Netflix dizisi Kulüp 2. sezonuyla geri döndü: "Burası çok fena arkadaşlar...."

Netflix'in yerli dizisi Kulüp 2. sezonuyla ekranlara geldi... Peki, dizinin ikinci bölümüne ilişkin ilk yorumlar nasıl? Sosyal medyadaki yorumlar şöyle:


Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış gibi isimlerin bir araya geldiği Netflix dizisi Kulüp 1. sezonuyla büyük ilgi çekmişti. Dizinin 2. sezonu dün akşam izleyici ile buluştu. Peki, ikinci sezonla ilgili yorumlar nasıl? Sosyal medyadaki bazı yorumlar şöyle:

 •  2.sezon 4.bölümdeyim burası çok fena gelmeyin arkadaşlar dayanamadım VE NEDEN YA NEDEN 😭🥺 #Kulüp
 • Ağlayacağım yaaaa her sahneleri öyle güzeldi ki baba olan Barış'ı da gördük biz aslında.
 • Barış'ı belki de izlediğim en özel, en ve en dolu dolu karakteri olsa gerek Fıstık İsmet.. Zaman olarak da çok değerliydi, çünkü baba olmaya hazırlanırken Barış sette aslında minik Rana ile bu deneyimi öyle güzel yaşamış ki biz izlerken dibine kadar hissettik.
 • İkinci sezon da yanıltmadı, su gibi akıp gidiyor dizi..son birkaç yılın net en iyi Türk yapımı dizisi diye düşünüyorum
 • Kulüp yeni bitti keşke son 2. bölümü hiç izlememiş olsaydım ağlamaktan gözlerim şişti.Gökçe Bahadır sen hayatımda gördüğüm en iyi kadın oyuncusun.
  Ah matildam kadersiz, dertli kekim.
 • İkinci sezon olmamış #kulüp
 • Kulüp'ün 3.sezonu gelecek mi?(umarım gelmez de) çünkü 2.sezonun sonu öyle bitti ki hikayeyi devam ettireckler gibi izlenim verdiler. #kulüp
 • Yeni sezonda her karakterin kendi içinde yaşadığı dram birleşip dert topu ettiler beni. Özellikle 3 ve 9'u mimledim. Onlara ek olarak kesinlikle Rana. İsmet onun gerçekten oyun arkadaşı. Ne olursa olsun sonunda İsmet topluyor Rana'yı ve Raşel de inatla dağıtıyor #kulüp
 • Salih Bademci oyunculuğu der susarım #kulüp
 • Sezonu yeni bitirdim. Dizinin en sevilen iki başrolünün aynı sezon içinde ölmesinin içime öküz oturtması haricinde yine muazzam bir iş çıkarılmış. #Kulüp


Kulüp dizisi ikinci sezonda neler olacak?

Dizinin hikayesi yeni sezonunda 1960’lı yılların İstanbul’unda devam ediyor. Artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyürken, Matilda ve Çelebi Kulüp’ü her şeye rağmen ayakta tutabilmek için ellerinden geleni yapıyor. Raşel’in Rana ile kendi ailesini kurmayı öğrenme mücadelesini de konu alan sezonda Kulüp ailesi bütün zorluklara karşı dimdik durmaya çalışıyor. 

BARIŞ ARDUÇ'UN YORUMU

Geçtiğimiz yıl kızı Jan Asya'yı kucağına alan oyuncu Barış Arduç, dizinin galasında, "Baba olma arefesindeyken minik Adacığım ile tatlı bir prova yaptım. Çok dünya yeteneklisi, şahane bir insan ile tanıştım" demişti. Diziyi izleyenler ise bu sözlerin ne anlama geldiğini daha iyi anlamış oldu.