Künye

Yayıncı: Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İCRA KURULU BAŞKANI Cem M. Başar

YAYIN YÖNETİM DANIŞMANI Ferhan Kaya Poroy

YAYIN YÖNETMENİ Gözde Kaynak (Sorumlu) gkaynak@doganburda.com

ELELE.COM.TR
DİJİTAL İÇERİK DİREKTÖRÜ Eren Demir edemir@doganburda.com

DİJİTAL İÇERİK DİREKTÖR YRD.  Meltem Şahbaz Basmacıoğlu msahbaz@doganburda.com

eleledergisi@doganburda.com 

ELELE

GÖRSEL YÖNETMEN Koray Gökkaya koray@doganburda.com

SAYFA TASARIM Alper Hamitoğlu ahamitoglu@doganburda.com

MARKA MÜDÜRÜ Zeynep Beril Şimşek bsimsek@doganburda.com

YAZI İŞLERİ

GÜZELLİK EDİTÖRÜ Gülru İncu gincu@doganburda.com

HABER EDİTÖRÜ Simay Engür sengur@doganburda.com 

HABER EDİTÖRÜ Baran Alışkan baliskan@doganburda.com

YÖNETİM

SATIŞ VE DAĞITIM DİREKTÖRÜ Egemen Erkorol 

FİNANS DİREKTÖRÜ Didem Kurucu

ÜRETİM PLANLAMA DİREKTÖRÜ Yakup Kurtulmuş (Tüzel Kişi Temsilcisi)

REKLAM

GRUP BAŞKANI Nisa Aslı Erten Çokça 

GRUP BAŞKAN YARDIMCISI Işıl Baysal Turan, Seda Erdoğan Dal 

REKLAM SATIŞ KOORDİNATÖRÜ Dilhan Çekiçer

SATIŞ MÜDÜRÜ Hülya Hankendi, Beril Güloğlu Sözkesen

ETKİNLİK VE PROJE DİREKTÖRÜ Ali Erman İleri

REKLAM TEKNİK  MÜDÜRÜ Ayfer Kaygun Buka

KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ Funda Demirci Ayan

ANKARA TEMSİLCİSİ Erdal İpekeşen

Tel: (0312) 207 00 70 (Direkt) 207 00 00/2259 (Sant)

Rezervasyon Tel: (0212) 336 53 00-57-59

Faks: (0212) 336 53 92-9

Ankara Reklam Satış Müdürü Beliz Balıbey

Tel: (0312) 207 00 72-73

Hedef sayfalar 

Bölgeler Reklam Satış 

(0212)336 5372

Uluslarası Reklam Satış Temsilcilerimiz 

BurdaInternatIonal

Italy- Mariolina Siclari, International Advertising Sales Director

T.+39 02 91 32 34 66 mariolina.siclari@burda.com

Burda CommunIty Network

Germany- Vanessa Noetzel T. +49 89 9250 3532 vanessa.noetzel@burda.com

MichaelNeuwirth T. +49 89 9250 3629 michael.neuwirth@burda.com

Austria/Switzerland- Goran Vukota T. +41 44 81 02 146 goran.vukota@burda.com

France/Luxembourg- Marion Badolle-Feick T. +33 1 72 71 25 24 marion.badolle-feick@burda.com

UK/Ireland- Jeannine Soeldner T. +44 20 3440 5832 jeannine.soeldner@burda.com

USA/Canada/Mexico- Salvatore Zammuto T. +1 212 884 48 24 salvatore.zammuto@burda.com

YÖNETİM YERİ

Trump Towers, Kule 2, Kat: 21-23, 34387 Şişli/İstanbul

DB Okur Hizmetleri Hattı (0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com

DB Abone Hizmetleri Hattı (0212) 478 0 300 Fax: (0212) 410 35 12-13

abone@doganburda.com/www.doganburda.com

Pazar hariç her gün saat 09.00-22.00 arasında hizmet verilmektedir.

©Elele dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Elele Dergisi’nin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.