Alper Rende kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

Survivor 2023'te yine kıran kırana bir sezon başlıyor. Acun Ilıcalı Instagram hesabından 6 yeni ismi daha açıkladı.  Acun Ilıcalı'nın açıkladığı son 6 isim şöyle: Alper Rende, Chaby HanBuse Plan, Halil İbrahim Göker, Elanur ve Kürşat Yalçınkaya... Açıklanan isimler Alper Rende de var. Peki, Alper Rende kimdir? İşte youtuber Alper Rende'nin biyografisi... 

ALPER RENDE KİMDİR?

  • Alper Rende 16 Ekim 1995 tarihinde İzmit'te dünyaya geldi. 27 yaşındaki Alper Rende Beykent Üniversitesinde Yazılım Bölümünü tamamladı. 2013 yılında Vine adlı uygulama üzerinden paylaştığı videolarla takipçi kitlesi arttı.
  • 2016'da Türk Lokumu, 2017'de Oha Diyorum ve Çılgın Kolej filmlerinde rol aldı. 2019'da ise Enes Batur Gerçek Kahraman ve Sar Başa filmlerinde oynadı.
  •  2016-2018 yılları arası Mediakraft bünyesinde içerik hazırladıktan sonra 2018'de kendi kanalını açtı. 2020'de İzole adında şarkı çıkardı.
  • YouTube'da çektiği Kaçış isimli video serisinin özel bölümlerini Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital platform olan Exxen platformundan yayımlarken diğer bölümleri ise kendi kanalından yayımlamaktadır.
  • Alper Rende'nin Youtube'da 4 milyondan fazla, Instagram hesabında ise 1,2 milyon takipçisi bulunuyor.


ALPER RENDE YAŞI, BOYU BURCU

Alper Rende 27 yaşında, Terazi burcu ve 1.75 boyunda.

SURVİVOR 2023 YARIŞMACILARI

INSTAGRAM'DA ALPER RENDE

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Alper Rende (@alperrende)'in paylaştığı bir gönderi