GÜNAYDIN. SABAH ERKEN KALKMAYA BAYILIRIM. HEPİNİZ UYKUDAYKEN PEMBEYE BOYARIM GÖĞÜ, ORHAN VELİ’YE İNAT.
BAYILIRIM YÜZMEYE. HER GÜN 1.5 KM YÜZMELİ. BU ARADA DÜNYAYI ELE GEÇİRMEYE ÇALIŞAN DEV AHTAPOTU DA AĞZIMDAN ÇIKARTTIĞIM KABARCIKLARLA KAÇIRIRIM. ERTESİ GÜN AHTAPOT YENİDEN SALDIRMAYA YELTENENE KADAR DÜNYA GÜVENDEDİR. BİR ŞEY DEĞİL.
YAYINEVLERİNE GÖRE AYIRDIĞIM KİTAPLARIMIN ARASINDAN İSTEDİĞİMİ BULMAK NE KOLAY. BUGÜN BİRAZ DAHA CALVINO?
EVET, İKİ YIL DERS ALMAMA RAĞMEN HALA BAS GİTAR ÇALAMIYOR OLABİLİRİM AMA BU, HİÇBİR ZAMAN ÇALAMAYACAĞIM ANLAMINA GELMEZ. 27 YAŞINI ÇOKTAN GEÇTİĞİMDEN BİR ROCK STAR OLARAK ÖLMEK İÇİN DE ARTIK ÇOK GEÇ. OLSUN SEN YİNE DE ÇALIYORMUŞUM GİBİ ÇEK PAMPA. YAŞIMI DA ALMA HA!
AKŞAM OLUNCA EVDE BAKIP BÜYÜTTÜĞÜM BİTKİLERİ DOĞAYA SALARIM. BİLİYORUM ORADA DAHA MUTLULAR. SONRA YİNE UFAKLARINDAN BİR ÇİÇEK EVLAT EDİNİRİM.
DİNG DONG! ÇALIŞMA ZAMANI! DAHA YAZILACAK ÇOK KİTAP, GİDİLECEK ÇOK YILDIZ VAR.
GÜNEŞ DİNLENMEYE GİTTİĞİNDE RAHAT UYUSUN DİYE ONA ‘TAM TAM’ NİNNİSİ ÇALARIM Kİ YARIN SABAH YENİDEN GÜZELCE DOĞSUN. NITE NITE!
AKŞAM OLUNCA KAHRAMAN KOCA GERÇEKTEN MÜZİK YAPAR VE BİR ANDA DÜNYAYA HUZUR YAYILIR. EN AZINDAN BENİM DÜNYAMA.

Dilşad Çelebi/Instagram günlüğü

Çizgi film yazarı ve reklam oyuncusu olarak giriş yaptığı sektörde, ‘İntikam’ dizisindeki karakteri ile dikkatleri çeken Dilşad Çelebi, karakteristik tipiyle de adından söz ettiriyor. Yazdığı çocuk kitapları ile farklı bir yönünü de ortaya koyan oyuncu bu kez 24 saatini, kendi çektiği fotoğraflarla anlatıyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.