Terazi Burcu Yıllık Burç Yorumu

2022 Yılı Burç Yorumu:

TERAZİ (24 Eylül - 22 Ekim)
İŞ FIRSATLARI VE İLİŞKİLER YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRECEK!

2022 yılının ilk 5 ayında yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalışıyorsanız o kadar mahsul alacaksınız. Başkalarına hizmet etmek, iş değiştirmek, yeni bir işe başlamak, yeni projelere dahil olmak ve kendinize uygun işi seçmek bu yıl kolay olabilir. İşsiz kalmayacak, kendinizi meşgul etmenin, yeni iş fırsatlarını hayatınıza katmanın yollarını bulacaksınız. Zaman zaman tembel ve kararsız olabilirsiniz.
Sanatta, yaratıcılığa ve hayal gücüne dayalı işlerde, kimya sektöründe, uluslararası şirketlerde, sağlık konularında, bütüncül şifalanma alanında, tekstil veya ayakkabı sektöründe şansınız yüksek olabilir. Beraber çalışacağınız insanların hayatında güzel değişimler ve fırsatlar oluşabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya çalıştıracağınız insanların da hayatında güzel gelişmeler olabilir. Beraber iş yapmaktan mutluluk duyabilir, etrafınızdaki insanlara anlayış ve empatiyle yaklaşabilirsiniz. Kısacası insanlarla beraber çalışmaktan korkmayacak, hatta zevk alacaksınız.
11 Mayıs sonrası, sonbahar dönemine kadar Jüpiter’den alacağınız etkilerle evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz, evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Yine eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve cesur fırsatlar oluşabilir. Taşınmayı ve başka bir yere yerleşmeyi düşünüyorsanız, cesur ve hızlı bir şekilde bu konuları ele alacaksınız. Ortaklaşa yapılacak işlerde önemli anlaşmalar, kontrat ve sözleşmeler devrede olabilir.
Danışmanlığa dayalı işleriniz varsa sabırsızlıktan uzak durun. Yaptığınız işte popüler olmaktan mutluluk duyabilir, gelişiminizi diğer insanlarla girişeceğiniz atak iş birliklerinden sağlayabilirsiniz.
Bu sene aşk hayatınızda, çocuklarla olan ilişkilerinizde ve yaratıcılık alanlarınızda önemli dersler ve sorumluluklar öğrenmeye devam ediyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Kafanızda kurduğunuz projeleri, yapmak istediklerinizi planlı ve programlı yaparsanız daha kolay ilerleyebilirsiniz. Daha fazla güvenilir olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bu, sizin yapmak istediğiniz sanatsal ve kreatif işlere, eğitim konularına olumlu bir şekilde yansıyacak. Yaptığınız işlerde kendinizi gösterecek ve uzun soluklu işlere imza atacaksınız.
Bir yandan da duygusallığınızı bu sene iyi kontrol edeceksiniz. Sevginizi çocuğunuzdan ve partnerinizden esirgememeli, hayatı keyifli ve eğlenceli yönlerinden görmelisiniz. Çevrenizdeki herkesin derdini dinlerken, kendi dert ve sıkıntılarınızı dile getirmekte zorlanabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatında veya onunla ilişkinizde yaşayacağınız sorunları kendinize çok fazla dert etmemeye çalışın. Kendinizi olayların akışına bırakırsanız, oluşturmak istediğiniz disiplin ve düzenin kendiliğinden yola girdiğini göreceksiniz. Bekarsanız, kendinizden yaşlı veya genç bir partner seçebilir ve bu partnerin sorumluluğunu üstlenebilirsiniz.
Bu sene tutulmalardan alacağınız etkilerle ortağınızın veya partnerinizin parasal konularına daha fazla önem vermelisiniz. Kendi gelirlerinizden ziyade ortaklıkla, iş birlikleriyle oluşacak para gelirleriniz önemli olacak. 30 Nisan-8 Kasım tutulmalarında önemli kararlar alabilirsiniz. Kendi para düzeninizde sizi aşağıya çeken konuları, bırakılması gereken davranışlarınızı 16 mayıs-25 Ekim tutulmalarında daha net göreceksiniz.