Boğa Burcu Finansal Hayatı

Boğa Burcu Finansal Hayatı:

Ocak ayında seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk alanlarınızda Venüs gerilemesiyle karşılaşacaksınız. Uzak çevrenizdeki insanlarla, daha az tanıdığınız insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. 213 yılının aralık ve 214 yılının ocak ayında yaşadıklarınıza benzer konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Seyahatlerinizde zaman zaman aksilikler, ertelenmeler, problemlerle karşılaşma olasılığı var.
9 Ocak: Daha önceden konuştuğunuz, gittiğiniz bir yer ya da bir seyahat fırsatı karşınıza çıkabilir.
12 Ocak: Parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Çabuk aldanabilir, kapılabilirsiniz. Parasal işlerde kullanıldığınızı görebilirsiniz.
14 Ocak: Merkür yılın ilk gerilemesine hazırlanıyor. Kariyer alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda 26 Ocak’a kadar yanlış ifadelere açık olabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak bu dönem kolay olmayabilir.
18 Ocak: Gerçekleşecek dolunayda, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, iletişim alanında önemli işleriniz varsa önemli sonuçlar elde edebilirsiniz.
23 Ocak: Önemli bir iş görüşmesi yapabilirsiniz. Bu, daha önceden yaptığınız ama bir türlü olmamış ya da hayata geçmemiş bir konuyu karşınıza getirecek. 24 Ocak’tan sonra enerji alanlarınız değişiyor. Medyaya, ticarete ve seyahate, turizme dayalı işleriniz varsa, daha az tanıdığınız insanlarla olan işleriniz varsa bu işlerde de enerjinizi aktif kullanacaksınız. Araba kullanırken, seyahatlerde ne olursa olsun dikkatli olmakta fayda var.
29 Ocak: Venüs düzeliyor. Venüs’ün düzelmesiyle beraber seyahatlerle ilgili sıkıntı yaşadığınız konularda çok daha rahat ilerlemeler kaydedeceksiniz.
30 Ocak: toplum önünde, göz önünde olacağınız ortamlarda dikkatli olmaya özen gösterin. Önemli işlerinizde çok çabuk tepkiler verebilirsiniz.
Şubat: Kova burcunda oluşacak yeni ayla beraber, Güneş de Satürn’le kavuşacak. Kariyer ve işinizde önemli fırsatlar ve sorumluluklarla karşılaşacağınız bir dönem.
11 Şubat: Önemli bir görüşme yapacaksanız, toplantınız denk geliyorsa fikirlerinizle insanlar üzerinde etki bırakacaksınız.
15 Şubat: Bu tarihten sonra 2 hafta boyunca önemli iş konuşmaları, koşturmaları toplantılar devreye girebilir. Önemli projeleri hayata geçirebilirsiniz. Birden fazla işle uğraşmak bu süreçte öne çıkabilir.
Mart: Hem kariyerinizde hem seyahatle ilgili konularda kendinizi geliştireceğiniz alanlarda çok büyük fırsatlarla karşılaşacağınız bir ay. Çevrenizden faydalanacaksınız.
Çok büyük bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla büyük bir iş planlayabilirsiniz. Aynı zamanda işten elde edilen gelirlerinizde de güzel kazançların devreye girdiği bir dönem.
3 Mart: Önemli işlerde, uzak yolculuklarda şartları çok fazla zorlamayın. Üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz. Sadece kendi hayrınıza değil, herkesin hayrına işlerde bulunmaya özen gösterin.
21 Mart: Gökyüzü sizi destekliyor. Her tür girişiminizde ve işten elde edilen gelirlerinizde güzel sonuçlar elde edeceksiniz.
28 Mart: Bu tarihten sonra özellikle kariyerinizde ve iş alanlarınızda yapılması gerekenler önemli olacak.
Nisan başında oluşan yeni ay etkisiyle diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor.
5 Nisan: Bugün sizi zorlayabilir. Kariyer ve meslek alanlarınızda bir durma enerjisi devrede olacak. Alacağınız haberlerle enerjinizin aşağı çekildiğini düşünebilirsiniz.
7 -8 Nisan: Geri planda hareket ettiğiniz, kendi halinizde olduğunuz konularda güzel işler çıkaracaksınız.
11 Nisan: Bu tarihten sonra kendinizi rahat ifade edeceğiniz bir döngüye geçiş yapıyorsunuz. Şimdi plan ve projelerinizi rahatlıkla dillendirebilirsiniz.
12-13 Nisan: Bu tarihler sizi destekliyor. Elinize güzel bir para geçebilir.
16 Nisan: Dolunay, iş, hizmet alanlarınızda gerçekleşecek. İş alanlarınızda dengeyi kurmak isteyeceksiniz ama bunun da kolay olmadığını fark edeceksiniz.
24 Nisan: Fikirlerinizde inatçılıktan, takıntılardan uzak durmaya özen gösterin. Önemli toplantı ya da konuşmalarınızı bu tarihe denk getirmeyin.
25 ve 27 Nisan: İşle ilgili konuları ele alabilir ve girişimleriniz konusunda desteklenebilirsiniz.
30 Nisan: Parçalı Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu Güneş tutulması hayatınızla ilgili konularda hızlı kararları karşınıza çıkarabilir. Önemli açılımlar yaşayabilirsiniz.
Kariyerinizde önemli yükselişler karşınıza gelebilir. Bu tutulmayla beraber ani, hızlı, beklenmedik olana açık olmalısınız. 30 Nisan’a yakın bir tarihte doğduysanız, 6 ay boyunca hayatınızı değiştirme, dönüştürmede önemli adımlar devreye girebilir.
2 Mayıs: Bu tarihten sonraki dönem elinizi ayağınızı önemli konulardan biraz çekmek isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak, kendinizi şarj etmek, kendinizle olmak, yurt dışına gitmek bu anlamda şans getirebilir.
4-5-6-7 Mayıs: Hayati kararlarınız, önemli girişimleriniz konusunda gökyüzü sizi destekleyecek. Mayıs’ın ilk 10 günlük döneminde hızlı kararlar almalısınız.
10 Mayıs: Bu tarihten sonra Merkür geri hareketine başlayacak. Para ile ilgili konularda bazı olayları ele almanız gerekecek. Bu konularda bazı iletişim sıkıntılarına da açık olabilirsiniz. 23 Mayıs’a kadar ticari faaliyetlerde, para ile ilgili işlerinizde dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.
11 Mayıs: Bu tarihten sonra şans alanlarınız değişiyor. Kendinize ruhsal anlamda yatırım yapacağınız bir döngü başlıyor. Yurt dışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak olan işler, şirket ve kurumlarla çalışılacak tüm işlerde şans ve fırsatlar sizin yanınızda olurken omzunuzda adeta bir melek varmış gibi her türlü zorluktan da korunacaksınız.
18 Mayıs: Dikkatli olmaya özen gösterin. Para konuşacaksanız, önemli işler yapacaksanız gerçeklikten uzaklaşmayın.
21 Mayıs: Bugün itibariyle maddi konular ön plana çıkmaya başlıyor. Paraya dair verilmesi gereken önemli kararlar varsa bu kararları 21 ve 23 Mayıs’ta vermelisiniz.
23 Mayıs: Bu tarihten sonraki dönem kendinizi çok rahat ortaya koyacağınız, anlaşma ve görüşmelerinizi yapacağınız bir dönem olacak.
29 Mayıs: Yabancı ortamlardan, yabancı yerlerden güzel sonuçlar elde edeceğiniz şanslar karşınıza çıkabilir.
Haziran ayına yeni ay etkisiyle giriş yapıyorsunuz. Maddi konularda güzel getiriler elde ederken hayatınızda neler yapılması gerektiğine dair önemli kararlar alacaksınız.
3 Haziran’da Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık rahatlayacaksınız.
5 Haziran: Satürn gerilemeye başlıyor. Kariyer ve iş konularında bazı konuları yeniden ele alacağınız bir dönem başlıyor. İşlerinizde bir yavaşlama devreye girebilir. Ama bu dönem elde ettiğiniz deneyimleri Satürn düzeldikten sonra hayatınıza çok daha net geçireceksiniz.
13 Haziran: Bu tarihten sonraki dönem ticari ya da parasal konularda kafanızın çözüme yönelik çalışacağı bir dönem olacak. Faaliyetlerinizi hızlandırabilirsiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler 11 ve 12 Haziran civarı devreye girebilir.
14 Haziran: Oluşan dolunay ortak para alanlarınızı hareketlendirecek. Bir ödeme ya da borçla uğraşabilir, bir paranın peşine düşebilirsiniz. Vergi, kredi, faizle ilgili alanlarda hızlı sonuçlar almaya yatkın olacaksınız.
16 Haziran: Dikkatli adımlar atın. Parasal işlerinizde yanılma etkisi devrede olacak.
23 Haziran: Bu tarihten sonra para ile ilgili konularda güzel gelişmeler karşınıza gelecek. Gezmeye, dolaşmaya, kırtasiyeye, teknolojik aletlere para harcayabilirsiniz.
Aynı zamanda güzel iş bağlantıları devreye girebilir.
29 Haziran: Yeni ay ile beraber iletişim işlerinizin hızlandığını göreceksiniz. Bu dönem karşınıza ne iş gelirse gelsin abartmadan ilerlemeye özen gösterin.
13 Temmuz: Oluşan dolunay, seyahat alanlarınızı hızlandıracak. Seyahat, ticaret, hukuk alanlarınızda hızlı kararlar devreye girebilir.
14 Temmuz: Parasal konularda gözünüzü dört açın. Çok kolay kandırılabilirsiniz ya da yanlış hesap yapabilirsiniz. Muhasebeye dayalı bir işiniz varsa yanlış bir hesap sizi zor durumda bırakabilir. Biraz daha gerçekçi olmaya çalışın.
16 Temmuz: İletişimle ilgili işlerinizde, sosyal medya mecralarında, teknolojiye dayalı alanlarda ve dijital konularda hayat sizi destekleyecek. Güzel bir iş konuşması ve anlaşması devreye girebilir.
23 Temmuz: Parasal işlerinizde çok güzel sonuçlar göreceksiniz.
Ağustos ayı, iletişimle ilgili işlerinizi hızlandıracağınız, bir yandan da hayatınızla ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir ay olacak.
1-2-3 Ağustos: Keyifli tarihler. Bu dönem özellikle yakın çevrenizle beraber başlatmak istediğiniz işleriniz varsa, önemli girişimleriniz varsa, sosyal medya ve bilgisayar üzerinden işlerinizi ele almak istiyorsanız hayat sizi destekleyecek.
7 Ağustos: Bu tarihe dikkat edin. İş ve kariyer alanlarınızdaki sorumluluklarınız bazı girişimlerinizi engelleyebilir. Bazı zorlanmalar da oluşabilir.
12 Ağustos: Oluşacak dolunay kariyerinizde hızlı bir gelişmeyi karşınıza getirebilir. Kariyerle ilgili konularda ektiklerinizin karşılığını alacağınız bir dönem. Göz önünde olacağınız ortamlarda bazı zorlanmalar oluşabilir.
20 Ağustos: Bu tarihten sonra enerji alanlarınızı para konularına çeviriyorsunuz. 30 Ekim’e kadarki dönemde para ile ilgili mücadeleleriniz artabilir. Önemli işler peşinde koşabilirsiniz. Sözleşmeler yapabilirsiniz. Anlaşmalar, ticari girişimler önem kazanacak. Kafanızdaki planları harekete geçirme konusunda kararsızlıklardan uzak durmaya çalışın.
26 Ağustos: İş alanlarınızda hareketlenmeler devreye girebilir. Beraber çalıştığınız insanlarla konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken, iş yapmaktan keyif alabilirsiniz.
Eylül ayında işle ilgili konularda önemli anlaşmalar devreye girebilir. Ama bu dönem karşınıza gelecek fırsatlarda abartmadan yolunuzda ilerleyin. 1 ve 3 Eylül bu anlamda sizi destekliyor. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin.
10 Eylül: Merkür ikinci retrosuna hazırlanıyor. İş, hizmet alanlarınızda bazı zorlanmalar, iletişim sıkıntıları devreye girebilir. 23 Eylül’e kadarki dönem önemli bir işe başlamayın, bir projeye dahil olmayın.
11 Eylül: Hayat sizi her konuda destekleyecek. Gelişmek istediğiniz alanlarda önemli açılımlar karşınıza çıkacak. 16 Eylül’de parasal harcamalarda çok çabuk sinirlenebilirsiniz.
23 Eylül: Bu tarihten sonra iş konuları devreye girerken, aynı zamanda özel ilişkilerinizde ne istediğinizi bileceksiniz. Başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacağınız bir döneme merhaba diyorsunuz.
26 Eylül: Oluşacak yeni ay, iş, hizmetle ilgili konularda önemli kararları karşınıza getirebilir. Ancak bu kararlarda abartıdan, aşırı coşkulu tepkilerden uzak durmaya özen gösterin. Çünkü bu dönem iş hayatınıza yaklaşımınız önümüzdeki dönemi belirleyecek.
9 Ekim: Dolunay, hassas birtakım oluşumları karşınıza getirebilir. Bu dolunayda bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. 12-14-18 Ekim tarihlerinde hayat sizi destekleyecek.
19-20 Ekim: Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarda problemlere açık görünüyorsunuz. İş hayatınızda bazı ertelenmeler, sıkıntılar, problemler, baskılar devreye girebilir.
25 Ekim: Parçalı bir Güneş tutulması var. Yer değiştirme, ortaklı işe girme, danışmanlık verme, hukuki konularda atılması gereken önemli adımlar bu parçalı Güneş tutulmasının konularının başında gelebilir.
30 Ekim: Mars geri hareketine başlıyor. Ocak 2023’e kadarki dönem parasal konularda dikkatli adımlar atın. Herhangi bir yeni girişimde bulunmayın. Para harcamalarınız bu dönemde sizi zorlayabilir. Bu nedenle lüks tüketimden, teknolojik aletlere yatırım yapmaktan bu dönem uzak durun.
17 Kasım: Borcunuzu yapılandırmak, borç almak ya da parasal konuları gözden geçirmek, nafaka ve prim, sigortayla ilgili konulara kendinizi daha fazla vermek anlamında şanslı bir dönem. 19 Kasım’a dikkat edin. Parasal girişimlerinizde yanılabilirsiniz.
24 Kasım: Yeni ay ile beraber para ile ilgili önemli kararlar devreye girecek. Bir yandan kendinizi olumlu hissedeceksiniz, diğer yandan zaman zaman olumsuzluklar da karşınıza çıkabilir.
Aralık: Parasal konularda çekişmelerin olduğu bir ay olabilir ama olayları toparlamasını da bileceksiniz. Sadece ne istediğinize karar verin çünkü bu dönem maddi konularda çok çabuk etki altında kalabilir ve yanlış kararlara yatkın olabilirsiniz. Bu anlamda 1, 2 ve 3 Aralık önemli.
8 Aralık: Dolunay var. Bu dolunay cebinize para geçebilir. Aynı zamanda parasal konularda bu dönem çok aktif olabilirsiniz. Çabuk tepki verebilir ve buna bağlı olarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.
23 Aralık: Bu tarihten sonra seyahat ve yurt dışı bağlantılı işlerde önemli adımlar devreye girebilir. 25 ve 28 Aralık’ın güzel enerjisinden faydalanın.
29 Aralık: Merkür gerilemeye başlıyor. Bu gerilemeyle beraber seyahat ve ticaret alanlarınızda bazı sorunlara açık olabilirsiniz.