Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi Burcu Aşk Hayatı:

2 Ocak: Oluşan yeni ay, ev, aile ve yuva alanlarınızda kararlarınızı hayatınıza getirecek. Venüs’ün bu alanlarınızda gerilediğini hesaba katarsak yeniliklerden ziyade daha önceden var olan ilişki sorunlarının, ev hayatında ele alınması gereken tamamlanmamış işlerinizin üzerine eğilin.
14 Ocak: Merkür gerilemeye hazırlanıyor. 26 Ocak’a kadar eski aşklarınız karşınıza gelebilir. Çocuğunuzla iletişime dikkat edin.
9 Ocak: Aile hayatınızda sevdiklerinizle aranızdaki sorunları sevgiyle, keyifle çözebilirsiniz.
23 Ocak: Aşk hayatınızda eski olaylarla, kişilerle bağlantılar devreye girebilir.
24 Ocak: Aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Aile büyüklerinizle veya kendi yuvanızda sürtüşmelerden ve mücadelelerden kaçının. Evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.
26 Ocak-4 Şubat: Bu tarihler arasında Merkür ev ve aile alanlarınıza kayarak gerilemesine devam ediyor. Aileniz ve yuvanızla ilgili konularda acele kararlar almayın.
29 Ocak: Venüs düzeliyor. Zorlandığınız konular geride kalmaya başlıyor. Evinizde ve yuvanızda huzur bulacaksınız.
30 Ocak: Aşk hayatınızda zorlanmalarınız olabilir. Sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir.
Şubat: Bu aya aşk hayatınızda oluşan yeni ayla giriş yapacaksınız. Aşk hayatınız için harekete geçebilirsiniz. Çocuğunuzun bu dönem zorlandığını görebilirsiniz.
8 Şubat: Aile hayatınızda önemli ve cesaret gerektiren işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Önemli bir aile mevzusu 11 Şubat’ta karşınıza çıkabilir. Evle ilgili konularda herkesi kolay ikna edebilirsiniz.
15 Şubat: Aşk hayatınızda, eğlence alanlarınızda, hobilerinizde, sportif faaliyetlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz artıyor. Aşkı daha fazla konuşmaya başlayacaksınız. Çocuğunuzla ilgili konularda da onunla olan iletişiminiz önemli olmaya başlıyor.
16 Şubat: Dolunay, sizin arkadaşlık, sosyal çevre alanlarınızı etkileyecek. Yoğun temponuz, özel hayatınızda gerilimlere neden olabilir ya da tam tersi durumlar söz konusu olabilir. Her iki taraf arasında dengenizi bu birkaç gün iyi sağlamalısınız.
18-23-24 Şubat: Aileniz ve eviniz için yapılması gereken işlerinizi ele alacak, babanızın akrabalarıyla bir araya gelecek, işlerinizi evden güzel bir şekilde organize edeceksiniz.
3 Mart: Ev, aile alanlarınızda sevdiğinizle bağlantılarınız kuvvetli olabilir. Derin ve tutkulu olacaksınız. Kıskançlık, baskı ve yönlendirmeden uzak durun. Misafir ağırlayabilirsiniz.
6 Mart: Aşk hayatınız hareketlenmeye başlayacak. Bir flörtünüz veya sevgiliniz varsa bu dönem içerisinde sevginizi arttıracak, sevdiğiniz kişiyle çeşitli aktivitelerde bulunmayı tercih edeceksiniz. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla bireysel alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Keyfi, aşkı ve mutluluğu deneyimleyeceğiniz bir tarih.
19- 22 Mart: Özel hayatınızda, çocuğunuzla ilişkilerinizde, sportif faaliyetlerde dikkatli adımlar atmalısınız. Tehlikeyi sevecek, ilişkilerinizi dürtmekten geri kalmayacaksınız. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir.
Nisan: Ay başında oluşan yeni ay, özel hayatınızla, ilişkilerinizle ilgili karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek. İkili ilişkilerinizde karşınıza güzel fırsatların çıktığı bir dönem içinde olabilirsiniz. İlişki sorunlarınızı şifalandırmak ve çözmek 2 Nisan’da devreye girerken, sevdiğinizle aynı fikirleri paylaşabilir, danışmanlıktan yarar görebilir, taşınma işlerinizi başlatabilirsiniz.
5 Nisan: Özel yaşantınızda dikkatli olmalısınız. Eğlence ve aşk hayatınız zorlanabilir. Yine çocuğunuzla ilgili bir konu canınızı sıkabilir. 16 Nisan civarı özel hayatınızda verilen kararlar kişisel hayatınızı etkileyecek.
18 Nisan: Aile hayatınızda güç çekişmelerinden uzak durmalısınız. Bir eşyanız veya ilişkiniz bozulabilir.
2 Mayıs: Nihayet sevdiğinizle aranızı düzeltme şansınızın olacağı bir döneme giriyorsunuz. İlişkileriniz için güzel bir dönem altında olacaksınız. Sosyalliğiniz artmaya başlayacak.
11 Mayıs: Jüpiter Koç burcuna geçiyor. İkili ilişkiler alanında çok şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. İlişkiler sizi bu dönemde büyütecek. Aradığınız uzun soluklu ilişkiyi, evliliği bu dönemde gerçekleştirebilirsiniz.
25 Mayıs: Mars, sizin ikili ilişkiler alanınızda hareket etmeye başlıyor. Sevdiğiniz insana karşı sabırsız, aceleci ve baskın yönleriniz ortaya çıkabilir. Bu süreç içerisinde kavgalar, tartışmalar oluşabilir. Fevri adımlar atmaktansa, birbirinizi anlayacağınız konulara odaklanmalısınız.
Haziran: Satürn geri gitmeye hazırlanıyor. Aşkta, çocuğunuzla ilişkilerinizde, sanatsal alanda sorumlu olduğunuz konularda yavaşlamalar görülebilir.
14 Haziran: Bu tarih ve devam eden birkaç gün boyunca yakın çevre ilişkileriniz, akraba, kardeşler, kuzenler, arkadaşlar gündeminize yerleşebilir. Hassaslıklara açık olacaksınız. İhmal ettiğiniz insanlarla arayı kapatmalı ve yakınınızda bulunan insanlara daha fazla önem vermelisiniz.
Temmuz: Aile hayatınıza, özel ilişkilerinizdeki çekişmelere ve anlaşmazlıklara dikkat edin. Sevdiğiniz insanın ailesiyle bazı zorlanmalar devreye girebilir. Bu dönem şiddet ve kavgadan uzak durmalısınız.
13 Temmuz: Dolunay, en çok aile ve ev alanlarınızı etkileyecek. Hassaslıklarınız ve güven ihtiyacınız yüksek olabilir. Alınganlıklardan uzak durun.
29 Temmuz: Arkadaşlarınızla aranızda bazı gerginlikler oluşabilir. Söylenilen bir söz hoşunuza gitmeyebilir ya da söyledikleriniz karşı tarafta sorun yaratabilir. Temmuz sonu eşinizin konularında önemli sorumluluklar üstleneceksiniz.
4 Ağustos: Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir.
7 Ağustos: Dikkat edin, çocuğunuzun hayatında cesaretsizlikler oluşabilir.
11 Ağustos: Venüs, arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Çevre ilişkilerinizde 14-28 Ağustos’ta dikkatli olun.
12 Ağustos: Bu dolunayda arkadaşlarınızla daha fazla bir araya gelebilirsiniz ya da onların hayatındaki birtakım olaylar sizin kendi özel hayatınızdaki zamandan çalabilir. Çevreniz önem kazanıyor.15-16-18 Ağustos’ta şanslarınızı özel hayatınızda iyi kullanmalısınız.
26 Ağustos: Kendinizi rahat ifade etmeye başlıyorsunuz. Zihinsel konular, fiziksel oluşumlardan daha önde olacak. Özel yaşantınızda sizi zorlayan durumları gözden geçirebilirsiniz.
Eylül: Sevdiğiniz insanla yaptığınız tatil planlarınızda her şey istediğiniz gibi akabilir. Kişisel girişimlerinizde coşkulu ve abartılı olabilir, sevdiğiniz kişiye tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.
5 Eylül: Soğuk ve duygusuz hareket edebilir, ilişkilerinizde ve sosyalliğinizde biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Yalnızlığı ve hayatı sorgulamayı seveceksiniz.
26 Eylül: Gerçekleşen yeni ayda, sevdiğiniz insanın yaşamındaki değişimler sizin hayatınızı da etkileyecek. Bu dönem sevdiğiniz insandan beklentileriniz fazla olabilir.
29 Eylül: Bu tarihten sonra rahatlıyorsunuz. 3 hafta boyunca hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğraşacaksınız. Kendinize vakit ayırmayı, ön planda tutmayı isteyeceksiniz. Saç ve görüntü değiştirmek istiyorsanız şimdi tam zamanı. 2 Ekim’i bekleyin ve bunları hayatınıza geçirin.
Ekim: Özel hayatınızda güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Hala hayatınızda birileri yoksa bu dönem kendinize yapacağınız yatırımlarla karşı cinsin ilgisini üzerinize çekebilirsiniz.
9 Ekim: Özel hayatınızda ve birebir ilişkilerinizde önemli kararlar gündeminize yerleşebilir. Aniden evlenmeye karar verebilir, boşanabilir ya da kendinizi bir ilişki içinde bulabilirsiniz. Taşınma gündeme gelebilir.
12-14-18-19 Ekim: Özel ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda 10 numara 5 yıldızlı günler. 20 Ekim’de kıskançlıktan uzak durmalısınız. Yoksa ilişkinizi gereksiz yere yıpratabilirsiniz.
23 Ekim: Bu tarihten sonra Satürn düzeliyor. Özel hayatınızdaki konuları daha rahat organize edeceğiniz bir dönem başlıyor.
17 Kasım: Eşya değişimi yapmak, dekorasyon, tadilat, tamirat konularına odaklanabilirsiniz.
24 Kasım: Yeni ayda yakın çevrenizle olan bağlantılarınız önemli olacak. Akraba ve kardeşlerinizin hayatında, yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Jüpiter düzeldiği için fırsatlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
29 Kasım-1 Aralık: Sinirli ve gergin davranmayın. Hızlı gelişmeler, sinirinizi yakın çevrenizden çıkarmanıza neden olabilir.
7 Aralık: Evinizle ilgili konular önem kazanıyor. Emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.
10 Aralık: Bu tarih ve sonrası evinizi ve aile hayatınızı daha fazla önemseyeceğiniz birkaç hafta içerisindesiniz. Tamirat, dekorasyon, tadilat işiniz varsa biraz zorlanarak bile olsa halledebilirsiniz.
20 Aralık: Jüpiter yeniden Koç burcuna geçiyor. İkili ilişkiler alanında çok şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. İlişkiler sizi bu dönemde büyütecek. Aradığınız uzun soluklu ilişkiyi, evliliği bu dönemde gerçekleştirebilirsiniz.
23 Aralık: Yeni ay ev, aile ve yuva alanlarınızda kararlarınızı hayatınıza getirecek. Evinizle ilgili vereceğiniz kararlar için elinizi çabuk tutun. 29 Aralık’ta Merkür bu alanlarınızda gerilemeye başlıyor.
25-28 Aralık: Ev ve aile hayatınızda aradığınız keyfi, huzuru, mutluluğu bulacaksınız.