Astroloji hakkında her şey Elele'de! Yükselen burcunuzu hesaplayın, Çin Astrolojisi'ne göre hangi burçta olduğunuzu öğrenin, ücretsiz Tarot falınıza bakın, Rüya Tabirleri Sözlüğü ile rüyalarınızı yorumlayın. Burç uyumları, burçların genel özellikleri, günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları ve yıllık burç yorumları için Elele'yi takipte kalın!

İkizler Günlük Yorum

Geçmiş aylarda yaşanan tüm sıkıntılar size sabrı öğrettiği gibi eskiye oranla daha fazla merhametli olmanızı da sağladığından yardıma muhtaç olanlardan desteğinizi esirgemeyeceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Sempatik ve uyumlu, çevrenizdekii herkese her anlamda pozitif davranışlar sergilediğiniz bir zaman dilimi.

ASTRO HABER

Elin izleri

Astro Haber  Vücudumuzun en temel parçalarından biri olan EL'in anlamı, işlevi ve diğer parçalarımıza göre farkı nedir size göre? Elinizin içi ve dışı size neler anlatıyor?

UYGULAMALAR

BURÇ UYUMU

Burç uyumu karşılaştırmasıyla hangi burçla daha iyi anlaşabileceğinizi ve iyi bir ilişki kurabileceğinizi bilmek ister misiniz?

ÇİN ASTROLOJİSİ

Çin astrolojisi, Latin astrolojisi gibi insanı 12 değişik burç ve sembollerle tanımlar ve kişinin burcunu bulmak için doğum tarihi kullanılır.

RÜYA TABİRLERİ

Uyudunuz, uykunuzda bir rüya gördünüz… Belki cennete gittiniz, belki büyük bir yangının ortasında kaldınız… Peki bu rüyanın bir anlamı var mı?

TAROT FALI

Tarot falınızı merak mı ediyorsunuz? Aşk, başarı ve sağlığınızla ilgili geleceğinizi öğrenin, ücretsiz tarot falı baktırın!

YÜKSELEN BURÇ

Yükselen burç, doğduğunuz sırada ufuk çizgisinden yükselen burçtur ve doğduğunuz anda yükselen takım yıldıza verilen astrolojik teknik bir terimdir.