Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri:

21 Nisan-20 Mayıs arasında doğduysanız o zaman toprak elementi ile yönetilen bir boğa burcunuz! Yönetici gezegeniniz Venüs tarafından yönetildiğiniz için her zaman güzelliği arar fiziksel zevklere önem verirsiniz. Zodyak'ın en güvenilir burçlarından biri boğa burcunun özellikleri nelerdir? İşte boğa burçlarının özellikleri: 

Doğum tarihi: 21 Nisan-20 Mayıs
Yönetici gezegen: Venüs
Element: Toprak
Renk: Pembe ve beyaz 
Uğurlu günü: Cuma ve Pazartesi 
Uğurlu taşı: Zümrüt
Karşıt burç: Akrep
Vücutta temsil ettiği yer: Boğaz
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 6
En uyumlu burç: Akrep, Yengeç 

Boğa burcu kadını yemeği çok sever zeki bir burç olan boğa burcu kadını 21 Nisan – 20 Mayıs arası doğumludur. Boğa burcu sabit bir burç olduğu için sevdiği kişiye karşı sadıktır. Boğa burcu arkadaş konusunda da oldukça iyidir. Boğa burcu çalışkanlığıyla da bilinir. Pratik ve sağlam temelleri olan Boğa, emeğin meyvelerini toplayan burçtur. Her zaman sevgi ve güzellikle çevrili olma ihtiyacı hissederler, maddi dünyaya, hedonizme ve fiziksel zevklere yönelirler. 

BOĞA BURCU KADININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ 

Boğa burcu kadını sonuna kadar temas halinde olmasıyla bilinir. Teması sever bir boğa burcu duygularını da derinlemesine yaşar. Sanata her zaman ilgi duyan boğa burcu sanat yönü de oldukça gelişmiştir. Boğalar sıkı çalışmaktan çekinmezler ve işi halletmek için ne gerekiyorsa yapmaktan korkmazlar. Başka bir deyişle, bir sınıf projesi için grubunuzda bir boğa varsa, emin ellerdesiniz! Çalışkan doğalarıyla birleştiğinde, boğaları hesaba katılması gereken gerçek bir güç yapan bir hırs ve zihinsel azim seviyesidir. Venüs tarafından yönetilen bir boğa burcu mükemmel bir şef olabilir. Onlar için güzellik, sanat, yaratıcılık en önde gelir. Boğa kadınları her zaman gerçek mutluluğun peşinden gider. 

BOĞA BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Boğa burcu kadını takıntılı bir burç olabilir. Bazen farklı görüşleri benimsemekte zorlanabilir. Boğa kendi fikirlerine bağlı kalabilir ve iyi bir sebep olmadıkça bu fikirleri değiştirmez. Yeni, bilinmeyen durumlara girmek onları korkutabilir. Bazen tembelliklerinden dolayı hedeflerine yönelmekte zorlanabilirler. Boğa burcu bazen aşırı sahiplenici yapısından dolayı karşısındaki insanı bunaltabilir. Her şeyin mükemmel olması için uğraşırken büyük resmi bazen göz ardı edebilirler ve karşılarına çıkan fırsatları kaçırabilirler. Boğa burçları bazen bencil olabilir bu onları daha çok bireyselliğe sürükleyebilir bu yüzden soğuk ve umursamaz görünebilirler. 

BOĞA BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANIR? 

Boğa burcu kadını ciddiyetten hoşlanır. Laubali insanlar asla onlara göre değildir. Boğa burçları maddiyatla bilinse de aslında boğa burcu kadının hoşlandığı şeyler farklı arayışlardır. Ev yapımı bir yemek ve bazı iltifatlarla mutlu olacaklar. Onlara saygılı davrandığınız ve sınırlarını zorlamadığınız sürece yatak odasında iyi vakit geçireceklerdir. Boğa burcu kadını maddiyata da önem verir. 

BOĞA BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANMAZ?

Güvenilir bir boğa burcu kadını yalancı insanlardan asla hoşlanmaz. Dürüst bir boğa burcu her zaman doğruyu söyleme taraftarıdır. Başkalarınında kendisi gibi açık sözlü olmasını ister. Bir boğa burcu kadını manipüle edilmesinden de hiç hoşlanmaz. Boğa kadını ilk girdiği ortamlarda kendini kolay kolay açamaz bu yüzden çalışması gereken konu ise boğaz çakrası olası daha iyi bir iletişim daha dışa dönük bir karaktere sahip olması için buna yoğunlaşması gerekebilir. Boğa burcu kadını bağımsızlığını da sever bu yüzden biri tarafından kontrol edilmeyi sevmez. 

DİLARA YILDIZHAN BOĞA BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR: