Kova Burcu Kadınının Özellikleri

Kova Burcu Kadınının Özellikleri:

Kova kadınları bağımsız, yaratıcı ve benzersizdir. Zeki, tutkulu, çekici ve ilginç olan bu hava burcu kadını 21 ocak- 19 şubat tarihleri arasında doğmuştur. Kova burcunun özellikleri nelerdir? Bu yorumumuzda kova burcu kadının olumlu ve olumsuz özelliklerini, hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri bulacaksınız. 

Doğum tarihi: 20 Ocak - 18 Şubat
Yönetici gezegen: Satürn ve Uranüs
Element: Hava
Renk: Menekşe ve gök mavisi
Uğurlu günü: Cumartesi
Uğurlu taşı: Ametist
Karşıt burç: Aslan
Vücutta temsil ettiği yer: Ayaklar
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı: 4,7,11
En uyumlu burç: Aslan ve Yay 

Kova kadınları bağımsızdır. Kendilerine bakabilirler, bu yüzden mutlu olmak için bir ilişkiye ihtiyaçları yoktur. Bununla birlikte, aynı zamanda inanılmaz derecede sosyaldirler. İnsanları severler. Kovalar en çok grup ortamlarındayken mutlu olurlar. Başkalarıyla iletişim kurmayı ve onlar hakkında daha fazla şey öğrenmeyi severler.

KOVA BURCU KADININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ 

Kova kadınları ileri görüşlü ve açık fikirlidir. Geleneksel, modası geçmiş değerlerle ilgilenmezler Kova, toplumun onlardan ne beklediğini umursamazlar. Başkalarını etkilemek veya kalabalığa karışmak gibi bir amaçları yoktur. Kova kadınları, ne istediklerine  göre değil, ne istediğine  göre karar verir. Bu burç, kuralları sevmediği için otorite figürleri ile sorun yaşayabilir. Herhangi bir durumda ne yapacaklarının söylenmesinden hoşlanmazlar. Bağımsız bir burçtur her zaman marjinal fikirlere sahiptir. 

KOVA BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ 

Kova, en öngörülemeyen burçlardan biridir. Herhangi bir anda ne düşündüklerini bilmek zor olabilir çünkü kartlarını her zaman farklı oynarlar. Bu burçtaki insanlar duygularını paylaşmayı pek sevmezler bu yüzden neyin yanlış olduğu hakkında herhangi bir açıklama yapmadan birdenbire patlayabilirler. Kova kadınları karamsardır, bu yüzden kolayca hüsrana uğrarlar. Bir şey ters gittiğinde, modları hemen düşebilir. Duygusal ifadelerden kaçmamayı öğrenmesi gerekir bir Kova burcu kadının.

KOVA BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANIR? 

Erkek ya da kadın olsunlar, Kova burcu asla tahmin edilemez. Sürpriz yapmak onların gününü güzelleştirebilir.  Bu burç rutine dayanamaz. Her gün aynı şeyi yapmak zorunda kaldıklarında huzursuz olurlar. Kova kadınları, yeni ve heyecan verici bir şeye hazırlıksız yakalanmayı severler. Son dakika planlarını veya arkadaşlarıyla spontane geziler tam onlara göredir. Entellektüel sohbetlerden çok hoşlanırlar. Arkadaşlarıyla bir araya gelince onlarla sabaha kadar oturup konuşabilirler. 

KOVA BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANMAZ? 

Kova kadınları yüzleşmeye dayanamaz. Tartışmaların stresiyle uğraşmaktansa birini hayatlarından çıkarmayı tercih ederler. Kova ne yapacağının söylenmesinden hoşlanmaz, bu yüzden otorite figürlerinden kaçınmak onlar için en iyisidir. Kendi kararlarını ve hatalarını kendileri vermek isterler. Kova kadınları harika dinleyiciler olsalar da, diğer insanların hayatlarında ne yapmaları gerektiğini düşündüklerini dinlemekle ilgilenmezler. Kova kadını tek bir çevrede sabit kalamaz bu yüzden yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Ayrıca bir Kova kadını hava grubundan olduğu için kafası hep havalarda gezebilir bu yüzden onları dizginlediğiniz zaman bu onların hiç hoşuna gitmeyebilir.

DİLARA YILDIZHAN KOVA BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR: