Yengeç Burcu Yıllık Burç Yorumu

2022 Yılı Burç Yorumu:

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)
BOLCA GEZİN, DENEYİM EDİNİN, İŞİNİZE AKTARIN!

2022 yılının ilk 5 ayında gelişiminizi medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde arttırabilirsiniz. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız yaratıcı, sezgisel, başkalarını düşünen yapınızla işlerinizi büyütebilirsiniz. Bu alanda bir işiniz olmasa bile eğitimin üzerine eğilecek, seyahatlerinizin hızlandığını göreceksiniz. Farklı kültürler ve insanlar sizi etkileyecek. Daha az tanıdığınız insanlardan, sosyal medya alanlarınızdan yana destekler göreceksiniz. Eşinizin kardeşleri ve akrabalarının hayatında da önemli açılımlar oluşabilir.
11 Mayıs’tan sonra kariyerinizde çok güzel şanslar yakalayacak, işinizi en güzel şekilde sunmak isteyeceksiniz. Kariyerinizde öncü, lider, cesur ve atak yönlerinizle iş hayatınızda çok konuşulacağınız, kuracağınız hızlı ve aktif ilişkilerle göz boyayacağınız bir yıl geçireceksiniz. Kariyer hayatınızda gelişiminiz yüksek olacak.
2022 yılında da ortaklaşa gelirler, banka, kredi, faiz, vergi, miras alanlarında sorumluluklarınız olacak. Yıl boyunca ağırlıklı olarak finansal gelirlerinizin üzerine odaklanacaksınız. Borç alırken, verirken, kefil olurken dikkatli olun. İş birlikleri bütçenizi koruyacak ve daha rahat hareket etmenizi sağlayacak. Ortak parasal konularda disiplinli, kuralcı ve ekonomik ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ekonomik durumunuzla doğru bir şekilde yüzleşebilirseniz ortak parasal alanınızı, borçlarınızı ve birikimlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.
Bu yıl tutulmalardan alacağınız etkilerle çevre oluşturmaya, sosyal ortamlarda önemli girişimlerde bulunmaya çalışın. Çevre değişikliklerine uyum sağlayın. 30 Nisan-8 Kasım tutulmalarında bu konular hızlanacak. Aşka, varsa çocuklarınıza, özel hayatınıza ve hobilerinize daha az zaman ayırmanız gerekebilir. Bu alanlarda sizi zorlayan konuları fark etmelisiniz. Önemli görevleri özel hayatınız için ertelemeyin.