Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri:

Boğa, 20 Nisan ile 20 Mayıs arasında doğum günü olan herkestir. Boğa, 12 astrolojik burcun ikincisidir ve Boğa takımyıldızı ile temsil edilir. Gösterişi seven bir Boğa burcu erkeği başka nelerden hoşlanır ve nelerden hoşlanmaz? İşte Boğa burcu erkeğinin özellikleri

Doğum tarihi: 21 Nisan-20 Mayıs
Yönetici gezegen: Venüs
Element: Toprak
Renk: Pembe ve beyaz 
Uğurlu günü: Cuma ve Pazartesi 
Uğurlu taşı: Zümrüt
Karşıt burç: Akrep
Vücutta temsil ettiği yer: Boğaz
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 6
En uyumlu burç: Oğlak

Boğa erkekleri maceracı, spontan bir burç değildir. Rutini tercih ederler ve değişime tahammül edemezler. Boğa, maceralara atılmaktansa her gün aynı şeyi yapmayı tercih eder. Bir telaşa girdiklerinde, bu onları huzursuz yapabilir. Onlar rahat çalışmayı rahat bir hayat sürmeyi sever. Boğa burcu erkekleri sürprizleri pek sevmez. Şaşırmaktansa hayatın onlar için ne hazırladığını bilmeyi tercih ederler. Bilinmeyenle yüzleşmek onlar için çok korkutucu olabilir. 

BOĞA BURCU ERKEĞİNİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ  

Boğa burcu erkekleri iş ortamında titizlikle çalışır. Bu onları mükemmel çalışan yapabilir. İnatçı kişilikleriyle ön plana çıkar bu da  Bir projeye başladıklarında, bırakmayı reddederler. Ancak, çoklu görev yapmakta zorlanırlar. Aynı anda birden fazla şeye odaklanamazlar. Boğa, tamamlanana kadar bir şeye odaklanacak, sonra bir sonraki göreve geçecek. Boğa utangaç ve ürkek olsa da içte ve dışta güçlüdürler. Boğa burcu güvenilir bir erkektir. Sadık bir dost olarak bilinir. 

BOĞA BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ  

Birçok Boğa erkeği inatçıdır. Kendi yollarında kalmak isterler ve değişmeye hiç ilgileri yoktur. Bazen, kötü durumlara düşebilirler çünkü bir geçişten geçmektense acı çekmeyi tercih ederler. Boğa adamları otoriteyle iyi geçinmezler çünkü hayatı kendi istedikleri şekilde yaşamak isterler. Değişime açık değillerdir. Nasıl davranacaklarının söylenmesini istemezler. Boğalar kendileri için en iyisini bildiklerini düşünürler, bu yüzden başkasını dinlemezler. Genel olarak, bir Boğa adamı mantığı dinlemez.

BOĞA BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANIR? 

Boğa şaşırtıcı derecede materyalisttir. Kendilerini güzel insanlarla, yerlerle çevrelemek isterler. Boğa, kendilerini mutlu eden şeylere savurganlık yapacak kadar harcamayı severler. Onlar için gösteriş önemlidir. Kişisel bakımlarına önem verirler. Kendilerine ait bir ev istemelerine rağmen, tasarruf konusunda pek iyi değillerdir. Boğa lüks yaşamak ister. Şımartılmayı hak ettiklerine inanıyorlar. Boğa erkeği aynı Boğa burcu kadını gibi mutfakla uğraşmayı sever entellektüel aktiviteler Boğa burcu erkeklerine göredir.

BOĞA BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANMAZ? 

Boğa burcu erkekleri son dakika planlarına dayanamazlar. Kendilerini sosyal etkileşime hazırlamak için zamana ihtiyaçları vardır. Sürprizler onların en kötü kabusudur. Başından beri neyle karşılaşacaklarını bilmeyi tercih ederler. Bu şekilde hazırlıklı duruma girebilirler. Boğa, bilinmeyenden korkar, bu yüzden asla beklenmedik bir duruma atılmak istemezler. Boğa burcu erkeği sadık bir burç olduğu için dengesiz hareketlerden de hiç hoşlanmaz.

DİLARA YILDIZHAN BOĞA BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİNİ ŞÖYLE ANLATIYOR: