Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri:

Balık burcu erkekleri yaratıcı, şefkatli ve empatiktir. Ailelerine ve arkadaşlarına derinden önem verirler. 19 Şubat - 20 Mart arasında doğanlar Balık burcu olurlar. Balık burcuna sahip birini tanımadan önce Balık burcu bir adam hakkında bilmeniz gereken her şey:

Doğum tarihi: 19 Şubat - 20 Mart
Yönetici gezegen: Neptün
Element: Su
Renk: Mavi ve Yeşil
Uğurlu günü: Perşembe
Uğurlu taşı: Akuamarin
Karşıt burç: Başak
Vücutta temsil ettiği yer: Ayak
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 3,9,12
En uyumlu burç: Başak ve Boğa

Balık, Zodyak'ın en rahat burçlarından biridir. Sevdiklerinin mutlu olmasını isterler, bu yüzden planları başkalarının yapmasına izin verirler. Balıkların liderliği almakla ilgisi hiç olmaz. Akışa bırakmayı tercih ederler. Balıklar esnek ve açık fikirlidir. Planların değişip değişmemesi umurlarında olmaz. Aslında, önceden plan yapmaları nadirdir. Programlarında ne olacağını asla bilemezler.

BALIK BURCU ERKEĞİNİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ 

Balık erkeklerinin empati yönü oldukça önemlidir. Duygularını derinden hissederler. Başkaları üzüldüğünde, yardım etme dürtüsüne sahip olurlar. Balık burcu bir erkek oturup saatlerce konuşan birini dinler. Arkalarına yaslanıp birinin acı çekmesini izleyemezler. Yardım etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Balık erkekleri son derece yaratıcıdır. Güzel sanatlar yaratmak için duygularını resim, yazı ve dansa yönlendirirler. İnsanlarla birlikte olmaktan hoşlansalar da mahremiyetlerinden de keyif alırlar. Yalnız zaman geçirmek onlara duygularını keşfetme şansı verir. Sanat onlara savunmasız olmaları için bir çıkış sağlar.

BALIK BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ 

Birçok Balık burcu erkeği karamsardır. Kafaları yerine kalpleri ile düşünmek onlara göredir. Balık burçları her zaman geçmişte yaşar bu yüzden ona kötülük eden biri varsa bunu asla unutmazlar. Geçmişi daha çok düşündükleri için gelecek için plan yapmakta zorlanırlar. Balıklar aynı zamanda hep kendi kabuklarında olmak ister değişime açık insanlar değillerdir. Balık burçları kin tutarlar asla olan olayları unutmazlar. 

BALIK BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANIR?

Erkek ya da kadın olsun, Balık hayalperesttir. Kafaları bulutlardadır çünkü her şeyi başarabileceklerine inanırlar. Balıklar, onlara ulaşmak için çaba sarf etmeseler bile, kendileri için büyük hedeflere sahiptir. Bu işaret maceralar hakkında hayal kurmayı sever. Herhangi bir biçimde kaçıştan zevk alırlar. Balık, müzikte, kitapta veya televizyon izlerken kaybolmayı sever. Balık burcu erkeği romantiklikten de hoşlanır sevdiği biri için yapamayacağı şey yoktur!

BALIK BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANMAZ

Balık burcu erkekleri katı kurallara gelemez. Onlar için kendi alanları vardır ve buna kimsenin geçmesini istemezler. O an en iyi hissettiren şeyi yapmak isterler. Balık burcu erkeği ekstra dürtüseldir. Hayat kararlarını düşünmezler. Kalplerinin sesini dinlerler. Balık en iyi yaratıcı ortamlarda çalışır. Bu yüzden kurumsal bir iş asla Balık erkeklerine göre değildir. 

DİLARA YILDIZHAN BALIK BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİNİ ŞÖYLE ANLATIYOR: