İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumu

2022 Yılı Burç Yorumu:

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
İŞ HAYATINDA PARLAYACAKSINIZ!

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler, 2022 yılının ilk 5 ayında büyümenizi ve gelişiminizi en çok kariyer ve iş hayatınızda gerçekleştirebilirsiniz. Toplumsal konularla ilgili olacak, kendinizi yapacağınız işlerde göstermek isteyeceksiniz. Bu alanda zaman zaman kararsızlıklarınız, tembellikleriniz artsa bile, iş alanlarınızda sezgisel, yaratıcı yönlerinizi hayatınıza geçirerek, şanslar yakalayabilirsiniz. Başka insanlara yardım etmek, onlara yol göstermek önemli olabilir. Siz başkalarına yardım ve destek verdikçe hayat da adımlarınızda sizi destekleyecek.
11 Mayıs’tan sonra yeni insanlarla tanışabilir, onlarla iş birliği içinde olabilir, sosyal ortamlarınızdaki kişilerden destek ve yardım görebilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda girişken, öncü, lider yönlerinizle aranılacaksınız. Organizasyon veya etkinlik içerikli bir işle uğraşıyorsanız, yenilikçi yönlerinizi ortaya çıkararak yolunuzda ilerleyeceksiniz. İşten elde edilen gelirleriniz artabilir, başka alternatif işlerinizi hayata geçirebilir ve geleceğinize yönelik planlarınızı devreye sokabilirsiniz.
2022 yılında Satürn, medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, online sektörler, dijital alanlar, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret ve turizm sektörlerinde sorumluluklarınızı arttırabilir. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk alanlarına ilginiz artabilir. İlerinizde farklı yöntemlerle ilerlemek isteyebilirsiniz.
Önemli düşüncelerinizi kontrol etmeyi öğreneceksiniz; legal konularda mücadele ve sınırlamalarınızın da olacağını söylemeliyim. Bu yüzden başınızdan büyük işlere kalkışırsanız hukuksal sıkıntılar, eğitim zorlanmaları ve seyahat zorluklarıyla karşılaşmak söz konusu olabilir. Aynı zamanda uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki sorumluluklar dolaylı yoldan sizi etkileyebilir. Partnerinizin kardeş ve akrabalarıyla olan ilişkilerinizde de sorumluluklar üstlenebilirsiniz.
Bu yıl tutulmalardan aldığınız etkilerle kendi ruhunuza, spiritüel alanlara daha fazla yer vermelisiniz. Yurt dışı fırsatlarınız yüksek olurken, gündelik iş hayatınızda, çalışmalarınızda ve sağlığınızda önemli konuları gözden geçirmeniz gerekecek. Ayağınıza takılan ve sizi aşağıya çeken kriz durumlarından ve kişilerden uzaklaşmanız gerekebilir. Bunu 16 Mayıs-25 Ekim tutulmalarında göreceksiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmeyi unutmayın.