2013 yazında trendi olmak isteyenler işiniz çok kolay. Tüm moda devleri, enerjinin ve pozitifliğin en güzel göstergesi çiçeklere  elbiseden ayakkabıya, aksesuardan pantolona kadar her şeyde yer vermiş durumdalar.
Dikey veya  yatay, ince veya kalın, siyah beyaz veya rengarenk her tür çizgi 2013 yazında mevcut.  Küçük bir tüyo; dikey çizgilerin daha ince ve uzun gösterdiklerini unutmuyoruz.
2013 yaz defilelerinde hemen hemen her modacı dantel kumaş ve detaya yer vermiş durumda. Hem şıklığın hem de romantizmin vurgulayıcısı dantel trendine devam diyoruz.
Grafik, dijital, patchwork, batik, degrade... Uzak doğudan okyanusa her şeyin izini bulabileceğiniz desenlerle dolu bir sezon bizi bekliyor.
Birkaç sezondur var olan transparan trendi bu sene tavan yapmış durumda. Üstelik bu sene sadece kıyafetlerde değil ayakkabı, çanta her yerde.
Renk, hareket, romantizm  ve bahar rüzgarına eş uçuş uçuş volanların sizi iyi hissettireceği çok açık. Küçük bir uyarı; volanlı kıyafetlerde tek renk seçimi önemli, unutmayın!
Leopar ve yılan derisinin moda dünyasında var olan yarışlarında bu sezonun galibi yılan derisi. Gücü sevenlerin tercihi yılan derisi bu sezon çok hit.

Desen ve doku trendleri

İlkbahar ve yaz aylarında öne çıkacak trendlere göz atın...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.