Terazi Burcu Finansal Hayatı

Terazi Burcu Finansal Hayatı:

2 Ocak: Eğlence alanlarınızda, hobilerinizde, sportif faaliyetlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz artıyor. Yalnız bu alanlarda bir işe girişecekseniz elinizi çabuk tutun. 14 Ocak’ta Merkür gerilemeye hazırlanıyor.
12 Ocak: Girişimlerinizde, iletişimsel işlerinizde yanılgılara ve aldanmalara açıksınız. Yine size yardım eden bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
18 Ocak: Dolunay, kariyerinizde önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Hayattan çeşitli fırsatlarınız var. Yine de aile hayatınız ve kariyeriniz arasındaki dengeyi sağlamaya çalışın. İş hayatınızda duygusal güvensizliklerinizle baş etmenin yollarını bulmalısınız. 23 Ocak’ta sanatsal işlerinizde verimli olabilirsiniz.
26 Ocak-4 Şubat: Bu tarihler arasında Merkür gerilemesine devam ediyor. Tamamlanması gereken işlerinizle ilgilenin. 30 Ocak’ta parasal işlerinizde, yatırımlarınızda dikkatli adımlar atmalısınız.
Şubat: Bu aya yeni ay ile beraber giriş yapıyorsunuz. Sanatsal işleriniz ve yaratıcılık gerektiren alandaki tüm işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Bu alanlarda önemli sorumluluklar, ciddi ve kalıcı işler karşınıza gelebilir.
15 Şubat: Yaratıcılık gerektiren işleriniz ve tiyatro, sinema ya da kitap yazmayla alakalı bir projeniz varsa ideal bir dönemdesiniz. Sanatsal konularda yaratıcılığınız çok ama çok yükselecek.
25 Şubat: Söylediklerinize, yaptıklarınıza dikkat edin. Kafanıza göre davranma isteğiniz yüksek olabilir. Spekülatif işlerde zorlanabilirsiniz. Mart: İş ve hizmet alanlarınızda şanslı etkiler altındasınız. Yeni bir işe başvurabilir, yeni bir projeye başlayabilir, iş değiştirebilirsiniz.
5 Mart: Bir iş teklifi veya fırsatı yüzünüzü güldürebilir. İş hayatınızda kendinizi şanslı ve iyimser görebilirsiniz. Atalete ve tembelliğe dikkat etmelisiniz.
10 Mart: Bu tarih ve sonrası iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlıyor. Beraber çalıştığınız insanlarla sorunlarınız varsa çözüm üretmekte gecikmeyeceksiniz.
13 Mart: İş hayatınızda oldukça yaratıcı, sezgisel ve yardımsever olabilirsiniz.
17 Mart: İş hayatınızda rahat ve esnek adımlar atabilirsiniz.
18 Mart: Kadersel alanınızda oluşan dolunay, birkaç gün boyunca beklenmedik olay ve konuları hayatınıza taşıyabilir. İşinizle ilgili konularda stresinizi fazla hissedebilirsiniz. İş, hizmet alanlarınızda başlattığınız konuların karşılığını alacağınız bu dönem, ne yaşarsanız yaşayın, tepkileriniz yüksek ve ani olmasın. Bir işin iç yüzü ortaya çıkabilir.
21 Mart: Güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu teklif seyahat alanlarına dayalı olabilir.
Nisan: Ay başında oluşan yeni ayda, ortaklaşa işlerinizde karşınıza güzel fırsatların çıktığı bir dönem içinde olabilirsiniz. Bu alanda kararlarınızı devreye sokun. Ortaklı bir işe başlamak ve imza atmak için de uygun olabilir.
5 Nisan: Parasal işlerinizde dikkatli olmalısınız. Yatırımlarınız varsa bazı krizlerle veya kayıplarla uğraşabilirsiniz. İş hayatınızdaki ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. İş yapmayı sevecek, başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız.
11 Nisan: Finansal konuları konuşmak, planlamak adına düşüncelerinizi çalıştıracaksınız. Finansal konularda sorunlarınız varsa çözümler üretebilirsiniz.
12 Nisan: Yakın çevrenizden bir insanla iş girişimleriniz hızlanabilir. Birbirinize yardım edebilir, kreatif ve sanatsal işlerinizde şanslar yakalayabilirsiniz.
15 Nisan: Mars iş, hizmet evinizde hareket etmeye başlayacak. Çalışma koşullarınız ve bu alandaki fedakârlıklarınız artacak gibi gözüküyor. Özellikle iş alanlarınızda bir arada olduğunuz insanların sizi bu dönemde yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz.
18-25-27-28 Nisan: İş hayatınızdaki işlerin parasal olarak karşılığını alabilirsiniz.
30 Nisan: Parçalı Güneş tutulması, ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu tarih ve sonrası 6 ay boyunca kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda hızlı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Eşinizin hayatında parasal konularda önemli değişimler, olaylar cereyan edebilir. Ya da elinize bu dönem sonrası bir miras geçebilir. Krizlere açık olacağınız bu dönem, karşınıza çıkacak olaylar sizi değiştirecek ve dönüştürecek. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan Merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.
Mayıs: İş hayatınızda, gündelik hayatınızın ritminde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi rahata erdiren işler, sanatsal konular, zengin içerik ve işler sizi mutlu edebilir.
4-5-6-7 Mayıs: Elinize bir para geçebilir, eşinizin parasal durumunda güzel gelişmeler yaşanabilir, miras davanız sonuçlanabilir. Girişimleriniz konusunda oldukça şanslı bir dönem. Elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü Merkür bir kez daha geri gitmeye hazırlanıyor. 23 Mayıs’a kadar seyahat, medya, hukuk, turizm alanlarında, yabancılarla yapılacak işlerde iletişim sorunlarına açık olabilirsiniz.
11 Mayıs: Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Ortaklı işler, iş birliklerinde, yeni anlaşmalar ve sözleşmeler alanında çok şanslı olacağınız bir dönem başlıyor.
16 Mayıs: Devreye giren tam Ay tutulması para alanlarınızda gerçekleşiyor. Maddi konularda ele alınması, geride bırakılması gerekenler devreye girerken, 6 ay boyunca parasal konular ve birikimleriniz önem kazanıyor.
18 Mayıs: İş alanlarınızda dikkatli olmalısınız. Kolay kandırılabilirsiniz.
20-21 Mayıs: iş alanlarınızda güzel açılımlar oluşabilir. Daha önceden konuşulmuş ve görüşülmüş bir işle uğraşabilirsiniz.
23 Mayıs-3 Haziran: Merkür ortak para alanlarınızda sorunlar çıkartabilir. Bu dönem bir borcun altına girmemeli, kimseye borç vermemelisiniz.
28 Mayıs: Başkalarının kaynaklarından, eşinizin veya sevgilinizin parasından faydalanacağınız bir dönem içine giriş yapıyorsunuz. 3 hafta boyunca etkili olacak bu süreçte borç ve kredi almak, maddi durumunuzu düzeltmek gibi olumlu etkiler altında olacaksınız.
30 Mayıs: Yeni ayla beraber geleceğinizi ilgilendiren her tür girişim ve atılımlarınız için, önünüzdeki 15 gün boyunca harekete geçebilirsiniz. Yeni ay zamanı bir işimiz başlarsa o iş uzun soluklu olacaktır unutmayın. 3 Haziran’da Merkür düzeldiğinde işleriniz ve kararlarınız için harekete geçin.
11-16 Haziran: Önemli parasal işler peşine düşebilirsiniz. Bu dönem hayat amacınızı bulacaksınız.
13 Haziran: Her türlü bilgi almaya yönelik aktivite için uygun zamanlara giriyorsunuz. Yurt dışı ve yabancılar, yayıncılık, medyayla ilgili konularda yapacağınız konuşmalar ve anlaşmalar karşınıza çıkabilir. 19-20 Haziran’ı bu anlamda kullanın.
16 Haziran: Seyahat, yurt dışı bağlantılı işlerinizde, ticaret ve sosyal medya alanlarınızda yanlış yönlendirilebilir, beklentilerinizi karşılamayacak işler peşinden gidebilirsiniz.
23 Haziran: Bu tarih ve sonrasında yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda güzelleşmeler yaşayabilir, tanımadığınız veya daha az tanıdığınız insanlarla paylaşımınızı arttırabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda bulunmak isteyebilirsiniz.
29 Haziran: Gerçekleşen yeni ay, kariyerinizde yeni olayları ve konuları hayatınıza taşıyabilir. Yeni işlere ve projelere bu dönem ve sonrası açık olacaksınız. Şansınız yüksek olacak.
5 Temmuz: Kariyer evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak.
9 Temmuz: İş hayatınızda tutamayacağınız sözlerden kaçının. Pireyi deve yapmayın. Banka, ödeme, kredi, faiz, nafaka, prim, miras ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Her tür tehlikeli yer ve aktivitelerden uzak durmalısınız.
13 Temmuz: Dolunay, iş yoğunluklarınızın fazla olmasına, aynı anda hem ailenize hem de diğer işlerinize vakit ayıramamanıza neden olabilir.
16 -17-18-23 Temmuz: Kariyerinizde güzel açılımlar ve şanslar altında olacaksınız. Şartları çok zorlamayın.
19 Temmuz: Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.
28 Temmuz: Yeni ay, arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda yeni oluşumları, başlangıçları ve kararları hayatınıza taşıyacak. Toplumla ilgili, kalabalıklarla ilgili her tür işle uğraşabilirsiniz.
Ağustos: İlişkilerden, ortaklıklardan yana şansınız yüksek olacak. Keyfiniz yerinde. 1-2-3 Ağustos tarihlerinde önemli iş fırsatları yakalayabilir, toplum önünde güzel işler başarabilirsiniz.
4 Ağustos: Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. 7
Ağustos: Parasal işlerinizde zorlanmalar olabilir. Bu dönem riskten kaçının, şartları çok zorlamayın.
11 Ağustos: Aktivite ve organizasyonlar artıyor. Bu tarihte bir organizasyonda parasal konularda sorunlar oluşabilir.
15-16-18 Ağustos: İşlerinizde şanslarınızı iyi kullanmalısınız.
20 Ağustos: Mars İkizler burcuna geçecek. Enerjinizi yabancı ülkelere seyahatlere, yabancı ortaklı işlere, hukuksal işlerinize yönlendirebilirsiniz. Ticaret ve medyayla uğraşanlar bu dönem içerisinde mücadelelerini ortaya koyacaklar. Biraz kafanıza buyruk ve kendi isteklerinize yönelik davranışlarınız ön plana çıkabilir. Yolculuklar sırasında kazaya sebebiyet verecek durumlardan uzak durmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Bu döneme denk gelen bir hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz.
27 Ağustos: Bu yeni ayda önemli başlangıçlardan, kararlardan uzak durun ve planlarınızı yapın. Diğer burçların aksine, bu dönem hayatınızı ve kendinizi gözden geçirmeniz gerekecek.
10 Eylül: Dolunay, iş hayatınızda bazı sorunları ve stresleri hayatınıza taşıyabilir. Merkür geri gitmeye başlıyor. Kişisel hayatınızda ve iletişiminizde zorlanmalara açık olacaksınız. 23 Eylül’e kadar yanlış anlaşılabilirsiniz.
11-20 Eylül: Hayata geniş açıdan bakacak, kendinizi geliştirmek için yeni bilgileri hayatınıza sokmak isteyeceksiniz.
17-24 Eylül: Kendinizi işleriniz konusunda kandırmayın. Bu dönem beklentilerinizi yüksek tutmayın.
23 Eylül-2 Ekim: Bu tarihlerde seyahat ve diğer insanlarla yapılacak olan işlerinizde, davalarınız varsa bu konuda sorunlar karşınıza gelebilir.
26 Eylül: Yeni ay, hayatınıza dair önemli girişimleriniz ve başlangıçlarınız için sizi atağa geçirebilir. Ama Merkür geriliyor, bunu unutmayın. Tamamlanması gerekenleri ele alın.
23 Ekim: Para evinize giren Venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. Malınıza ve paranıza sahip olmaya çalışmayın, paylaşımcı davranışlar sergilemeye başlarsanız, paranızın ve malınızın daha fazla çoğaldığını göreceksiniz.
25 Ekim: Güneş tutulması para alanlarınızda oluşacak. Para bu dönem rahat akabilir. Maddi konularda neler yapabileceğinizi, paranızı nasıl tutacağınızı ve te tür yatırımlar yapacağınızı yaşayacağınız olaylarla göreceksiniz. Güzel getiriler karşınıza gelebilir.
28 Ekim: Jüpiter Balık burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. İş ve hizmet alanlarınızda yılın ilk ayında yakaladığınız fırsatlar yeniden gündeme gelebilir.
30 Ekim: Mars gerilemeye başlayacak. Seyahat, medya, hukuk, ticaret, yabancılarla veya daha az tanıdığınız insanlarla girişilecek işlerde Ocak 2023 yılına kadar önemli girişimlerinizi başlatmamalısınız. Bu dönem kimseyle ağız dalaşına girmeyin, kavga başlatmayın.
Kasım: Parasal işlerinizde, harcamalarınızda dengeyi iyi sağlamalısınız. Harcamalarınız fazla olabilir. 6-7-9-10-11 Kasım tarihlerinde sıkılganlıklarınız ve dikkatsiz harcamalarınız sizi zorlayabilir.
8 Kasım: Tam Ay tutulması müşterek parasal konuları hayatınıza taşıyabilir. Ani, hızlı kararlarla vergi, kredi, faiz, nafaka, vergi gibi konularla uğraşabilirsiniz. Ortağınızın parasal alanında hızlı gelişmeler oluşabilir. Para ondan gelebilir.
12-13-15-16 Kasım: İş alanlarınızda güzel fırsatlar oluşabilir. İşlerinizin karşılığını parasal yönden rahatlıkla alabilirsiniz.
19 Kasım: İş girişimlerinizde dikkatli olun. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanların hayatında zorlanmalar görülebilir, ilişkileriniz zorlanabilir. 21-22 Kasım’da parasal yönden şanslı olacaksınız.
24 Kasım: Yeni ayda, iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, yayıncılık alanlardaki yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Jüpiter düzeldiği için fırsatlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 28-30 Kasım tarihlerinde işlerinizin eğlenceli yönleri ortaya çıkabilir.
2-4-6-14 Aralık: Bu tarihlerde iletişimsel işlerinizde zorlanmalar oluşabilir. Yakın çevrenizden bir insanın hayatındaki sorunlara şahit olabilir veya iş hayatınızdaki insanların sizi kullandığını düşünebilirsiniz.
8 Aralık: Yaşanacak dolunay, bir iş seyahati ya da eğitim fırsatını karşınıza getirebilir. Aniden ortaya çıkacak bir seyahat veya iş oluşumları, yakın çevre alanlarınızdaki ilişkilerinizde hassaslıklar yaratabilir. Yakın çevrenizin size ihtiyacı varken, siz dış koşullarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Hırslarınızı kontrol edin.
20 Aralık: Jüpiter yeniden Koç burcuna geçiyor. Ortaklı işler, iş birliklerinde, yeni anlaşmalar ve sözleşmeler alanında çok şanslı olacağınız bir dönem başlıyor.