Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak Burcu Aşk Hayatı:

Ocak ayına size keyif veren olaylara, özel hayatınıza odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Başaklar. 2 Ocak’ta oluşan yeni ay , aşk hayatınızda önemli kararları karşınıza getirebilir. Bu süreçte hoşlandığınız, daha önceden tanıdığınız bir insan varsa onunla ilgili kararları verebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili daha önceden planladığınız konuları da devreye sokun.
9 Ocak: Aşk hayatınızda eski bir konuyu, eski sevgilinizle olan bağlantılarınızı ele almak için güzel bir gün. Varsa çocuğunuzla olan sorunlarınızı çözmek ve sevginizi ona göstermek anlamında da şanslısınız.
12 Ocak: Özel hayatınızda, ev ve aile hayatınızdaki olaylarda hayal kırıklıkları ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
18 Ocak: Dolunayda, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde duygusal streslere açık olabilirsiniz.
24 Ocak: Aşk hayatınızda, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana, sportif faaliyetlere ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz.
26 Ocak’tan- 4 Şubat: Bu tarihler arasında özel hayatınızda iletişim sorunları karşınıza çıkabilir.
16 Şubat: Oluşan dolunayla, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bütünleşebilirsiniz.
18-23-24 Şubat: Özel hayatınızda hayat sizi destekleyecek. Romantizm dolu günler yaşayabilirsiniz.
Mart: Bu ay, 2 Mart’ta oluşan yeni ay etkisiyle başlıyor. Bu yeni ayda evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda önemli kararlarınız devreye girebilir. Söz, nişan, ilişkiye başlama, sevginizi ilan etme önemli olacak. Evlenmek istiyorsanız, bu 2 haftalık süreç sizi destekliyor. Yine bu dönem hayallerinizin ilişkisine kavuşabilirsiniz.
3 Mart: Özel hayatınızda sevdiğinize, varsa çocuğunuza karşı derin duygularla hareket edebilirsiniz.
5-22 Mart: Bu tarihler arasında sevdiğiniz insandan şahane bir teklif karşınıza gelebilir. Bu dönem kendinizi özel hayatınızda şanslı ve mutlu görebilirsiniz.
10 Mart: İkili ilişkilerinizde strateji geliştirmek, bilinçli davranmak size kazandıracak.
13 Mart: İlişkilerinizde fedakar ve anlayışlı olacaksınız. Bu dönem aşktan ve romantizmden gerçekleri görecek durumda olmayabilirsiniz. 17 Mart gelecek planlarınız için sizi destekleyecek.
18 Mart: Oluşan dolunay yaşantınızda birtakım stresleri ortaya çıkarabilir. Hayatınıza dair vermeniz gereken kararlar öne çıkarabilir. Eşinizle, sevdiğiniz insanla alacağınız bazı kararların sizin hayatınızı değiştirdiğini görebilirsiniz.
5 Nisan: Yakın çevrenizdeki insanların aile hayatlarında zorlanmalar oluşabilir.
12 Nisan: Özel hayatınızda güzel oluşumlar devreye girebilir.
15 Nisan: Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Fedakarlıklar ön plana çıkacak. Karşı tarafla, ilişki yaşadığınız kişilerle olan mücadeleleriniz artabilir.
27-28 Nisan: Özel hayatınızda kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Mayıs: Bu aya özel hayatınızdaki güzel etkilerle başlıyorsunuz. Mayıs başında sevdiğiniz insan size güzel bir sürpriz yapabilir, evlilik teklifi alabilirsiniz.
2 Mayıs: Özel hayatınızda tutkularınıza sarılarak, içgüdüsel ve baskın davranabilirsiniz.
4-5-6-7 Mayıs: 5 yıldızlı günler! Her tür ilişkiniz için bu günlerden faydalanın ve elinizi çabuk tutun, zira 10 Mayıs’ta Merkür geri hareketine hazırlanıyor. 23 Mayıs’a kadar, sevdiğiniz insanın ailesiyle olan iletişiminize dikkat edin.
16 Mayıs: Oluşan tam Ay tutulması, yakın çevrenizde oluşacak. Onların hayatındaki zorlanmalar sizi de etkileyebilir. Akraba, kardeş, kuzen, komşu ve yakın dostlarınızın hayatında duygusal olayların yer aldığını görebilirsiniz.
14 Haziran: Dolunayda aile büyüklerinizle gerilimlerden uzak durmalısınız. 16 Haziran’da aile ilişkilerinizde dikkatli olun. Bugün tanışacağınız bir insan hayatınızda etkili olabilir.
Temmuz: Sevdiğinizle, çocuğunuzla bağlantılarınıza dikkat edin.
5 Temmuz: Sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda hassas, sezgisel ve korumacı taraflarınız ortaya çıkabilir. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.
13 Temmuz: Dolunay, aşk evinizde, çocuk alanlarınızda veya yaratıcılıkla ilgili konular üzerinde olacak. Bu alanlardaki uğraşılarınızın sonuçlarını alabilir, durum ve konuların sonuçlarıyla yüzleşebilirsiniz. 14 Temmuz’da ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
19 Temmuz: Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu biraz da dikkatsiz hareket etmenizden kaynaklanabilir.
20 Temmuz: Sosyal ortamlarda kimseyle takışmayın.
Ağustos: oldukça şanslı etkileriniz var. Ailenizden birinin, bir akrabanızın sorumlulukları için öne çıkmanız gerekebilir.
7 Ağustos: Bu tarihe dikkat edin. Hızlı hareket etmeniz gereken alanlarda hayat sizi durdurabilir, cesaretinizi kaybedebilir, çeşitli engellerle karşılaşabilirsiniz.
11 Ağustos: İlişkilerinizde zorlanmalar, fedakarlıklar görülebilir. Bu dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir veya gizli saklı işlerin peşinde koşabilirsiniz.
12 Ağustos: Oluşan dolunayda kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz. Beklenmedik olaylara hazırlıklı olun.
5 Eylül: Venüs burcunuzda ilerlemeye başlayacak. Sizi kendinizi yenilemek ve göstermek için harekete geçirecek. Bu dönemde kendinize bakacak, alışveriş yapacak, kendinize özen göstereceksiniz.
10-16 Eylül: Özel yaşantınızda birkaç gün sevdiğiniz insanla alınganlık ve stres yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girebilir.
17-24 Eylül: İlişkilerinizden beklentilerinizi aza indirin, kendinizi kandırdığınız noktalar karşınıza gelebilir.
26- 27 Eylül: İlişkilerinizde yaşadığınız sorunları toparlayacaksınız.
23 Ekim: Tutkularınızı ve duygularınızı kontrol altına alabilirseniz, daha rahat etkiler altında olursunuz. 25 Ekim: Gerçekleşecek parçalı Güneş tutulması yakın çevrenizle ilgili alanda almanız gereken kararları, yapmanız gerekenleri karşınıza getirebilir. Bir akrabanız veya sorunlu olduğunuz dostunuzla, kardeşinizle, arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları ele alabilirsiniz.
28 Ekim: Jüpiter Balık burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. İlişkilerle ilgili alanlarınız yeniden hareketlenmeye başlayacak.
30 Ekim: Mars İkizler burcunda gerileyecek. Ailevi ilişkilere Ocak 2023’e kadar dikkat etmelisiniz. Bu dönem yeni bir iş başlatmayın, yeniliklerden kaçının, kimseyle sözlü kavgaya girmeyin.
17 Kasım: Ev hayatınızı yakın plana alabilir, evle ilgili planlar içine girebilir, aile arasında önemli konuları konuşabilirsiniz. Ev alımına odaklanabilirsiniz. Bir yandan da özel hayatınıza vakit ayırabilir, çocuğunuz varsa onunla vakit geçirebilirsiniz.
24 Kasım: Jüpiter düzeliyor. Yıl sonuna kadar ilişkiler alanlarınızda şansınız yeniden açılıyor. Yeni ay ev, aile ve yuvayla ilgili konularda yeni başlangıç ve kararları karşınıza getirecek. Ailenizle ilgili her tür konuda alacağınız kararları bu yeni ay çerçevesinde yapmaya özen gösterin.
29 Kasım-01 Aralık: Aile ortamlarınızda dikkat edin. 2-4-6-14 Aralık’ta ev ve aile hayatınızda yanılgılar oluşabilir. Bu tarihlerde ev getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde disiplinli ve programlı yönlerinizi bu 2 hafta alım satımından uzak durun. 7 Aralık: Aşk hayatınızda duygularınızı dile boyunca ortaya koyacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler, olumlu bir zaman dilimine giriyorlar.
8 Aralık: Bir dolunay oluşacak. Eşinizin veya sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili konular gündeme gelebilir. Gerginliklerden uzak durun.
10 Aralık: Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda ilişkileriniz devreye girebilir. Bu 3 haftalık süreçte karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmeniz gerekebilir.
12-18 Aralık: Ev ve aile hayatınız için yapılması gerekenleri ele alabilirsiniz.
23 Aralık: Yeni ay, aşk hayatınızda önemli kararları karşınıza getirebilir. Bu süreçte hoşlandığınız, daha önceden tanıdığınız biri varsa onunla ilgili kararları verebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili daha önceden planladığınız konuları hızlandırabilirsiniz.
29 Aralık: Merkür aşk evinizde gerileyecek. Aşka, keyfe, sanatsal işlerinize dair iletişiminizde zorlanmalara açık olabilirsiniz. 25-28 Aralık tarihleri özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bağ kuracağınız ve onun çevresiyle olan ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz günler.