Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri:

Terazi erkekleri idealist, diplomatik burçlardır. Dünyayı daha iyi bir yer yapmak isterler çünkü tüm insanların derinlerde iyi olduğuna inanırlar. 23 Eylül-22 Ekim arasında doğduysanız Terazi burcusunuz. Peki Terazi burçlarının diğer özellikleri nelerdir? İşte Terazi burcunun tüm özellikleri:  

Doğum tarihi: 23 Eylül - 22 Ekim
Yönetici gezegen: Venüs
Element: Hava
Renk: Pembe ve yeşil
Uğurlu günü: Pazar, Pazartesi ve Salı
Uğurlu taşı: Safir, Opal, Turmalin
Karşıt burç: Koç
Vücutta temsil ettiği yer: Bel 
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı: 5,6,9
En uyumlu burç: İkizler, Kova

Terazi, Venüs tarafından yönetilen bir hava burcudur. Tüm Terazi erkekleri barışçıldır. Herkesin iyi geçinmesini ister, bu yüzden kelimelerini dikkatli seçerler. Teraziler herkesin her zaman mutlu olmasını ister. Güçlü bir adalet duygusuna sahiptirler, bu nedenle yalancılara veya dolandırıcılara dayanamazlar. Bir Terazi adamı dünyanın adil bir yer olmasını bekler. Bu nedenle adaletin terazisi ile temsil ederler.

TERAZİ BURCU ERKEĞİNİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ 

Terazi erkekleri herkesin içindeki en iyiyi görür. İnsanların değişebileceklerine inandıkları için her zaman herkese ikinci şansı verirler. Bu yüzden herkesle kolayca arkadaş olurlar. Saftırlar ve affedilmeyi hak etmemiş insanlara ikinci bir şans verirler.

TERAZİ BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Teraziler bir arkadaşlığı veya ilişkiyi ne zaman bitireceğini asla bilemez. Özel birinden vazgeçmek istemedikleri için toksik ilişkilerde çok uzun süre kalırlar. Terazi erkekleri kararsızdır. Bir karara varmaları sonsuza kadar sürebilir. Tam olarak ne istediklerinden emin değillerdir, bu yüzden zihinleri sürekli değişir. Bir Terazi'ye güvenmek zordur çünkü nadiren vaatlerini yerine getirirler. Şu anda söylediklerinde ciddi olabilirler, ancak sonunda fikirlerini değiştireceklerdir. Teraziler, planları son anda iptal etmeleri veya değiştirmeleriyle de tanınırlar. 

TERAZİ BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANIR?

Terazi erkekleri temiz, düzenli alanları sever. Kendilerini güzel şeylerle çevrelemek isterler, bu yüzden dağınıklık onları rahatsız edebilir. Terazi erkekleri, dağınık olmalarına rağmen çevrelerini mümkün olduğunca düzenli tutmaya çalışırlar. Terazi burçları romantiktir. Terazi burcunda doğan insanlar barışçıl, adildir ve yalnız olmaktan nefret ederler. 

TERAZİ BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANMAZ?

Terazi erkekleri her türlü eleştiriden nefret eder. Mükemmeliyetçidirler, bu yüzden karar vermeleri çok uzun sürer. Yanlış seçim yapmak ve pişmanlık duymak istemezler. Bir Terazi erkeği yanıldığında, içten acı çekecektir. Terazi burcu erkeği lider olmaktan hoşlanmazlar çünkü kararları onlar vermek istemez. 

DİLARA YILDIZHAN TERAZİ BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİNİ ŞÖYLE ANLATIYOR: