Bu anın geleceğini biliyorduk! Lady Gaga müthiş kaşları ile kaş kalemi koleksiyonunun yüzü oldu

Lady Gaga ve kaşları bu kez bir kaş kaleminin yüzü oldular. Kampanya görsellerinde Lady Gaga'nın muhteşem makyajı bir yana, kusursuz kaşları dikkat çekti. Kaş konusunda da torpilli dünyaya gelmiş olan Lady Gaga'nın yüzü olduğu kampanyanın detaylarını inceleyelim...

Bu anın geleceğini biliyorduk! Lady Gaga müthiş kaşları ile kaş kalemi koleksiyonunun yüzü oldu

Şunu kabul edelim ki kaş söz konusu olduğunda, hepimiz aynı şans ile dünyaya gelmemişiz. Lady Gaga ise bu konuda torpilli yaratılanlardan. Kaşlarının yüzüne kattığı ifade, kaşlarının yoğunluğu, simetrisi ile mükemmel kaşlara sahip. Bu kaşlar şimdi bir reklamın başrolünde.

Lady Gaga, Haus Laboratories markasının kaş kalemlerinin yüzü oldu. Lady Gaga ile tanıtılan kaş kalemleri tam 13 renk seçeneğine sahip.

En soft sarı tonlarından kızıl ve kahvenin ara tonlarına kadar her renkte kaş ile uyum sağlayacak renk yelpazesine sahip.

Kampanyanın fotoğraflarını Christine Hahn çekti ve görsellerde Lady Gaga’nin kaşları kusursuz görünüyor.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sarah Tanno-Stewart (@sarahtannomakeup)'in paylaştığı bir gönderi

Fonda sarı dolgun saçları, mükemmel bir makyaj ile yüzünde ön plana çıkan kaşları ile kampanya görselleri çokça beğenildi.

Kampanyanın makyaj sanatçısı Sarah Tanno, görsellerdeki makyajda Lady Gaga için iki ayrı tonda kaş kalemi kullanıldığını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lady Gaga'nın kronik hastalığı ne? Kronik hastalığı olan ünlüler

Etiketler: #Lady Gaga