Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu

2022 Yılı Burç Yorumu:

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)
KAPILAR SONUNA KADAR AÇIK!

2022 yılının ilk 5 ayında, kasım ve aralık aylarında Jüpiter size inanılmaz şanslar verecek. Bu yıl kendinize olan güveniniz tam olacak. İnsanları kolaylıkla etkilemeyi başaracaksınız. 12 yılda bir gelen ve önünüzdeki 12 yılın konu ve olaylarını belirleyecek olan bu dönemde, şansın ayağınıza gelmesini beklemeyin. Kafanızda kurduğunuz, oluşturduğunuz plan ve projeleriniz varsa harekete geçin, uğraşın, yeni insanlarla tanışın, farklı yerlerde bulunun. Ya da eğitiminize önem vererek kendinizi geliştirin. Eksik olduğunuz bir alan varsa onu tamamlayın. Bu dönem tembellik etmeyin ve sizi besleyen yönlerinizi ön plana çıkarın. Kararsızlıklarınızla baş etmek için küçük küçük planlamalar yapmak işinize yarayabilir.
11 Mayıs sonrası, sonbahara kadar parasal anlamda çok güzel şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız. Bir ev alabilir, mala, mülke girebilir, paranızı biriktirebilir, elde ettiğiniz parayı girişimleriniz için kullanabilirsiniz. Maddi konularda cesur, atak ve açık yüreklilikle ilerleyebilirsiniz. Kazançlarınız artacak, yatırımlarınızdan güzel sonuçlar elde edeceksiniz.
2022 yılında da şartlar ve koşullar elinizde olmayabilir. Satürn’ün size göstermeye çalıştığı bu süreci bir tamamlanma, bir temizlik süreci olarak görmelisiniz. Bırakın hayatınıza hizmet etmeyen kişiler, olaylar, konular gitsin! Aslında mistik konulara, astroloji, sosyoloji, psikoloji konularına ve ruhsal öğretilere olan merakınız ve isteğinizle gelişime yıl boyunca fazlasıyla açık olacaksınız.
Bir yandan da unutmayın, bu yıl şanslı yılınızdasınız. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu, bakış açınızdaki negatiflik ve kaygılar olabilir. Kaygıları, endişeleri, üzüntü ve kederleri geride bırakırsanız bu döngünün zorluklarını kırmış olursunuz!
Tutulmalardan aldığınız etkilerle yakın çevre ilişkilerinizi yeniden ele almalı, yakınlarınıza hayatınızda daha fazla yer açmalısınız. Bu sene sizi büyütecek kişiler uzak çevrenizden, tanımadığınız insanlar değil, bilakis çok yakınınızda olan, akraba, kardeş veya komşularınız, dostlarınız olabilir.
Büyük eğitimlerden ziyade kısa kapsamlı eğitimlerden, kurslardan fayda sağlayabilirsiniz. İletişimsel işlerinizde hızlı olaylar 30 Nisan-8 Kasım’daki tutulmalarla hayatınızı renklendirebilir. Uzun vadeli eğitim, seyahat, ticaret ve hukuk alanlarınızda nelerin değişmesi gerektiğini, sizi aşağıya çektiğini 16 Mayıs-25 Ekim tutulmalarında çok net göreceksiniz.