Balık Burcu Kadınının Özellikleri

Balık Burcu Kadınının Özellikleri:

Şubat ortası ile Mart ortası arasında mı doğdunuz? O zaman Balıksın! Balık, Zodyakın 12. ve son burcudur. 19 Şubat - 20 Mart arasında doğanlar balık burcuna mensuptur. Peki duygusal bir Balık burcunun olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? Bir Balık burcu nelerden hoşlanır ve nelerden hoşlanmaz? Gelin Balık burcunu inceleyelim:

Doğum tarihi: 19 Şubat - 20 Mart
Yönetici gezegen: Neptün
Element: Su
Renk: Mavi ve Yeşil
Uğurlu günü: Perşembe
Uğurlu taşı: Akuamarin
Karşıt burç: Başak
Vücutta temsil ettiği yer: Ayak
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 3,9,12
En uyumlu burç: Başak ve Boğa

Balık, duygusal doğasının derinliği nedeniyle diğer insanların asla hissedemeyeceği şeyleri hisseder. Bu, Neptün gezegeni tarafından yönetilen bir su burcu olmasından kaynaklanır. Balık kadınları son derece duygusaldır. Kötü bir ruh haline girdiklerinde, bundan kurtulmaları zordur. Hüzünlerinde uzun süre yaşarlar. Balıklar, çok derinden umursadıkları için kalp kırıklığının üstesinden gelmekte zorlanırlar. Başkalarını kolayca affedebilseler de, biri affedilemez bir çizgiyi geçerse ömür boyu kin beslerler. Balıklar nadiren günümüzde yaşarlar. Ya geçmişi ya da geleceği hayal edip dururlar. 

BALIK BURCUNUN OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Balık burcu kadınları şaşırtıcı bir şekilde kapalılardır.. Başkalarıyla ilgilenmeyi sevseler de, kimsenin onlarla ilgilenmesine asla izin vermezler. Kendilerini seven insanlardan yardım kabul etmekte zorlanırlar. Balık, sorunlarını dünyayla paylaşmaktan hoşlanmaz. İçlerinde acı çekerken bile iyiymiş gibi davranırlar. Bu burç, insanların etrafında olmayı sever, ancak kendilerini bağımsız olarak görürler. Balık burcu kadını oldukça sezgiseldir. Sezgilerine çok güvenirler ki bu konuda da haksız sayılmazlar. Sanatsal yönleri oldukça gelişmiştir. Onlar için sanat bir yaşam olgusudur.

BALIK BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ  

Balık kadınları kararsız ve tembel olma eğilimi sergileyebilir. Büyük hedefleri olan hayalperestler olsalar da, bu hedeflere doğru çalışmayı ihmal edebilirler. O geleceği yaratmak için adımlar atmak yerine hayali bir gelecek hakkında hayal kurmayı tercih edebilir. Gerçek dünyada yaşamaktansa hayal dünyasında yaşamayı tercih ederler. Balık burcu kadını tanıştığı herkese bir anda çok güvenebilir bu da onların ilerde üzülmesine neden olabilir. Onlar herkesi kendileri gibi gördükleri için kimsede art niyet aramazlar. 

BALIK BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANIR? 

Balık kadınları yalnız vakit geçirmekten hoşlanır. İnsanları sevmelerine ve partnerlerine bağlanmalarına rağmen, biraz alana ihtiyaçları vardır. Yalnız zaman onlara yaratıcı projeler üzerinde çalışma şansı verir. Aynı zamanda onlar bir kaçış olarak televizyon izleme, müzik dinleme gibi aktivitelere bayılırlar! Balıklar her zaman kendilerini meşgul tutmayı başarabilir etraflarında kimse olmadığında bile kendi başlarına çok eğlenirler.

BALIK BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANMAZ? 

Balık kadınları eleştiriden hoşlanmaz. Kusurlarının kendilerine söylenmesini istemezler. Eleştiriyi asla kabul edemezler. Balık, kendi sorunları hakkında endişelenmek yerine başkalarının sorunlarını çözmeye odaklanmayı tercih eder. Savunmasız davranmakta ve aynada kendileriyle yüzleşmekte zorlanırlar. Başkaları için endişe göstermeleri kendileri için daha kolaydır. Bu yüzden insanları çok memnun ederler. Kendilerine nasıl yardım edeceklerini bulmaktansa başkalarına yardım etmeyi tercih ederler. Balık burçları her konu hakkında bir fikir sahibidir bu yüzden karşısındaki insan ona tezat bir şey sunuyorsa bu onu çileden çıkarabilir. Ayrıca geçmişe takılı yaşamaktan da hiç hoşlanmaz hep olası geleceğin hayalini kurarak yaşar. Bu yüzden geçmişe takılı kalan insanları hiç sevmez.

DİLARA YILDIZHAN BALIK BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR: