Balık Burcu Finansal Hayatı

Balık Burcu Finansal Hayatı:

2 Ocak: Gerçekleşecek yeni ay, sosyal çevre alanlarınızda,
geleceğe yönelik planlarınızda önemli karar ve başlangıçlarınızı oluşturabilir.
Venüs’ün geri gittiğini unutmayın. Daha önceden çalıştığınız arkadaşlarınızla iş yapabilirsiniz. 2 Ocak itibariyle 2 hafta boyunca plan yapabilir, işlerinizi toparlayabilirsiniz.
12 Ocak: Kariyer ve iş alanlarınızda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. İş yaparken dikkatli adımlar atmaya bakın. 16 Ocak’a kadar büyük girişimlerden, önemli anlaşmalardan kaçının.
30 Ocak: Yakın çevrenizden birinin kariyerinde zorlanmalar devreye girebilir.
Şubat: Bu aya Kova burcunda oluşan bir yeni ayla başlıyorsunuz. Bu yeni ayda hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor. Önemli sorumluluklar karşınıza çıkabilir. Canınızı sıkmayın, bu ay değişimlerden uzak durun.
15 Şubat: Bu tarihten sonra kendinizi dinlendireceksiniz.
Bu dönemi plan yaparak değerlendirebilirsiniz. Çok büyük atılımlar için destekli olmayacaksınız.
16 Şubat: Gerçekleşen dolunayda, işinizle ilgili önemli kararlar devreye girebilir.
Girişeceğiniz projelerde istikrarlı bir şekilde çalışan insanlarla bir arada olabilirsiniz.
Mart: Bu aya sizin burcunuzda gerçekleşecek bir yeni ayla giriş yapıyorsunuz. Bu yeni ay sizin için önemli. Jüpiteryen bir yeni ay olacak ve size fırsatlar sunacak. Vermeniz gereken önemli kararlar varsa bunları hayatınıza geçirin. Mart ayında hayatınızda büyük olaylar, şanslar ve fırsatlar yakalayacaksınız.
3 Mart: Önemli projeler devreye girebilir. Yurt dışı bağlantılı bir işiniz varsa, yurt dışına gitmek veya yabancılarla iş yapmak istiyorsanız, şansınız yüksek.
5 Mart: Kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Hayatınızla ilgili konularda güzel projeler, önemli adımlar oluşabilir.
10 Mart: Kendinizi daha rahat göstereceğiniz, anlaşma ve konuşmalarınızı dile getireceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Hayatınızla ilgili konularda bolca konuşacaksınız.
19-22 Mart: Yakın çevrenizden birinin iş ve aile hayatında zorlanmalar yaşadığını görebilirsiniz. Yine eğitime, seyahate dayalı işlerinizde zorlanmalar oluşabilir.
27 Mart: Bu tarihten sonra parayla ilgili konuşmalar hızlanıyor. Maddi konularda önemli adımlar atacaksınız. Sorunlarınız varsa çözüm bulmak kolay olacak.
Nisan: Bu ay para alanlarınızda oluşacak yeni ay etkisiyle başlıyor. Maddi alanlarda almak istediğiniz kararlar varsa 15 gün boyunca harekete geçirebilirsiniz. Parayla ilgili konuları şifalandıracak, yapmanız gerekenleri göreceksiniz. 2-3 Nisan’da önemli bir konuşma ve anlaşma gündeminizde olabilir.
5 Nisan: Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Seyahatle ilgili bir konu yarım kalabilir.
7-8 Nisan: Beklenmedik yerlerden göreceğiniz maddi destekler yüksek olabilir.
10 Nisan: Sosyal çevrenizdeki insanlarla parasal konuları konuşurken dikkatli olun. Bazı konular kafanıza takılabilir ve ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz.
11 Nisan: Bu tarihten sonra gezmeye, seyahatlere ve iletişime kendinizi daha fazla vereceksiniz. Bu dönem öğrenecekleriniz sizi geliştirebilir.
12 Nisan: Hayatınızda güzel açılımlar oluşabilir. Kariyerinizle ilgili önemli bazı gelişmeler karşınıza gelecek, hızlı ilerleyeceksiniz. Ancak bu gelişmelere kendinizi çok kaptırmayın. Gerçeklikten uzaklaşmayın. Yaratıcılığınız çok yüksek olacak.
13 Nisan: Hayatınızdaki önemli kişilerin size desteği fazla olabilir.
16 Nisan: Gerçekleşen dolunay ortak parasal konularınızı tetikleyecek. Para alışverişleriyle ilgili konular önem kazanırken, borç ya da ödemeyle uğraşabilirsiniz.
18 Nisan: Önemli projelerde, sosyal çevrenizle olan parasal konuşmalarınızda güç çekişmelerinden uzak durun.
24 Nisan: Yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerde olumsuzluklar devreye girebilir. Toplantılarınızı bugüne denk getirmeyin.
25-27-28 Nisan: Kendinizi çok şanslı ve güzel hissedeceksiniz. İyi projeler karşınıza gelecek.
30 Nisan: Gerçekleşen Güneş tutulmasında, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, ulaştırma, dijital alanlarınızda hızlı kararlar almak durumunda kalacaksınız. 6 ay boyunca bu tutulma hayatınızda etkili olacak.
Mayıs: Parasal konulardaki şanslarınız sizi çok mutlu edecek. 2-4-5-6-7 Mayıs’ta hayat sizi her konuda destekleyecek. Önemli işlerinizde güzel açılımlar devrede olacak. İş girişimlerinizde hırsınız size yol gösterecek.
11 Mayıs: Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Sonbahara kadar parasal konularda şanslı bir dönem olacak. Kazançlarınız yüksek olabilir. Elinize geçen parayı doğru yatırımlarla çoğaltabilirsiniz.
16 Mayıs: Gerçekleşecek tam Ay tutulmasını uzak çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Seyahatler, yurt dışı bağlantılı işler, turizm, ticaret ve hukuk alanlarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Bu alanlarda zorlanabilirsiniz. Önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.
19-20-21 Mayıs: Yakın çevrenizle girişeceğiniz işlerde güçlü insanlardan destek göreceksiniz.
23 Mayıs: Bu tarihten 3 Haziran’a kadarki dönemde iletişime dayalı işlerinizde sıkıntılara açık olabilirsiniz.
25 Mayıs: Bu tarihten sonra enerji alanlarınız para konularına kayıyor. Kazançlarınız artarken harcamalarınız da hızlanabilir. Yine de para işlerinizde içinizden bir canavar çıkabilir. Hızlı, atak ve öncü davranışlarınızla kazançlarınızı arttırabilirsiniz.
28 Mayıs: İletişime dayalı işleriniz varsa doğru ilişkilerle yolunuzda hızlı ilerleyeceksiniz.
29 Mayıs: Karşınıza güzel bir şans çıkacak. Bu fırsat size iyi para kazandırabilir.
12 Haziran: İletişime dayalı işlerinizde yaratıcılığınız ön planda olacak.
14 Haziran: Dolunayda kariyer hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda yaşanacak hassas bir konu devrede olabilir.
Temmuz: Ay başında kalabalık ortamlarda, girişeceğiniz işlerde enerjinizi doğru kullanmaya çalışın. Bu dönem olaylar çok çabuk farklı noktaya taşınabilir. 26 Temmuz’da yine bu anlamda dikkatli olun.
5 Temmuz: Kreatif işlerde kendinizi ortaya koyacaksınız. Enerjinizi iletişim alanlarınızda kullanacaksınız.
19 Temmuz: Kendinizi iş alanlarınıza vereceksiniz. İşinizde kendinizi göstermek anlamında şanslı bir dönem.
28 Temmuz: Gerçekleşecek yeni ay iş, hizmetle ilgili önemli kararları karşınıza getirecek. Jüpiter geri hareketine hazırlanıyor, para evinizde gerileyecek. Bu tarihten sonra maddi girişimleriniz konusunda işler daha yavaş akabilir.
26-29 Temmuz: Gerginlikleriniz yüksek olabilir. İş hayatınızda yapılması gerekenleri ele alırken diğer insanlara da fırsat verin. Söylediğiniz bir söz, 29 Temmuz’da çok konuşulabilir.
31 Temmuz: İletişimle ilgili işlerinizde orijinal fikirlerinizi ortaya koyacaksınız. Diğer taraftan iş hayatınızda aradığınızı bulmak kolay olmayacak.
Ağustos: Bu aya iş ve hizmetle ilgili konularda hızlı kararlarla gireceksiniz. Güzel şanslar karşınıza gelecek. İş hayatınızda önemli açılımlar oluşacak.
7 Ağustos: Eliniz kolunuz bağlı olabilir. Önemli girişimlerinizde sizin dışınızda gelişen olaylar yüzünden engellerle karşılaşabilirsiniz. Birkaç gün boyunca cesaretsiz olabilirsiniz. Kendinizi aşağıya çekmeyin.
11 Ağustos: Bu tarihten sonra beraber çalışacağınız insanlarla güzel işler çıkaracaksınız. Önemli projelerde güzel sonuçlar devreye girebilir.
14 Ağustos: Önemli iş görüşmelerinizde bugün istediğiniz sonuçlar gelmeyebilir.
26 Ağustos: Bu tarihten sonra ortak para alanlarınız aktifleşiyor. Parasal konularda neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Borç almak, vermek, kredi, faizle ilgili konuları halletmek önem kazanacak.
Eylül: Bu ay güzel etkilerle başlıyor. Ailenize maddi destek olabilir ya da onlardan maddi destek görebilirsiniz. Parayla ilgili konularda abartıya kaçmayın.
10 Eylül: Bu dolunayda ortaklıklarınıza, iş birliklerinize dair kararlar alabilirsiniz.
10 Eylül: Merkür geri hareketine başlıyor. Ortak para konularında 23 Eylül’e kadar dikkatli adımlar atın. Önemli parasal işlerinizi başlatmayın, finalize etmeyin. Daha önceden çalıştığınız ve aranızda para hukuku olan firma ve kişilerle çalışabilirsiniz.
29 Eylül: Bu tarihten sonra parayla ilgili konularda neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Güzel açılımlar maddi alandan gelecek. Borç alma, verme alanlarında şanslı bir dönem olacak.
Ekim: Merkür düzeliyor. Ekim başında harcamalarınız yüksek olabilir. Güzel bir para gelebilir ve bu parayı çok rahat bir şekilde harcayabilirsiniz.
9 Ekim: Para alanlarınızda dolunay gerçekleşecek. Elinize para geçebilir. Attığınız adımların sonuçlarını alabilirsiniz. Yatırımlarınız ve parasal konulara odaklanacaksınız. 11 Ekim’den sonra maddi konularda sıkıntılar geride kalıyor.
14-18-19 Ekim: Parasal konularda kalıcı ve doğru adımlar atabilirsiniz. Önemli işlerinizde sezgilerinizi kullanmanız güzel sonuçlar getirecek.
19-20 Ekim: Parayla ilgili işlerinize dikkat edin. Önemli ödemeleriniz varsa bazı zorlanmalar devreye girebilir, bir ilişkiniz bozulabilir.
23 Ekim: Bu tarih sonrasında seyahatleriniz hızlanıyor. Daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenecek. Farklı insanlar, kültürler ilginizi çekebilir. Kendinizi geleceğinize yönelik işlerinize verebilirsiniz.
23 Ekim: Satürn düzeliyor. Hayatınızla ilgili alanlarda daha organize ve disiplinli hareket edeceksiniz.
25 Ekim: Parçalı Güneş tutulması seyahat, ticaret, hukuk, yurt dışı bağlantılı işlerde gerçekleşecek. Bu alanlarda 6 ay boyunca önemli açılımlar karşınıza gelebilir. Hangi konuların sizi aşağıya çektiğini bu Güneş tutulmasıyla beraber anlayacaksınız.
28 Ekim: Jüpiter Balık burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Hayatınızla ilgili şanslar, fırsatlar yeniden gündeme gelebilir.
Kasım: Seyahatlerinizin zaman zaman engellendiğini, bu alanlarda sıkıntılarla karşılaştığınızı görebilirsiniz. 6-7-9-10-11 Kasım tarihleri sorunlara açık görünüyorsunuz.
8 Kasım: Tam Ay tutulması iletişimle ilgili işlerinizi hızlandırabilir. İletişime dair konularda önemli kararlar alabilirsiniz.
12-13-15 Kasım: Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Medya, iletişim, sosyal medya alanlarında karşınıza çok büyük şanslar çıkabilir.
16 Kasım: Kariyer konularında kendinizi göstereceğiniz bir dönem. Zam, terfi gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz.
17 Kasım: Merkür’ün de kariyer alanlarınıza girmesiyle beraber kendinizi iş alanlarınızda göstereceksiniz. Koşturmalarınızın artmasıyla işleriniz açılabilir.
21-28-30 Kasım: Bu tarihlerde gökyüzü sizi destekliyor.
24 Kasım: Yeni ay kariyer, iş ve meslek alanlarınızda önemli başlangıçları getirebilir. Tam da o gün Jüpiter’in de düzelmesiyle şansınızın ne kadar yüksek olduğunu göreceksiniz.
Aralık: Aile hayatınızdaki sıkıntıların iş ortamına yansıdığını görebilirsiniz. İş ortamındaki güzel gelişmeleri ailenize aktarırken zorlanmalar oluşabilir.
2-4-14 Aralık: Kariyerinizde ve iş hayatınızda kolay aldanabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız detaylar ileride sorun çıkarabilir. Beklentilerinizin olmadığını görecek ve hayal kırıklığına açık olacaksınız.
8 Aralık: Dolunayda, harcamalarınız da hızlanıyor. İşinizde pireyi deve yapmayın, abartılardan uzak durun.
20 Aralık: Jüpiter Koç burcuna geçecek. Parayla ilgili konularda şanslı bir döngüye giriyorsunuz, para derdiniz kalmayacak.