Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık Burcu Aşk Hayatı:

Ocak: Bu aya sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerileyen Venüs’le merhaba diyorsunuz. Ocak sonuna kadar arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olun. Eski arkadaşlarınızla daha fazla görüşebilirsiniz.
2 Ocak: İletişimde elinizi ayağınızı ortamlardan çekeceksiniz. İkili ilişkilerde halletmeniz gereken konular olabilir. Bu dönem sırlarınızı kimseyle paylaşmayın.
14 Ocak: Merkür kadersel alanınızda gerileyecek. İlişkiler, ev, aile, yuva alanlarınıza dair bazı konularla uğraşmak durumunda kalacaksınız.
18 Ocak: Bu tarih ve sonrasında aşk hayatınızda duygusal kararlar devreye girebilir. Aşk, çocuklar, hobiler, yaratıcılık alanlarınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Yakın çevre alanlarınıza daha fazla ilgi göstermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz.
24 Ocak: Mars sosyal çevre alanlarınızda ilerlemeye başlıyor. Lider ve güçlü yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızı organize etmekten mutluluk duyacak, önemli etkinliklerde kendinizi göstermek isteyeceksiniz.
26 Ocak-4 Şubat: Merkür sosyal çevre ortamlarınızda gerileyecek. Arkadaş ilişkilerinizde iletişim sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Gücünüzü burada kullanmak isteyeceksiniz ama bazı sorunlara da açık olacaksınız.
30 Ocak: Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Onların hayatındaki değişimlerin sizin hayatınıza olumsuz yansıdığını görebilirsiniz.
16 Şubat: İş, hizmet alanlarınızda bir dolunay gerçekleşecek. İşinizle ilgili önemli kararlar devreye girebilir. Sosyal çevre ortamlarınızdan biriyle tanışabilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.
23-24 Şubat: Sosyal çevrelerde, göz önünde olacağınız ortamlarda kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Hayatınızda biri varsa güzel planlar yapabilirsiniz.
25 Şubat: Düşüncelerinize dikkat edin. Bazı noktalarda zorlandığınızı göreceksiniz. Konuşmalarınızda agresif ve isyankar tutumlardan uzak durun. Çabuk sıkılacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla bağlarınız çabuk kopabilir.
Mart: Bu aya sizin burcunuzda gerçekleşecek bir yeni ayla giriş yapıyorsunuz. Jüpiteryen bir yeni ay olacak ve size fırsatlar sunacak. Ev, aile, ilişkiler alanlarınızda sorumluluklarınız olabilir ama kendinizi iyi hissedeceksiniz.
3 Mart: Sosyal ortamlarınızda tutkulu ve istekli davranabilirsiniz.
6 Mart: Özel hayatınızda geri planda durmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönem yönünüzü bulmak çok da kolay olmayacak. Enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Platonik aşklar ön plana çıkabilir. Daha fazla hayal kuracaksınız. Gizli saklı işlerin de peşinden koşabilirsiniz.
18 Mart: Dolunay, ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızda önemli kararları karşınıza getirecek. Bu dönem ilişkilere dair önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu kararlar da sosyal çevreniz tarafından kabul görecek.
19-22 Mart: İlişkilerinize dikkat edin. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durun. Çabuk hareket etmek, risk almak isteyebilirsiniz ama bu size yaramayabilir. Yakın çevrenizden biri, aile hayatında zorlanmalar yaşayabilir.
21 Mart: Keyif ve mutluluk, özel hayatınızda da coşku hissedeceksiniz.
28 Mart: Sizin dışınızda gelişen olayların sorumlulukları moralinizi bozmasın.
5 Nisan: Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdekilerin hayatında sıkıntılar oluşabilir. 5 Nisan’dan sonra kendinizi güzelleştirmek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor.
10 Nisan: Sosyal çevrenizdeki insanlarla parasal konuları konuşurken dikkatli olun. Bazı konular kafanıza takılabilir ve ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz.
11 Nisan: Bu tarihten sonra yakın çevrenizdekilerle olan bağlantınız artmaya başlayacak.
15 Nisan: Enerjinizi doğru kullanacaksınız. Yönünüzü kaybettiğiniz noktaları toparlayacaksınız. Çevrenize ve kendinize daha yaratıcı ve sezgisel davranacaksınız.
30 Nisan: Gerçekleşen Güneş tutulmasını yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Yakın çevrenizdekilerin hayatında hızlı gelişmeler oluşabilir. 30 Nisan’dan sonra evinizde iletişiminizi artıracaksınız. Emlak işiniz varsa devreye sokabilirsiniz.
Mayıs: Hayattan alacağınız keyif çok yüksek olacak. 10 Mayıs’ta Merkür gerilemeye başlayacak. 23 Mayıs’a kadar ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. Ailenizdeki insanlarla iletişiminizde sıkıntılara açık olabilirsiniz. Emlak işlerinizi bu dönem yapmamaya özen gösterin.
19-20-21 Mayıs: Ev, aile ve yuva alanlarınızda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.
28 Mayıs: Bu tarihten sonra yakın çevrenizle olan bağlantılarınız kuvvetleniyor.
30 Mayıs: Ev, aile ve yuvanızla ilgili önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Emlak almayı düşünüyorsanız, evle ilgili önemli kararlar alacaksanız, 3 Haziran’da Merkür’ün düzelmesini bekleyin.
Haziran: Hem yakın çevre hem ailevi konulara kendinizi vereceksiniz.
5 Haziran: Satürn gerilemeye başlayacak. Kendinizi ve ruhunuzu disipline etmek istediğiniz noktalarda zorlanabilirsiniz.
12 Haziran: Yakın çevrenizdeki insanlarla ilgili önemli açılımlar oluşacak, siz de bunlara yardım edeceksiniz.
13 Haziran: Bu tarihten sonra emlak, alım satım, kiralama işlerinizde daha rahat hareket edeceksiniz. Ev hayatınızda iletişiminiz artacak. 14 Haziran’daki dolunayda ev, aile ve iş arasında iyi denge kurmaya özen gösterin.
16 Haziran: Ev, aile, yuva alanlarınızda enerjiniz düşük çalışabilir. Hayatınızla ilgili kararlarınızda ailenizin sizi desteklenmediğini düşünebilirsiniz.
19 Haziran: Almak istediğiniz sonuçlar varsa, beklediğiniz haber gelmeyebilir. Kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.
23 Haziran: Bugünden sonra 3 hafta boyunda evinizi güzelleştirmek için destekli olacaksınız.
29 Haziran: Yeni ay, aşk hayatınızı hareketlendirecek. Aşka, çocuğunuzla ilgili konulara, çocuk yapmayla ilgili konulara, hobilere daha fazla vakit ayırabilir, kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.
Temmuz: Ay başında sosyal çevre alanlarınızda çekişmeleriniz yüksek olabilir. Bazı arkadaşlarınızın hayatında zorlanmalar oluşabilir.
5 Temmuz: Bu tarihten sonra aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla yer vereceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilirsiniz ama onların hayatına müdahale etmek, aranızdaki ilişkileri gerginleştirebilir.
13 Temmuz: Sosyal çevrenizde önemli bir olayla karşılaşacaksınız. Çevrenize, organizasyonlara dair önemli kararlar devreye girebilir. Arkadaşlarınızın hayatıyla daha fazla uğraşabilirsiniz. Özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasındaki dengeyi iyi sağlayın.
14 Temmuz: Evinizle ilgili işlerde kendinizi kandırmayın. Aile ortamlarınızda aranızda ilişki sorunları görülebilir.
16-17 Temmuz: Kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda istedikleriniz karşınıza gelecek.
20 Temmuz: Sosyal çevrelerde çekişmelerden uzak durun. Hayatınızdaki biri ya da bir çocuk yüzünden arkadaşlarınızla gerginlikler oluşabilir.
1-2-3 Ağustos: Bu tarihleri iyi kullanın.
4 Ağustos: Özel hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla konuşmalar yapabilir, sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.
12 Ağustos: Gerçekleşen dolunay, beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Şartları çok zorlamayın.
15-16-18 Ağustos: İkili ilişkiler ve özel hayatınız, yakın çevrenizden göreceğiniz desteklerle güzelleşecek. Akraba çocuklarıyla olan bağlantılarınız güzel olacak.
20 Ağustos: Enerjinizi evinizde ve ailenizde harcamaya başlıyorsunuz. Evinizde yapmanız gerekenler ön plana çıkacak. Ailenizle çok konuşabilirsiniz, bunun sonucunda tartışmalar da gündeme gelebilir. Yer değiştirmek anlamında hareketli bir dönem olacak.
21 Ağustos: Sevdiğiniz insanla sorunlara açık olacaksınız. Birbirinizi anlamak kolay olmayacak. Beklentilerinizi yüksek tutmayın.
27 Ağustos: Özel hayat alanınızda bir yeni ay gerçekleşiyor. İlişkilere dair önemli kararlar alacak, “ya tamam ya devam” diyeceksiniz. Bu dönem ilişkide aradığınızı bulmak kolay olmayacak.
Eylül: Bu ay güzel etkilerle başlıyor. Eviniz için harcamalar yapacak, evinizi güzelleştireceksiniz.
5 Eylül: Bu tarihten sonra aşk hayatınıza önem vereceksiniz. Sevdiğiniz insanla romantik bir dönem başlıyor. Sorunlarınızı ele alacak, beraber vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız.
16 Eylül: Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamak kolay olmayacak.
17-24 Eylül: İlişkilerde zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insana çok fazla anlam yüklemiş olabilir, davranışlarına anlam veremiyor olabilirsiniz. İlişkilerde hayal kırıklıkları devreye girebilir.
23 Eylül-2 Ekim: İlişkileriniz önem kazanacak. Merkür ilişki alanınızda geri giderken, hem iletişim sorunlarınızı karşınıza getirebilir hem de sorunları ele almak anlamında şans sunabilir.
27-28 Eylül: Hayatınız ve eviniz konusundaki girişimlerde şanslı olacaksınız.
12 Ekim: Ev, aile ve yuva ile ilgili girişimlerinde yanlış adımlar atmaya meyillisiniz. Emlak alım satım, kiralama işlerini bu döneme denk getirmeyin.
30 Ekim: Mars geri hareketine hazırlanıyor. Ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. Ocak 2023’e kadar evinizle ilgili konularda önemli girişimlerde bulunmayın. Aile ortamlarınızda kavga başlatmayın.
Kasım: Bu ay, yakın ve uzak çevreniz arasında dengesizliklerin devreye girdiği bir zaman dilimi olacak. Bu alanlarda sıkıntılarla karşılaştığınızı görebilirsiniz.
19 Kasım: Girişimleriniz ve aile hayatınızda yaşayacaklarınız üzerinizde stres yaratabilir.
7 Aralık: Sosyal çevre alanlarınızda iletişiminiz hızlanıyor. Arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçireceksiniz.
8 Aralık: Dolunay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Ailenizle anlaşmak kolay olmayacak. Beklentilerinizin onlar tarafından karşılanmaması zorlanmanıza neden olabilir.
10 Aralık: Bu tarihten arkadaşlarınızla bağlantılarınız kuvvetleniyor. Gireceğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.
23 Aralık: Yeni ay, çevre değişimlerinizi destekleyecek.
25 ve 28 Aralık: Sosyal çevrenizdeki insanlar sizi her konuda destekleyecek ve önemli bağlantılar kuracaksınız.
29 Aralık: Merkür, sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerileyecek. Küs olduğunuz arkadaşlarınızla barışabilir, eski arkadaşlarla bir araya gelebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki iletişim sıkıntılarını yeniden ele alabilirsiniz.