Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa Burcu Aşk Hayatı:

18 Ocak: Gerçekleşecek dolunay, yakın çevrenizle ilgili konuları hareketlendirebilir. Akrabalarınız, kuzenleriniz, abiniz, ablanız, kardeşiniz ya da yakın dostlarınızın hayatında önemli duygusal gelişmeler oluşabilir. Siz de bu gelişmeleri onlarla beraber yaşayabilirsiniz.
29 Ocak: Venüs düzeliyor. Venüs’ün düzelmesiyle beraber çevrenizle yaşadığınız sorunların artık normale döndüğünü görebilirsiniz.
Şubat: Bu ay, Kova burcunda oluşacak bir yeni ayla başlayacak. Bu yeni ay sizin için çok önemli olacak. Annenizin hayatında önemli bazı sorumluluklar devreye girebilir. Bu dönem daha çok anne tarafınızla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.
16 Şubat: İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmeler karşınıza çıkabilir. İş yaparken bir insanla tanışabilirsiniz. Bu dolunay evinizde ailenize yönelik adımlarınızı hızlandırabilir. Bu alanlarda hassas birtakım kararlar almak zorunda kalabilir ya da yerleşimle ilgili kararlarınızı bu dolunayda devreye sokabilirsiniz.
23-24 Şubat: özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve geleceğe yönelik işlerinizde sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle yolunuzda hızlı adımlarla ilerleyebilirsiniz.
5 Mart: Güzel şanslar yakalayacaksınız, gökyüzü sizi her konuda destekleyecek. Şansınızın ve mutluluğunuzun yüksek olduğunu fark edeceksiniz.
6 Mart: Özel ilişkiler ve hayatınızla ilgili konularda rahat olacağınız, çeşitli fırsatlarla karşılaşacağınız bir tarih.
10 Mart: Bugün itibariyle iki hafta boyunca sosyal ortamlarınızda, arkadaş ilişkilerinizde insanları konuşmalarınızla etkileyeceğiniz bir dönem. Bu da bulunduğunuz ortamlarda herkesin sizi takdir etmesini sağlayacak.
18 Mart: Oluşacak dolunay, aşk hayatınızı tetikleyecek. Aşkla ilgili konularda önemli kararlar almaya yatkın olacaksınız. Zaten aşka dair önemli sinyaller mart başında devreye girmişti. Şimdi bu karşılaştığınız, hoşlandığınız insanla neler yapabileceğinizi bu dolunayla beraber göreceksiniz.
22 Mart: Enerjinizi ortaya koyarken dikkat edin. Göz önünde olacağınız ortamlarda bazı düşmanlıklarla, bazı sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Annenizle olan ilişkilerinizi bu dönem ihmal etmeyin, bazı zorlanmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
3 Nisan: Meditasyon yapın, dua edin, güzel dileklerde bulunun. Kendi halinizde olmak isteyeceksiniz ama bu haldeyken aslında dileklerinizin de olumlu bir noktaya ulaştığını görmek sizi ruhen çok mutlu edecek.
5 Nisan: Tavrınıza ekstra dikkat etmeniz gerekecek. Aynı zamanda ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili önemli kararlar, hayatınızda yer edebilir. Kendinizi ve şansınızı çok fazla zorlamayın ve kendinizi hayatın akışına bırakın. Annenizin hayatında bazı zorlanmalar devreye girebilir.
12 Nisan: Sosyal çevrenizden önemli ve şanslı bir etkileşim devreye girecek. Diğer insanlar için, sosyal çevreniz için yapacağınız yardımlar ön plana çıkabilir. Bir arkadaşınıza yardım edebilir, bir arkadaşınızdan destek görebilirsiniz.
15 Nisan: Bu tarihten sonra enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi sosyal çevrenize arkadaşlık ilişkilerinize ve organizasyonlara aktarmaya başlıyorsunuz. Sevdiğiniz insanlara yardım etmek, onlar için bir şeyler yapmak ön plana çıkarken zaman zaman karşı tarafa çok fazla değer verdiğinizi fark edebilirsiniz. Mayıs başı, sosyal çevrelerde kendinizi göstereceğiniz, aranılan isim olacağınız, yeni insanlarla tanışmaktan mutluluk duyacağınız, aynı zamanda kendi girişimlerinizi rahatlıkla ortaya koyacağınız zamanlar.
15 Mayıs: Bu tarihe dikkat edin. İlişkilerin yeniden ele alınması, kendinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmeniz gereken bir dönem.
16 Mayıs: Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Bu Ay tutulmasıyla beraber 6 ay boyunca ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girebilir. Aynı zamanda taşınmayla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.
18 Mayıs: Sosyal çevrelerde ve ortamlarda dikkatli olmaya özen gösterin. Bir insandan çok çabuk etkilenebilirsiniz. Bir insan girişimleri ve konuşmalarıyla sizi çok çabuk kandırabilir. Bu zaman diliminde kendinizden fazlasıyla vermeye meyilli olabilirsiniz.
28 Mayıs: Güzelleşmeye vakit ayıracağınız üç haftalık bir döngüye giriyorsunuz. Bu dönem saçınızı değiştirme, alışveriş yapma, sosyalleşme anlamında sizi destekleyecek.
19 Haziran: İkili ilişkiler ve özel hayatınızda zorlanacağınız bir tarih. Arkadaş çevrenizden göreceğiniz destekler yüksek olacak ama özel hayatınızda sevdiğiniz insanın sizi desteklemediğini düşünebilirsiniz. Ailenizdeki insanlardan yeteri kadar destek alamadığınızı görebilirsiniz. Merak etmeyin, 20-21 Haziran itibariyle keyfiniz yerinde olacak.
Temmuz: Bu ay güzel etkiler barındırıyor. Temmuz başında enerjinizi ortaya koymak çok da kolay olmayacak. Seyahatler sırasında, tanımadığınız ortamlarda kavgaya gürültüye sakın bulaşmayın. Yakın çevrenizde olan biten konu ve olaylar hayatınızı ilgilendirecek.
5 Temmuz: Akrabalar ve yakın çevrenizde kim varsa onlarla iletişiminizin hızlanacağı bir dönem. Aynı zamanda enerjiniz de değişmeye başlıyor. Daha rahat hareket edeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz.
9-10 Temmuz: Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planları hayatınıza geçireceksiniz.
16 Temmuz: Yakın çevrenizden bir insanın hayatında güzel haberlerin devreye girdiğini görebilirsiniz.
19 Temmuz: Bu tarihten sonra evinizde iletişiminiz hızlanmaya başlıyor. Aile büyükleriyle konuşmak, paylaşımlar içine girmek önemli olacak.
20 Temmuz: Bu tarih önemli. Tanımadığınız ortamlarda güç çekişmelerine karşı dikkat edin. Fikirlerinizi ortaya koyarken etrafınızdaki insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Kardeşlerinizin veya akrabalarınızın ilişkileriyle ilgili alanda sıkıntı yaşadığını görebilirsiniz.
28 Temmuz: Yeni ay, evle, emlakla ilgili konularda hızlı kararları karşınıza getirebilir. Taşınmayla ilgili bir konu gündeme gelebilir. Aynı gün Jüpiter geri hareketine başlayacak. Bu süreçte birkaç ay boyunca kendinizi iyi hissettiğiniz noktalarda bir yavaşlama, bir çözülme devreye girebilir.
29 Temmuz: Bu tarih civarında aile ortamlarınızda bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. Evle ilgili konularda çok çabuk isyankar davranışlar ortaya çıkabilir. Diğer taraftan kendinize güvenmeniz de gereken bir dönem.
31 Temmuz: Ne yaşarsanız yaşayın kendi fikirleriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda ilerlemeyi unutmayın.
Ağustos: Ailevi konulara kendinizi vereceğiniz, bir yandan da hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınız bir ay olacak.
1-2-3 Ağustos: Keyifli tarihler. Ev ve aile hayatınızda bolluk ve bereket enerjisinin üzerinizde olduğunu göreceksiniz.
4 Ağustos: Aşk evinize giren Merkür, iki hafta boyunca aşkı konuşmayı, aynı zamanda aşkla ilgili konularda girişimde bulunmayı destekleyecek. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminizi hızlandırabilirsiniz.
11 Ağustos: Bu tarihten sonra aile hayatınızda ve evinizde yapılması gerekenler ele alınacak. 3 hafta boyunca boya, badana, tadilat, tamiratla ilgili işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Diğer taraftan bazı zorlanmaların da devrede olduğunu göreceksiniz.
12 Ağustos: Oluşacak dolunayda, aile hayatınızda uğraşılarınız devam ederken bu dolunayda bütün ilginizi kariyerinize çevireceksiniz.
14 Ağustos: Aile hayatınızda bazı zorlanmalar devreye girebilir.
15-16 ve 18 Ağustos: Evinizde, yuvanızda şansı, mutluluğu, iyimserliği hayatınıza geçireceğiniz tarihler.
21 Ağustos: Sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde ifadelerinize dikkat edin. Yanılgılar devrede olabilir. Kendinizi bazı konularda kandırabilirsiniz ya da bazı işlerinizde hayal kırıklıkları oluşabilir.
23 Ağustos: Bu tarihten sonra aşk hayatınıza daha fazla vakit ayıracaksınız.
27 Ağustos: Sinirli ve gergin etkilerle devreye giren bir yeni ay oluşacak. Bu yeni ayı aşk hayatınızda yaşayacaksınız. Aşka, çocuğa ve hobilerinize dair önemli kararlar alabilirsiniz. Ev ve aile ortamlarınızda hırslı yapınızla biraz zorlanabilirsiniz.
27- 28 Ağustos: Bu tarihlerde evinizde, yuvanızda, kişisel girişimlerinizde desteklenmediğinizi düşünebilirsiniz. Aksilikler, sorunlar karşınıza gelebilir. İlişkilerden yana bu tarihlerde şansınızı çok zorlamayın.
5 Eylül: Bu tarihten sonraki dönem aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla vakit ayıracaksınız. Çocuğunuz varsa bu süreçte onunla olan ilişkiniz kuvvetlenebilir. Hobilerinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
10 Eylül: Merkür ikinci retrosuna hazırlanıyor. İletişim sıkıntıları devreye girebilir. Yine 10 Eylül’de oluşacak dolunay, sosyal çevre alanlarınızı hareketlendirecek.
Arkadaşlarınızın hayatında oluşacak hassas bir konuyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
16 Eylül: İlişkiler bazında çok destekli olmayacaksınız. Aşk hayatınızda çok çabuk sinirlenebilirsiniz.
17 Eylül: Özel hayatınızda önemli kararlar almamaya çalışın. 19 ve 20 Eylül tarihlerinde ilişkilerde desteklisiniz.
26 Eylül: Oluşacak yeni ayda, ilişkilerden yana şanslı etkiler altında olacaksınız. İlişkilerle ilgili önemli birtakım gelişmeler bu tarih sonrası devreye girebilir.
29 Eylül: Bu tarihten sonra beraber çalıştığınız insanlarla aranızdaki bağlantıyı kuvvetlendirebilirsiniz.
23 Ekim: Bu tarihten sonra ilişkilere dair vereceğiniz önemli kararlar sizi çok mutlu edebilir.
25 Ekim: Parçalı bir Güneş tutulması var. Bu Güneş tutulması ile ilişkilere dair verilecek önemli kararlar, yer değiştirme, taşınma konuları, 6 ay boyunca gündeminizde olacak.
28 Ekim: Jüpiter Balık burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Yıl sonuna kadar sosyal çevrenizden, arkadaşlıklarınızdan faydalanmasını bileceksiniz.
Kasım: Ayın başı biraz sıkıntılı olacak. 6 ve 7 Kasım tarihlerinde ikili ilişkiler ve özel hayatınızda şartları ve durumları zorlamayın. Var olan ilişkilerinizde kopuşlar, problemler varsa bu problemlerin ve tansiyonlu durumların ortaya çıkışı, görünür hale gelmesi söz konusu olabilir.
9 -10 Kasım: Partneriniz varsa, onun ailesi veya çevresiyle bazı zorlanmalar yaşadığına şahit olabilirsiniz.
11-12-13 ve 15 Kasım: Bütün olayları toparlayacağınız bir dönem olacak. Zorlanan ilişkinizi onarmak ve daha iyi bir noktaya taşımak adına sosyalleşmek size iyi gelecek.
7 Aralık: Daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinize önem vereceksiniz.
10 Aralık: Çok gezeceğiniz bir dönem başlıyor. Hayat sizi yukarılara taşıyacak.
20 Aralık: Bu tarihten sonra Jüpiter Koç burcuna geçecek. Biraz kendi köşenizde olmak isteyeceksiniz. Ama diğer taraftan hayat sizi her anlamda koruyacak. 25 ve 28 Aralık’ın güzel enerjisinden faydalanın.