Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova Burcu Aşk Hayatı:

9 Ocak: Eski bir aşk ve gönül mevzusunu konuşabilir, af dilemeniz gereken birileri varsa o insanlarla aranızdaki meseleyi halledebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar için rahat bir gün olabilir.
6 Ocak-4 Şubat: Eski konu ve olaylarla uğraşacaksınız.
30 Ocak: Ev ve aile ortamlarınızda gerginlikleriniz yüksek olabilir. Özgürlüğünüze düşkün olacağınız bu dönem kimsenin sözünü dinlemek istemeyebilirsiniz.
16 Şubat: Dolunay, en çok özel hayatınızı ve ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili konular sizin düzeninizi bozabilir veya ilişkinizde birtakım duygusal kararlar alabilirsiniz. Yine bu tarihte aile ortamlarınızda güzel bir buluşma gerçekleşebilir. Gizli bir iş ilişkisi devreye girebilir.
25 Şubat: Aile ortamlarında sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Konuşmalarınızla ortamlarda asabiyet yaratmayın.
2 Mart: Oluşan yeni ayda akrabalarınızın hayatında hareketlenmeler görülebilir.
6 Mart: Kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Geçmiş konu ve olaylar geride kalmaya başlayacak ve siz artık daha mutlu, sosyal ve kendinize düşkün olacaksınız. Yine bu dönem alışveriş, kıyafet alma, saç, makyaj değiştirme, fiziki görüntünüze önem verme gibi etkiler olabilir. Fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara dikkat etmelisiniz. Yine bu tarihte aile büyüklerinizle bir araya gelebilir veya yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.
19 Mart: Aile bireylerinize karşı anlayışı elden bırakmayın. İlişkinizdeki tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir. 22 Mart’ta riske girmeyin. Ev ortamlarınızda tehlikeli işlerden kaçının. Enerjinizi kontrol etmek kolay olmayacağı için kavgalara girmeyin.
Nisan: Ay başında oluşan yeni ay, yakın çevrenizde bazı ilişkilerinizi şifalandırmanız, yeniden ele almanız ve kendinizi öne çıkarmanız gerekebilir. Bu anlamda 02-03 Nisan’ı kullanabilirsiniz.
5 Nisan: Bu tarih civarında kişisel girişimlerinize dikkat edin. Aile hayatınızda bir krizin içinde kalabilirsiniz. Yine ailenizden bir insanın iş ve kariyer alanlarında zorlanmalar oluşabilir. 5 Nisan itibarıyla 3 hafta boyunca kadınlardan fayda görebilirsiniz. Güzel eşyalara, objelere olan tutkunluğunuz artacak.
7-8-13 Nisan: Yakın çevrenizden bir insana yardım eli uzatabilirsiniz.
11 Nisan: Kafanızda kurduklarınız ve bilinçaltı endişeleriniz, tedirginlikleriniz yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda sizi zorlayabilir. Yine bugün itibarıyla, eviniz ve ailenizle olan iletişiminizi arttıracaksınız. Emlak, alım, satım işleriniz devreye girebilir.
16 Nisan: Dolunayda, uzak akrabalarınızın hayatındaki gelişmelere odaklanabilirsiniz.
24 Nisan: Eviniz için yapmanız gereken işlerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir.
25-27-28 Nisan: Aile hayatınızda bolluk ve bereketi tadabilirsiniz.
30 Nisan: Oluşan parçalı Güneş tutulmasında aile düzeniniz değişebilir, onların hayatında önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu Güneş tutulması, aile ve yuva konularında yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Ailevi konularınızın, aile büyüklerinizin hayatındaki önemli oluşumların hayatınızda daha fazla yer ettiğini göreceksiniz. Yine bir ev alım satımı, arsa, gayrimenkul işleriniz ani ve hızlı bir şekilde devrede olacak.
30 Nisan: Artık aşkı konuşmak, aşk hayatınızda sorunlarınız varsa bunları halletmek, çocuğunuz varsa onunla iletişiminizi daha da artırmak niyetindesiniz.
4-5-6-7 Mayıs: Hem aile hayatınızda hem de özel ilişkilerinizde şanslı olabilir, mutluluğu tadabilirsiniz. Bugünlerde kalbiniz boşsa yeni biriyle aşka yelken açabilirsiniz.
10 Mayıs: Merkür aşk alanlarınızda geriliyor. Eski aşklar gündeme gelebilir. Çocuğunuz varsa, 23 Mayıs’a kadar onunla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz.
16 Mayıs: Gerçekleşen Tam ay tutulmasında, annenizin hayatındaki olaylar hızlanabilir.
19-20-21-23-24 Mayıs: Keyfiniz yerinde olacak. Eski konuları ele alabilir, eski hobilerinizle ilgilenebilir, ilişkilerinizdeki sorunlara çözüm üretebilirsiniz.
23 Mayıs-3 Haziran: Merkür sizin aile alanlarınızda geriliyor. Ev ve aile ortamlarınızda yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Yine bu dönem emlakla ilgili bir girişimi başlatmamalısınız.
25 Mayıs: Mars yakın çevre evinize geçiyor. Akraba veya kardeşlerinize karşı sabırsız, anlayışsız ve fevri tutumlar içine girebilirsiniz. Kısa yolculuklarda kaza tehlikesine karşı dikkatli olmalısınız. Genel olarak kendinizden emin, cesur ve atak olacaksınız.
28 Mayıs: Eviniz ve ailenizle olan ilişkileriniz olumlu bir döneme giriyor. Evinizi genişletmek, düzenlemek, tadilat, dekorasyon, tamirat gibi işlerle uğraşmak size zevk verebilir. Misafir olmaktan çok, ağırlamaktan ve evinizde vakit geçirmekten hoşlanacaksınız.
30 Mayıs: Yeni ay, aşk hayatınızda yeni kararlarınızı hareketlendirebilir. Yalnız 3 Haziran’ı bekleyin ve ondan sonra harekete geçin.
12 Haziran: Ev konularında önemli bir fırsat karşınıza çıkabilir. Babanızla bu dönem daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bir evin boya, badana, tadilat hazırlıkları vaktinizin çoğunu alabilir. Tüm bunlar sizi gereksiz yere sıkılgan ve tepkisel kılabilir.
13 Haziran: Merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Sanata, yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız.
14 Haziran: Oluşan dolunay sosyal çevrenizi ve arkadaşlık ilişkilerinizi etkileyecek. Onlarla olan iletişiminize dikkat edin. Kendi ilişkilerinize zaman ayırmanız gereken bir dönemde vermiş olduğunuz bir söz, davet veya organizasyon sizi yoğun ve hareketli kılabilir.
16 Haziran: Evinize yapacağınız bir harcama öne çıkabilir. Evinizi güzelleştirmek ve keyifli bir yuva haline getirmek için elinizden geleni yapacaksınız.
23 Haziran: Bu tarih ve sonrasında aşk hayatınızda romantizm rüzgarları esebilir. Çocuğunuz varsa yine bu süreçte ona olan sevginiz her şeyin üstünde olabilir.
2 Temmuz: Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Sosyal medyada yazdıklarınıza dikkat edin. Kısa yolculuklarda kimseyle kavga etmeyin. Şiddetli olayları etrafınıza çekebilirsiniz. Yine yakın çevrenizden bir insanın hayatında şiddete, kavgaya maruz kaldığını görebilirsiniz.
5 Temmuz: Bu tarih sonrası aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir: Yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.
23 Temmuz: İlişkilerinizde şanslı olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi destekleyecek. Hayatınızda biri yoksa yakın çevrenizden bir insanla aranızda uyum yakalayabilirsiniz.
28 Temmuz: Yeni ay, özel ilişkilerinizde, evlilik hayatınızda, ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda önemli kararlar alabilir ve başlangıçlarınızı yapabilirsiniz. Özel hayatlarında ilişkisi olanlar evlilik, nişan veya beraber yaşama kararı alabilirler. İlişkisi olmayanlarsa yine bu dönem içerisinde uzun soluklu ve kalıcı bir ilişkinin temellerini atabilirler. Yer değiştirme, kontrat ve anlaşmalar yapma etkiniz yüksek olacak.
29 Temmuz: Sevdiğinizle aranızdaki diyaloglara dikkat edin. Söylenecek bir söz, tartışma ya da krize neden olabilir.
31 Temmuz: Aile hayatınızda hızlı, ani ve beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Bu dönem psikolojinize dikkat edin. Her şeyi gözünüzde büyütebilirsiniz.
Ağustos: Oldukça keyifli etkilerle başlıyor. 1 Ağustos’ta sevdiğiniz insanla bir seyahate gidebilir, Ailenizden bir insanın, kardeş veya akrabanızın maddi konularıyla ilgili olabilirsiniz.
2-3 Ağustos: Aile hayatınız için yapmanız gerekenleri ele alabilirsiniz. Babanızın kardeşleri, amca veya halanıza yardım edebilir, onlarla bir araya gelebilirsiniz.
7 Ağustos: Bu tarihe dikkat edin. Aile hayatınızda zorlanmalar oluşabilir. Enerjinizi doğru kullanmakta zorlanabilirsiniz. Yine ev ortamlarınızda hastalıklara, sakatlanmalara dikkat edin.
11 Ağustos: Venüs özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir. Özel hayatınızda istediklerinizi gerçekleştireceğiniz bir dönem. 12 Ağustos: Dolunayda kendinizle ilgili duygusal olaylar ve kararlar devreye girebilir. Bu dönem ilişkinize dair verilecek kararlar, hayatınızda düzenlemeler yapmanıza neden olacak.
14 Ağustos: Sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar oluşabilir. 15-16-18 Ağustos’ta özel hayatınızda şanslısınız.
20 Ağustos: Mars İkizler burcuna geçecek, sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla bireysel alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sanatsal faaliyetler, hobiler alanında yapıcı yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yine bu dönemde aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek. Sevdiğiniz insanla söz savaşlarına ve ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.
27 Ağustos: Oluşan yeni ayda, sinirinizi sevdiğinizden ve ailenizden çıkarmayın. İlişkinize 28 Ağustos’ta dikkat edin. Sevdiğiniz insan kendisini yalnız ve mutsuz hissedebilir
9 Ekim: Bu tarih ve birkaç gün boyunca yakın çevrenizde olayların hızlandığına şahit olabilir, akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki olayların içinde yer alabilirsiniz.
25 Ekim: Oluşan Güneş tutulması, annenizin hayatındaki olayları hızlandırabilir.
30 Ekim: Mars gerileyecek. Aşk hayatınızda, çocuğunuzla olan bağlantılarda, hayatınızda, hobilerinizde, enerjinizde sorunlar görülebilir.
8 Kasım: Gerçekleşen Tam ay tutulmasında aile düzeniniz değişebilir, onların hayatında önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu ay tutulmasında 30 Nisan’da aldığınız kararların sonuçlarını görebilirsiniz. Ailevi konularınızın, aile büyüklerinizin hayatındaki önemli oluşumların hayatınızda daha fazla yer ettiğini göreceksiniz. Ev alım satımı, arsa, gayrimenkul işleriniz ani ve hızlı bir şekilde devrede olacak. Duygusal kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Aile büyüklerinizin hayatında zorlanmalar oluşabilir. 12-13-15-16 Kasım tarihlerinde aile hayatınızda zorlanmalar olabilir.
16 Kasım: Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda görebilirsiniz.
24 Kasım: Yeni ay, sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu alanlarda önemli başlangıç ve kararlarınızı uygulamak için yeni ayı devreye sokabilirsiniz.
Aralık: Gezmeyi seveceksiniz ama özel hayatınızda ihmal ettiğiniz sevdiğinizle karşı karşıya gelebilirsiniz. 2-4-14 Aralık tarihlerinde bir arkadaşınızın hayatında ilişki sorunları, aldanmalar oluşabilir.
8 Aralık: Oluşacak dolunayında aşık olabilir, aşkı yaşayabilir, aşkla ilgili kararlar alabilirsiniz. Çocuk konusu gündeminizde olabilir. Yine de bu dolunayda gergin ve sinirli etkilere sahip olabilirsiniz.
10 Aralık: Bu tarih ve sonrası birkaç hafta boyunca ilişkilerinizde ve sosyalliğinizde geri çekilmeler görülebilir. Daha fazla yalnız olmak, kafanızı dinlemek arzusunda olabilirsiniz.