Allık fırçası
İnce ve yassı şekliyle rahat bir şekilde allık uygulamasına yardımcı olan allık fırçaları 1-2 darbeyle yanaklarınızı yeniden şekillendirmeyi hedefliyor.
Clinique allık fırçası, TL 59
Pudra fırçası
Pudrayı cildinize eşit dağıtmak için fırçanızın kısa tüylü olmasında fayda var. Makyaj çantanızdaki en önemli aksesuarlardan olan pudra fırçaları, pudranın teninizde daha dayanıklı hale getirilmesine yardımcı oluyor.
Too Faced Petite Pouf pudra fırçası (seti ile birlikte), TL 159
Fondöten fırçası
Fondöteninizden bir miktar bir süngere ya da ürünün kapağının içine sıktıktan sonra fırçayla temas ettirin ve cildinize uygulayın. Fırça yardımıyla fondöten sürmenin birçok avantajı var; cildinizin her noktasına eşit şekilde fondöteni dağıtmak, daha tasarruflu bir şekilde ürünü uzun süre kullanmak, burun kenarları ve dudak çevresi gibi hassas bölgelere daha çabuk ulaşmak bunlardan bazıları…
Mac Duo Fiber makyaj fırçası, TL 99
Pata krem fondöten fırçası
Sıkıştırılmış fondötenler için tasarlanmış olan bu fırçalar ürünün cildinizde homojen bir şekilde dağılmasına yardımcı oluyor. Cildinizde sivilce, iz ya da leke gibi problemler varsa bu fırça sayesinde daha yoğun bir kapatıcılık elde edebilirsiniz.
Sephora pat a cream fırçası (seti ile birlikte), TL 45.70
Eyeliner fırçası
Özellikle likit eyeliner kullanırken imdadınıza koşan eyeliner fırçaları kolay kullanımlarıyla hem zamandan kazandırıyor hem de kusursuz bir göz makyajının anahtarını veriyor. Tek hamlede ya da minik çizgiler halinde uygulayabileceğiniz likit eyeliner’ı bu fırçalar sayesinde pürüzsüz bir şekilde sürebilirsiniz.
Bobbi Brown eyeliner fırçası, TL 73
Far fırçası
Göz makyajının en önemli oyuncularından biri far fırçaları... Özellikle buğulu göz makyajının vazgeçilmezi… Farı göz kapağınızın üzerinde rahatça dağıtmak ve gölge oyunları yapabilmek için uzun saplı far fırçası olmazsa olmazlardan.
Nars far fırçası, TL 95

Makyaj fırçaları

Makyaj çantamızın olmazsa olmazları makyaj fırçaları...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.