Koç Burcu Aşk Hayatı

Koç Burcu Aşk Hayatı:

Koç burcu kadını aşk hayatında da tutkuyu arar ve eğer tutku bulamazsa o zaman oradan uzaklaşır. Aslında ilişkilerinde de savaşmayı seven koç burcu sevdiği insanlarla bile rekabet halindedir. Koç burcu kadını zor aşık olsa da sevince tam seven bir burçtur. Koç burcu kadını, aslında karşısındaki kişiden daha çok ilgi görmek ister. Dişil enerjisi yüksek bir koç burcu kadını ise ilgi görmediği yerde durmaz diyebiliriz.

KOÇ BURCU KADININ CİNSEL HAYATI

Ateş grubundan olan koç burcu cinsel hayatında oldukça tutkuludur. Cinsel hayatında da eğlenceyi ve farklılığı arayan koç burcu yatakta oldukça farklı şeylere açıktır. Tutkulu ve ateşli yapısı seks hayatında vahşi olmaya da açıktır. Sabırsız tavırlarından dolayı da ön sevişmeyi hızlı tutmayı sevmezler bu yüzden ön sevişmeyi daha kısa tutabilirsiniz. Koç burcu macera aradığı için ona küçük yaramazlıklar yapabilirsiniz. Koç burcunun libidosunu yükseltecek şeyler; baş kısmı tarafından yönetilen koç burcuna masaj yapmanız onu ciddi derecede yükseltecektir. Kulak arkasını öpmek çok hoşlarına gideceği gibi sevişirken saçını çekmenizde onu delirtecektir. Koç burcunu yöneten yeri baş bölgesi olduğu için onları yükseltmek için baş bölgesine odaklanın.

KOÇ BURCU KADINI KISKANÇ MIDIR?

Koç burcu kadını çok kıskanç olmasa da kıskançlığını belli eder. Eğer size güvendiyse o zaman abartı bir kıskançlık görmezsiniz. Sezgileri kuvvetli olan koç burcunu hafife almayın eğer bir şeyden şüphelendiyse o zaman inanılmaz derece kıskançlığını gösterebilir. Koç burcu kıskançlığını daha çok iş yaşamında gösterir. Hırslı yapıları olmasından dolayı eğer biri onların önüne geçtiyse inanılmaz derecede kıskanabilirler. Bu durum onları sinsi planlar yapmaya kadar sürükleyebilir.

KOÇ BURCU KADINI NASIL ERKEKLERDEN HOŞLANIR? 

Koç burcu kadını bir erkekte zekaya önem verir. Güçlü yapılı erkekler her zaman koç burcu kadının ilgisini çeker. Genelde yönetici koç burcu olsa da yanında güçlü duruş sergileyen birini isterler. Koç burcu kadını karşısında da sportif hareket etmeyi seven bir erkek arar. Farklılıkların kadını koç erkeğinde de bunu arar. Ona ilgi gösterirseniz o zaman koç burcu kadının kalbini çalabilirsiniz.

KOÇ BURCU KADININ UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR

Koç-Yay 
Koç-Aslan
Koç-İkizler
Koç-Akrep
Koç-Koç