Berna Keklikler Kimdir?

TV8'de her yıl yayınlanan Survivor All Star kadrosu için Acun Ilıcalı, resmi Instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı.  Yapılan açıklama ile hem ünlüler takımı yarışmacıları hem de gönüllüler takımı yarışmacıları duyuruldu. Bu sezon yarışmacılar arasında Berna Keklikler'de bulunuyor.  Survivor 2022 Berna Keklikler kimdir? Nereli, boyu ve kilosu kaç? Yakından bakalım: 

KÜNYE

İsim: Berna Keklikler
Meslek: Model ve oyuncu 
Doğum Tarihi: 25 Şubat 1989
Doğum Yeri: Almanya
Boyu: 1.76 cm
Burcu: Balık 

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

25 Şubat 1989 Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul'da kardeşiyle yaşıyor. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya'da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany'iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016'nın Eylül ayında TV8'de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı'nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017'ye katılma hakkını kazanmıştı.

Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını dile getiriyor.

Survivor Berna Keklikler, 1,76 boyunda, 61 kilo ve Balık burcu. 

INSTAGRAM'DA BERNA KEKLİKLER

Oyuncu ve model Berna Keklikler'in Instagram hesabında 319 bin takipçisi bulunuyor. 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BERNA KEKLİKLER (@bernakeklikler)'in paylaştığı bir gönderi

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BERNA KEKLİKLER (@bernakeklikler)'in paylaştığı bir gönderi