Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri:

Başaklar, Merkür gezegeni tarafından yönetilen bir burçtur. Başak erkekleri mükemmeliyetçidir. Hedeflerine ulaşmak için çok çalışırlar. Para kazanmanın her zaman bir yolunu bulurlar. 24 Temmuz-21 Ağustos doğduysanız Aslan burcu erkeğisiniz. Aslan burcu erkeğinin özellikleri nelerdir? Tüm ayrıntılarıyla Aslan burcu erkeği: 

Doğum tarihi: 24 Temmuz-21 Ağustos 
Yönetici gezegen: Merkür
Element: Toprak
Renk: Turuncu
Uğurlu günü: Pazar
Uğurlu taşı: Yakut
Karşıt burç: Kova
Vücutta temsil ettiği yer: Kalp
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı: 5,6 ve 2
En uyumlu burç: Boğa ve Oğlak 

Tüm Başak erkekleri her detayı düşünen bir burçtur. Öncelikle mükemmeliyetçidir. Mantıklıdırlar, bu yüzden kalplerinin önünde kafalarını takip ederler. Ne olursa olsun, her zaman eylemlerinin sonuçlarını düşünürler. Aslan diğer bazı burçlar gibi dürtüsel davranmazlar. Başak erkekleri, kendileri için mümkün olan en iyi kararı vermek için her seçeneği düşünürler. Genel olarak, Başaklar kariyerlerinde ve ilişkilerinde mükemmellik için çaba gösterirler. Ortalama bir yaşamdan memnun olmazlar. Hep daha fazlasını isterler.

BAŞAK BURCU ERKEKLERİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ 

Başak erkekleri pratik, sorumlu ve güvenilirdir. Bir söz verdiklerinde, yerine getirirler. Sevdiklerini asla yarı yolda bırakmazlar. Ellerinden geldiğince yardımcı olurlar. Başaklar, organize ve güvenilir oldukları için harika çalışanlar ve patronlar olurlar. Ayrıca, detay odaklıdırlar. Dikkat ederler ve diğer insanların kaçırdığı şeyleri görebilirler.

BAŞAK BURCU ERKEKLERİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ 

Bütün Başak erkekleri inatçıdır. Her zaman haklı olduklarını varsayarlar, bu yüzden uzlaşmaya istekli değillerdir. Herkesten daha iyi bildiklerini düşünürler. Ancak alçak gönüllü kalmak için ellerinden geleni yaparlar. Kendileriyle gurur duysalar bile başarılarıyla övünmezler. Başak burcu erkekleri egoist olabilir. Kendi isteklerini yaptırmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bazen bu durum etraflarından eleştiri görebilir. 

BAŞAK BURCU ERKEKLERİ NELERDEN HOŞLANIR?

Başaklar kendilerini güzel şeylerle çevrelemeyi severler. Şaşırtıcı derecede materyalisttirler. Başaklar her zaman en iyi arabayı, en iyi telefonu ve en iyi mobilyayı isterler. Yaşam alanları darmadağın olduğunda ayakta duramazlar. Başakların düzenli ve temiz her şeye ihtiyacı vardır. Başak burcu erkeği düzeni sever.

BAŞAK BURCU ERKEKLERİ NELERDEN HOŞLANMAZ?

Başak burcu erkekleri dağınıklıktan hiç hoşlanmaz. Başaklar hayal kırıklığından ve son dakika iptallerinden nefret eder. Sonuçta, tutarlılık ve rutinler üzerinde kalmayı tercih ederler. Başaklar her zaman sözlerini yerine getirir ve başkalarının da aynısını yapmasını beklerler. Birisi onları iptal ettiğinde veya geç geldiğinde, saygısızlık hissi uyandırır. Zamanları değerlidir ve herkesin buna saygı duyması gerektiğini düşünürler.

DİLARA YILDIZHAN BAŞAK BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR: