Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu

2022 Yılı Burç Yorumu:

BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)
İLİŞKİLERLE BEZENECEK, PARANIZI KAZANACAKSINIZ!

2022 yılının ilk 5 ayında Jüpiter’den alacağınız etkilerle evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde güzel şanslar yakalayacaksınız. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bohem, sanatçı, yaratıcı, sezgisel ve hayal gücü yüksek insanlardan hoşlanabilirsiniz. Özel hayatınızda tereddütleriniz olsa bile kendinizi rahat hissedeceğiniz, sizi kalıplarınızın dışına çıkaran ilişkilere yelken açacaksınız. Evlilik ve ilişkilerinizden beklentilerinizi yüksek tutmayın. Evliyseniz eşinizin hayatında açılımlar oluşabilir, ona gereken desteği göstereceksiniz. Taşınmayı ve başka bir yere yerleşmeyi düşünüyorsanız bazı kararsızlıklarınız olsa bile hayat sizi destekleyecek. Ortaklaşa yapılacak işlerde önemli anlaşmalar, kontrat ve sözleşmeler devrede olabilir. Şartları ve koşulları iyice gözden geçirmeyi unutmayın. Danışmanlığa dayalı işleriniz varsa bu sene başkalarına yol göstermekten memnunluk duyabilir, gelişiminizi diğer insanlarla girişeceğiniz iş birliklerinden sağlayabilirsiniz.
11 Mayıs ve sonrası sonbahar aylarına kadar maddi alanlarda, kredi, faiz, vergi, muhasebe alanlarınızda güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı düzeltecek yardımlar alacaksınız. Elinize sorunlu ve çözümü zor olan, daha önceden uğraştığınız bir miras geçebilir. Eşinizin veya partnerinizin parasal olarak hayatında güçlü gelişmeler yaşanabilir. Nafaka işleriniz varsa cesur yapınızla bu işleri halledebilir, vergi veya sigorta ödemeleriniz konusunda atak davranabilirsiniz. Bir borcun altına girmekten korkmayacaksınız.
Geçen sene olduğu gibi bu yıl da Satürn iş konularınızda, hizmet ve sağlık alanlarınızda önceliklerinizi fark etmenizi sağlayacak. İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini göreceksiniz. Bazı işlerinizi bitirebilir veya iş alanlarınızda insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. İş yükümlülükleriniz çok artabilir. Önemli organizasyonları siz düzenleyebilir, beraber çalıştığınız insanların yükünü üstlenebilirsiniz. Bu sene gerçekten sizi mutlu eden, kalben istediğiniz işi bulabilir, bu iş için harekete geçebilirsiniz.
Tutulmalardan alacağınız etkiyle seyahat, yabancı insanlarla girişilecek işler, üniversite ve yüksek eğitim, öğrenim, sosyal medya alanları, hukuk, ticaret konuları hayatınızda önem kazanacak. Yakın çevrenizdeki insanlar ve krizlerle uğraşmak yerine büyük resmi görmeli ve sizi geliştirecek ve ufkunuzu açacak alanlara yönelmelisiniz. 30 Nisan- 08 Kasım’daki tutulmalar bu konularda hızlı olayları karşınıza getirebilir. Daha küçük işler, girişimler ve yakın çevrenizdeki insanların sorunları, krizleri ve yakın çevrenizde düzenlenmesi gereken konular 16 Mayıs-25 Ekim’deki tutulmalarla ele alınabilir.