Işıl ışıl parlayan ve zamana meydan okuyan bir cilt için günlük bakım ritüelinin yeterli olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Cildinizin tam anlamıyla beslenmesi, enerji depolaması ve sıkılığını koruması için bakım serumlarına ihtiyaç duyduğunu unutmayın!
Yoğun nem kaynağı olan serumlar aynı zamanda sağlıklı bir cildin de anahtarı.

Biotherm Blue Therapy Serum-In-Oil 239
Darphin Vitalskin Anti-Fatigue Dynamizing serum 215
REN Rose O12 Moisture Defence serum  230
NE İŞE YARAR?
Yüz serumları anti-aging özellikleriyle cilt bakımının en önemli tamamlayıcısı. Bakım ürünlerinin yetersiz kaldığı noktada cildin en derin katmanına inerek cildi besliyor ve dış etkenlere karşı koruyorlar. Yüz serumlarını yatmadan önce kullanarak cildinizin gece beslenmesini de sağlayabilirsiniz. Kullanmadan önce cildinizin temiz olması ve az miktarda uygulama yapmak önemli. Sonrasında gündüz ya da gece kreminizi sürebilirsiniz. 

SkinCeuticals Resveratrol B E cildin gençleşmesine yardımcı gece antioksidanı 398
Givenchy Intensive Firming serum 270
Vichy Idéalia Pro leke serumu 98.90
Caudalie Vinosource S.O.S serum 125
Clarins Double serum 289
Filorga Skin Structure serum 195
L’Occitane Immortelle Brightening Essence serum 198

Koruma kalkanları

Işıl ışıl parlayan ve zamana meydan okuyan bir cilt için günlük bakım ritüelinin yeterli olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Cildinizin tam anlamıyla beslenmesi, enerji depolaması ve sıkılığını koruması için bakım serumlarına ihtiyaç duyduğunu unutmayın!
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.