Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu

2022 Yılı Burç Yorumu:

ASLAN (24 Temmuz - 23 Ağustos)
KARİYERİNİZİ YENİ BAŞTAN OLUŞTURUN!

2022 yılının ilk 5 ayında maddi alanlarda, kredi, faiz, vergi, muhasebe alanlarında güzel şanslar yakalayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı düzeltecek yardımlar alacaksınız. Elinize sorunlu ve çözümü zor olan, daha önceden uğraştığınız bir miras geçebilir. Eşinizin veya partnerinizin hayatında parasal olarak güçlü gelişmeler yaşanabilir.
Sigorta, vergi konularında dikkatli adımlar atarak ilerleyebilirsiniz.
Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa önemli tarihlere dikkat ederek bu yükümlülüğün altına girebilirsiniz. Ruhsal çalışmalarda sezgisel ve rahat ilerlemek önemli olacak. Gizemli, mistik öğretiler, astroloji, enerji çalışmaları ilginizi çekebilir. Her konuda bu yıl alma verme dengesini öğrenecek, deneyimlerinizle hayatınızı zenginleştireceksiniz!
11 Mayıs ve sonrası, bu şanslı etkiler sonbahar aylarına kadar yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınıza kayacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Ünlü Aslanlar medya içerisinde güzel projelerde yer alabilir, uzun soluklu ve geleceğe yönelik işlere imza atabilirler; bu konuda diğer burçlara göre oldukça şanslı olacaklar. Yurt dışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız. Öğrenmekten ve yeni şeyler keşfetmekten yorulmayacaksınız. Bu süreç içerisinde hızlı ve aktif bir öğrenci olabilir, olayları sorgulamaktan kaçınmayabilir, kurs, seminer ve kişisel gelişim odaklı, hayatınızda açılımlar yaratacak dersler almaya başlayabilirsiniz.
2022 yılında Satürn, evlilik, ilişkiler alanınızdan geçiyor. Bu yıl da ilişki, evlilik ve ortaklıklarınız test edilebilir. Evliliğinizin ve ilişkinizin gerçek bir temel üzerine kurulu olup olmadığı görebilirsiniz. Gerçekte bir ilişkiden neler beklediğiniz, karşılığında ne aldığınız ve verdiğiniz bu süreçte önem kazanacak. İnsanlarla aranıza mesafe koymak isteyebilir veya ilişkilerde sağlam ve oturaklı ilişkilerin ve ortaklıkların peşinden gidebilirsiniz. Bu dönem kariyer hayatınızda isteklerinizi gördüğünüz ve başlattığınız bir dönem. Fark edilmek ve öne çıkmak isteyebilirsiniz.
Bu yıl tutulmalardan aldığınız etkilerle kariyerinizde, mesleğinizde kendinizi göstermelisiniz. Değişimleri fırsata çevirmeli, kendi geleceğinizi kurmalısınız. Ev ve aile hayatınızda sizi aşağıya çeken, zorlayan konuları fark etmeli, alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. 30 Nisan, 16 Mayıs, 25 Ekim, 8 Kasım tutulmaları bu alanlarınızı yeniden ele almanızı sağlayacak.