Terazi Burcu Kadınının Özellikleri

Terazi Burcu Kadınının Özellikleri:

Terazi, 23 Eylül ile 22 Ekim arasında doğan bir kişidir. Teraziler çekici, güzel ve dengeli olmaları ile bilinir. İşleri düzenli ve estetik olarak hoş hale getirme konusunda başarılılardır. Peki Terazi burcu başka hangi olumlu özelliklere sahipler? İşte Terazi burcu kadınının olumlu ve olumsuz özellikleri:

Doğum tarihi: 23 Eylül - 22 Ekim
Yönetici gezegen: Venüs
Element: Hava
Renk: Pembe ve yeşil
Uğurlu günü: Cuma 
Uğurlu taşı: Safir, Opal, Turmalin
Karşıt burç: Koç
Vücutta temsil ettiği yer: Bel 
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı: 4, 6
En uyumlu burç: İkizler, Kova

Teraziler dengeyi kuranlardır her zaman orta yolu bulurlar bu yüzden onlardan mükemmel arkadaş ve partner olabilir. Teraziler adalet terazisi ile temsil edilir ve Venüs tarafından yönetilir. Bunun nedeni her şeyin adil olmasını istemeleridir. Haksızlığın hiçbir türüne dayanamazlar. Teraziler barış ve uyum arar. İhtiyacı olan birini görürlerse, yardım etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Durup birinin incinmesine izin vermezler. Teraziler barışçıdır. Kavgalarda arabuluculuk yaparlar. Gördükleri herhangi bir sorunu çözmek için çaba gösterirler. Aynı zamanda dengeyi de arzularlar ve cömert oldukları kadar rahatına düşkün olabilirler.

TERAZİ BURCU KADININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ 

Terazi burçları oldukça dışa dönük arkadaş canlısı insanlardır. Teraziler sosyal kelebeklerdir. Mükemmel iletişimciler oldukları için gittikleri her yerde arkadaş bulabilirler. Herhangi bir konuşma hakkında bir konu tutabilirler. Uyumlu kişilikleriyle bilinir. Aynı zamanda harika dinleyicilerdir. Ne de olsa öğrenmeyi severler. Arkadaşları ve aileleri hakkında mümkün olduğunca çok şey bilmek isterler. Sıkılmadan saatlerce konuşabilir ve dinleyebilirler. Her bildiklerini de çevreleriyle paylaşmak için can atarlar

TERAZİ BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ  

Terazi kadınları kararsızdır. Ne istediklerini tam olarak bilmezler, bu yüzden mevcut her seçeneği incelerler. En basit kararlara bile varmaları sonsuza kadar sürebilir. Yanlış seçim yapmak ve yanlış kişiyle birlikte olmak istemezler. Bu yüzden her seçeneği değerlendirmek isterler. Terazilerin yüksek standartları vardır, bu nedenle hak ettiklerinden daha azıyla yetinmek istemezler. Bu yüzden bazen kibirli görünebilirler

TERAZİ KADINI NELERDEN HOŞLANIR? 

Terazi kadını estetik görünen her şeyden hoşlanır. Güzellikten hoşlanan Terazi kadını alışveriş yapmayı sever. İster yeni bir telefon ister bir giyim eşyası arıyorlar, sadece en iyisini isterler. Dağınıklığa dayanamazlar. Tembel olmalarına rağmen masalarını ve yatak odalarını düzenli tutmayı severler. Evleri dağınık gibi göründüğünde kendilerini dağınık hissederler. Temiz, düzenli alanlarda çok daha rahatlar. Terazi kadınları Venüsl'e yönetildikleri için her zaman uyum içinde yaşamayı severler. Nezaket onlar için olmazsa olmazdır!

TERAZİ KADINI NELERDEN HOŞLANMAZ? 

Terazi kadınları yalnızlığa dayanamaz. Çok uzun süre yalnız kaldıklarında huzursuz hissetmeye başlarlar. Sevdikleri insanlar olmadan yaşayamazlar. Terazi kadını her hafta sonu evde tek başına kalmayı sevmez. Terazi kadını aynı zamanda kavga etmekten de hoşlanmaz bu yüzden kavga olan bir ortamdan hemen uzaklaşmak isterler. Gözlerine ve ruhlarına güzel görünmeyen herhangi bir şeyi sahiplenmek, taşımak veya benimsemek istemezler bu yüzden onlar için en önemli şey görselliktir. Eğer bir Terazi burcu kadını ile iletişim halindeyseniz o zaman onların güzellik duygusuna saygı göstermeniz gerekecektir.