Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu

2022 Yılı Burç Yorumu:

OĞLAK (22 Aralık - 20 Ocak)
DOĞRU YATIRIMLAR YAPACAKSINIZ!

2022 yılının ilk 5 ayında reklam, satış, pazarlama, eğitim, öğrenim, yazım, alanlarınızda çeşitli şans ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yeni fikirlerinizi başkalarına sunacak; konuşma, yazma yoluyla başarılı işlere imza atacaksınız.
Yayıncılık ve medyayla ilgili konular hayatınızı renklendirebilir. Basın yayınla, gazetecilikle ilgili bir işiniz varsa; yaratıcı, hayal gücü yüksek bir süreç içerisinde bulunacaksanız. Sosyal medyayla uğraşıyorsanız kolaylıkla diğer insanlar arasından sıyrılmayı başaracaksınız.
Ayrıca bu sene yakın çevrenizde bulunan insanların (abi, abla, kardeş, akraba, kuzen, komşu, yakın dostlar) hayatında büyük gelişmeler olabilir. Onların hayatındaki güzellikler ve fırsatlardan siz de faydalanacaksınız. 11 Mayıs’tan sonra Jüpiter’den aldığınız etkilerle ev ve aile konularında güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Emlak alım-satımından kazanç sağlayabilirsiniz; bir ev, arsa, arazi alma planınız varsa bunlar için harekete geçebilirsiniz. Risk almayı seveceksiniz. Yine yuva kurmak için girişimde bulunabilirsiniz.
2022 yılında parayı, değerini, ederinizi, sahip olduğunuz her şeyi sorgulamaya devam ediyorsunuz. Çok çalıştığınız ve çeşitli iş fırsatlarıyla karşılaşacağınız bu dönemde gelen parayı tutmak, biriktirmek ve doğru yatırımlarda bulunmak sizin için önemli olacak. Bu dönemde içinizden geldiği gibi para harcayamamak, alışverişlerinizi sadece ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmak sizi yorabilir. Ne kadar çalışırsanız çalışın sahip olduklarınız size yeterli gelmeyebilir. Öğrenmeniz gereken maddi konularda yenilikçi, özgün davranmak, disiplinli ve sistemli olmayı deneyimlemek sevgili Oğlak, Yükselen Oğlaklar. Tutulmalardan aldığınız etkilerle bu yıl hobilerinize, özel hayatınıza, çocuğunuza veya çocukla ilgili konulara, eğitim alanlarınıza, aşka, keyfe yönelmelisiniz. 30 Nisan-8 Kasım tutulmaları bu alanlarınızda hızlı olayları karşınıza getirebilir. Arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal çevre bağlantılarınızda sizi aşağıya çeken durum ve koşulları, geride bırakmanız gereken davranışları 16 Mayıs-25 Ekim tutulmalarıyla göreceksiniz.