Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri:

21 Nisan-20 Mayıs arasında doğduysanız o zaman toprak elementi ile yönetilen bir boğa burcunuz! Yönetici gezegeniniz Venüs tarafından yönetildiğiniz için her zaman güzelliği arar fiziksel zevklere önem verirsiniz. Zodyak'ın en güvenilir burçlarından biri boğa burcunun özellikleri nelerdir? İşte boğa burçlarının özellikleri: 

Doğum tarihi: 21 Nisan-20 Mayıs
Yönetici gezegen: Venüs
Element: Toprak
Renk: Pembe ve beyaz 
Uğurlu günü: Cuma ve Pazartesi 
Uğurlu taşı: Zümrüt
Karşıt burç: Akrep
Vücutta temsil ettiği yer: Boğaz
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 6
En uyumlu burç: Akrep, Yengeç 

BOĞA BURCU KADINI FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Boğa burcu kadınlarının ele avuca sığmaz, bazen anlaşılmaz bir havaları vardır. Boğa Burcu kadınlarının bakışları sakin, berrak ve sabittir. Boğa Burcu Kadını; yöneticisi Venüs’ün de etkisiyle; kişi zarif bir vücut dili kullanımındadır. Her ne kadar zarif de olsalar onlarda gizli bir güç olduğunu hissedersiniz. Çıtkırıldımlık Boğa Burcu Kadını için çok uzak bir tanımlamadır.

BOĞA BURCU KADINI HANGİ HEDİYELERDEN HOŞLANIR?

Boğa Burcu Venüs yönetiminde bir burç olduğundan bu burcun kadınları da Venüsyen hediyelere ilgi duyacaktır. Kozmetik, güzellik, egzotik parfümler, mücevherler, kıyafetler, aksesuarlar, sanatsal ürünler ve altın Boğa Burcu Kadınının beğenebileceği hediye seçenekleridir. Bunların hiçbirine maddi yeterliliğiniz yoksa saksıda bir çiçek bile onun seveceği bir hediye olacaktır.

BOĞA BURCU KADINI NASIL BESLENMELİ?

Hazımsızlık sorunu pek nadir olan Boğa Burcu Kadınları kolay kilo almaya meyilli olabilirler. Haritasında Başak etkisi olmadığı sürece; Keyfi yemek yemeye düşkünlükleri, kilo almalarına ve fazla kilodan kaynaklı hastalıklara yol açabilir. Dolayısıyla yeterli, abur cuburdan uzak ve sağlıklı beslenmek Boğa Burcu kadınları için önemlidir.

BOĞA BURCU KADINI NASIL AŞIK EDİLİR?

Eğer Bir boğa kadını sizden hoşlanıyorsa, sizi çaktırmadan test etmeye başlayacaktır. O hayatının eşi olacak adamın kendi gibi güçlü, kendine güvenen ve güvenilir olmasını ister. Öncelikle bu özelliklere sahip olmalısınız. Daha sonra test bölümüne geçeceksiniz. Önce güncel olaylar hakkındaki cevaplarınıza göre hayata bakış açınızı kavrayacak sonra sizin hakkınızdaki sorular bölümüne geçecektir. Sorularına dürüstlükle cevap verin. Boğa burcu bir kadının isteyeceği son şey ona yalan söylenmesidir.

BOĞA BURCU KADINI AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

Bir boğa kadını aşık olduğunda size sözlü olarak bunu açıkça ifade etmeyecektir. Ancak tensel teması seven Boğa Burcu kadını doğal ve içten tavırlarıyla, gülerken omzunuza dokunacak, sizi gördüğünde boyunuza sarılacaktır. Artık sizinle bir ilişki düşünüyorsa; yani kısaca o uzun test dönemini başarıyla geçtiyseniz, bu fiziksel dokunuşlar, ilgi göstermeler, sizinle vakit geçirmek istemeler onun radarına girdiğinizin ve artık teklifte bulunma zamanınızın geldiğine işarettir.

BOĞA BURCU KADINI NASIL MUTLU EDİLİR? NASIL MUTLU OLUR?

Boğa Burcu kadını kariyer hayatında ne kadar başarılı da olsa tipik bir ev kedisi olabilir. Evinin şıklığı ve rahatı, temizliği, yemeklerin lezzeti tamamsa aile fertleriyle huzurlu bir ortamda mis kokulu mumlarını yakıp keyifli saatler geçirebilir.

BOĞA BURCU KADINI NASIL BİR SEVGİLİ?

Boğa Burcu kadınları sadece sevgili olana kadar ki süreçte zordur. O bir kadın olarak asla size teklifle gelmez. Sizi o nazik, sempatik, sakin tavırlarıyla öylesine cezbeder ki; siz ona teklif ile gidersiniz. Ancak sizi onaylar ve sevgili olursanız bir kadının eşine/sevgilisine nasıl her konuda destek olabileceği, onu mutlu edebileceği ve dişi davranabileceği hakkında yeni uyanışlar yaşarsınız.

BOĞA BURCU KADINI AFFEDER Mİ?

Boğa burcu kadınları genellikle sabırlı ve hoşgörülüdür. Çok nadiren zalim ve kinci olurlar. Onun size gösterdiği özverili tavrı hiçe sayar ya da karşılıksız bırakırsanız içsel huzurunu kaybetmesine sebep olabilirsiniz. Yaptığınız hata sonunda, onu zorlamaya yeltenmeniz durumu daha da kritik hale getirecektir. Ona zaman tanımak, rahat bırakmak, iletişimde dürüst olmak sizi affetmesi için iyi seçeneklerdir.

BOĞA BURCU KADINI GÜVENİLİR Mİ?

Boğa Burcu kadınları 12 burcun kadınları arasında en sadık olanıdır. Her zaman arkanızı kollayacak, şefkatli ve sevgi dolu tavırlarıyla yüzünüzü gülümseteceklerdir. Ancak onlar bu özverili yaklaşımlarına, karşılık bekleyebilirler. Haritasında Koç burcu etkisi olmadığı sürece bir Boğa kadını asla zalim değildir. Ama siz her halükarda onun çok nadir ortaya çıkardığı siniri ile tanışmamak için dürüst ve vefalı tavırlarınızla bu sevecen boğaları üzmezseniz iyi edersiniz.

BOĞA BURCU KADINI GÜVENİ NASIL KAZANILIR?

Boğa Burcu Kadınları istikrarlı, özgüvenli, kendi bağlılık düzeyine yakın kişileri tercih eder. Dürüstlük, açık sözlülük, zekilik bir Boğa Burcu Kadınının tercihlerini olumlu yönde etkileyebilir. Temkinli kararlar veren Boğa Kadını sizi onayladığında onla daha samimi bir iletişim için sabırlı, tutarlı, doğal ve ilgili olun.

BOĞA BURCU KADINI EN GÜVENİLİR YANLARI

Boğa burcu kadını huzur dolu, uyumlu, sakin ve istikrarlı özellikleriyle tanınırlar. Onun tatlı, içten tavırları hem iş hem arkadaş çevresi hem de tüm aile fertlerini mutlu etmeye yeter. Sadakat ve güven Boğa Burcu Kadınının ikinci adıdır.

BOĞA BURCU KADINI EN NEGATİF YANLARI

Boğa Burcu astrolojinin sabit nitelikli burçlarından biri olduğundan kadın erkek fark etmeksizin fikirlerinde de sabitlik gösterebilirler. Bunun haricinde Eğer bir Boğa kadını sizi dost bellemişse size karşı özverili davranacaktır. Ancak karşılığında siz bu özveriye karşılık vermezseniz nadiren ortaya çıkan öfkesine tanık olabilirsiniz.

BOĞA BURCU KADINI NASIL AŞIK EDİLİR?

Boğa burcu kadını fiziksellik odaklıdır. Bir kumaşın yumuşaklığına, cildin pürüzsüzlüğüne bakacaktır. Birinin ya da bir şeyin onun ilgisini çekebilmesi için duyularına hitap etmesi gerekir. Onun içtenlikle heyecanlanması için yaptığı ya da gördüğü o şeyden duyusal olarak etkilenmesi gerekir. Bu sizin saçınızın şeklini, teninizin pürüzsüzlüğünü, parfümünüzün kokusunu hatta ses tonunuzu kapsayan geniş bir perspektiftir.

BOĞA BURCU KADINI NASIL ANNE OLUR?

Annelik Boğa Burcu kadınının doğal yapısına pek yakışır. Sakin tavırları, dayanıklılığı, sabırlı ve şefkatli olması annelik yapmasında ona yardımcı olacak doğal özellikleridir. Ancak çocuklar büyüdükçe sert ve çok beklentisi olan bir anneye dönüşebilir. Çocuklarını daha iyi yetiştirmek için onları zorlaması gibi bir durum söz konusu olabilir. Boğa Burcu anneleri ilk başlarda sevecen, ergenlik döneminde katı disipline sahip, ileriki yıllarda arkadaş gibi olabilirler.

BOĞA BURCU KADINI NASIL BİR ARKADAŞTIR?

Yemeyi, yemek yapmayı hatta yedirmeyi bilen Boğa Kadını sizi evinde en iyi, en konforlu şekilde ağırlayacak burçlardan biridir. Boğa Kadını iyi bir arkadaştır. Eğer sizi dost olarak kabul etmişse yaşamınızın tüm iniş çıkışlarında size bağlı kalacak, en kötü zamanınızda sakin ve sabırlı tavırlarıyla sizi dinleyecek ve sizinle uzun uzun dertleşecektir.

BOĞA BURCU KADINI AİLE İÇİNDE NASILDIR?

Boğa burcu kadınları evlerine ve ailelerine düşkündürler. Ailede mali sorunlar baş gösterdiğinde çalışmak, soruna çözüm olmak isteyebilirler. Eşinin yanında gururla yürüyecek, ona her anlamda destek olmak için çaba sarf edecektir. Ancak ne eşinden üstün gelmeye çalışır ne de onun gölgesinde yaşamak ister.

BOĞA BURCU KADINI HOBİLERİ NELERDİR?

Tipi bir Boğa Burcu Kadını burcunun elementinin toprak olması dolayısıyla doğayla iç içe olmak, balık tutmak, boş zamanlarında açık havada piknik yapmak, yetiştirdiği çiçeklerle, müzik ve sanat ile ilgilenmek gibi hobilere sahip olabilir.

BOĞA BURCU KADINININ HAYATTAN BEKLENTİSİ NEDİR?

Boğa Burcu Kadınları öncelikle huzur sever. Herkesin kendisini rahat bırakmasını ister. Boğa Burcu Kadınının baskı ve zorlamalar karşısında inatçı bir yapıya dönüşüne tanıklık edersiniz. Her ne kadar çiçeklerin kokusu, ağaçların meyvesi ile mutlu olan, dengeli, kontrollü bir ruh hali sergiliyor olursa olsun, gereğinden fazla damarına bastığınız anda size kırmızı muletasını savuran matadormuşsunuz gibi davranacaktır.

BOĞA BURCU KADINI KARİYER HAYATI NASILDIR? HANGİ İŞLERDE BAŞARILI OLUR?

Boğa Burcu Kadını meslek hayatında yavaş ve temkinlidir. Kafası çok iyi çalışır. Doğru kararlar vermek, başarılı sonuçlar elde etmek için kimi zaman üstlerinin ya da kendi işini yapıyorsa müşterilerinin biraz sabırlı olması gerekir. Çünkü o en iyisi için fazlasıyla gözlem yapacak, işi enine boyuna tartıp biçecek, son kararını ona göre bildirecektir. Muhasebe, sanat, değerli taşlar, emlak, ekonomi, yatırımlar, tarım ve tarım ürünleri onun ilgi alanıdır.

BOĞA BURCU KADINI PARA İLE OLAN İLİŞKİSİ NASILDIR?

Boğa Burcu kadınının zevkleri, lüks ve kaliteli olana daha yakındır. Para, Boğa burçlarını kadın-erkek ayırt etmeden elbet bir gün bulacaktır. Ancak bu sabırlı ve disiplinli kadınımız parayı her zaman iyi yönetecek, asla çarçur etmeyecek ve ihtiyacından fazla kazandığı güne kadar o ihtişamlı lüks zevklerini bir kenarda bekletecektir.

BOĞA BURCU KADINI EV YAŞAMINDA NASILDIR?

Boğa Burcu kadınlarının yemekleri lezzetli olur. Çıtkırıldımlıktan uzak kuvvetli fizikleri ile duvar boyayabilir, altını silmek için yatak çekebilir, tek başına bir damacana bile kaldırabilirler. Onca işin tek başına üstesinden gelerek harikalar yaratabilecek potansiyeldeki Boğa Burcu kadını öğle uykusu ile yeniden enerjisini toplayarak güne kaldığı yerden devam edebilir.

BOĞA BURCU KADINI HANGİ RENKLER UYGUNDUR?

Boğa Kadını için gökyüzü mavisi sükunetin rengidir. Mavinin tüm tonları Boğa Kadınına huzur verecektir. Renkler ne kadar parlak ve canlı olursa o kadar iyidir. Açık ve koyu tonlarda pembe rengi de Boğa Kadınları için uygundur. Dövizin yeşili, toprağın kahverengisi de iyi hissettirebilir. Ancak bir Boğa’nın doğal olarak Kırmızıdan uzak durması yeterli olacaktır.

BOĞA BURCU KADINI HANGİ DOĞAL TAŞLARI KULLANMALI?

Boğa Kadını için Zümrüt, Yeşim, Lapis, Lazuli, Peridot, Kuvars taşları kendi enerjileri ile uyumlu taşlardır.

BOĞA BURCU KADINI CİNSELLİKTE NASILDIR?

Boğa Burcu kadını cinsel bir beklentiniz olduğunu hissettiği anda işi inada bindirebilir. Onun yerine yavaş, doğal, ilişkinin seyrine göre bir ilerleme çok daha normal bir süreç olacaktır. Küçük, içten öpücükleri ve dokunuşları sizin yanınızda rahat olduğunu gösterir. Şehvetli bir masajla başlamanız durumu tutkulu ve olumlu sonuçlandırabilir.