Kova Burcu Yıllık Burç Yorumu

2022 Yılı Burç Yorumu:

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)
HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRME ZAMANI!

2022’nin ilk 5 ayında parasal konularda şansı yakalayacaksınız. Maddi konularda çok güzel şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız. Ev almak, mal, mülk sahibi olmak, para biriktirmek veya harcamak bu yıl her zamankinden daha cazip görünebilir. Maddi konularda yardımsever, yaratıcı, sezgisel ilerleyebilirsiniz. İlaç ve sağlık sektörü, petrol, kimya, sinema, sanat, film, satış, hayal gücü gerektiren, yaratıcı alanlardan yana büyük kazançlar ve ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Nisan ayında riskli girişimlerden ayında uzak durun. İşlerinize, parasal girişimlerinize gerçekçi yaklaşın.
11 Mayıs ve sonrası, sonbahar dönemine kadar reklam, satış, pazarlama, eğitim, öğrenim, yazım, network, bilişim alanlarınızda çeşitli şans ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yayıncılık ve medyayla ilgili konular hayatınızı renklendirebilir. Basın yayınla, gazetecilikle ilgili işe sahip olanlar hareketli, ateşli, cesur bir süreç içerisinde bulunacaklar. Hayatımızı etkileyen internet ve sosyal medyayla uğraşıyorsanız, diğer insanlar arasından sıyrılmayı kolaylıkla başaracaksınız. Burası girişimcilik alanı olduğu için, aklınızdaki planları çevrenizden destek alarak hayata geçirebilirsiniz.
2022 yılında kendiniz için sorumluluk alarak kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz. Hayatınızı kurmaya devam ediyorsunuz. Gerçekten ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu bu yıl yaşayacağınız olaylarla görecek, başkalarından öğreneceklerinizi yabana atmayacaksınız. Dünya hakkında öğrendiklerinizi, deneyimlediklerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirmenin ve gelecek günlerinizi hazırlamanın keyfini çıkartın. Bazen aşırı gelen sorumluluklar sizi yorabilir ve bunaltabilir. Sağlığınızda zorlanmalar oluşabilir. Hayata temkinle ve dikkatli yaklaşabilirsiniz. Olur olmadık olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızdan kaçmadan ilerler, değişmesi gerekenleri ele alırsanız bu yılı rahat atlatırsınız. Ekim ayında değişimlere direnmeyin.
Bu sene tutulmalardan alacağınız etkiyle evinize, ailenize ve değerlerinize önem vermelisiniz. Ebeveynleriniz adına yapılması gerekenler öne çıkarken, nerede ve nasıl yaşamanız gerektiğini görebilirsiniz. 30 Nisan-8 Kasım tutulmaları hızlı ve ani
değişimleri hayatınıza taşıyacak. 16 Mayıs-25 Ekim tutulmalarındaysa kariyer ve meslek hayatınıza çeki düzen verecek, bırakılması gereken konuları ele alacak, hayatınızı düzene oturtmak için uğraşacaksınız.