Sette kriz iddialarına Hande Ataizi ve Farah Zeynep Abdullah'tan açıklama

Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum ve Hande Ataizi gibi isimlerin yer aldığı 'Bihter' filminin galası yapıldı. Sette kriz iddialarına Hande Ataizi ve Farah Zeynep Abdullah'tan açıklama geldi.

Sette kriz iddialarına Hande Ataizi ve Farah Zeynep Abdullah'tan açıklama

Dijital platformda izleyicisiyle buluşan Bihter filminin galası, önceki akşam Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapıldı. Bihter filminin başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah ile Hande Ataizi'nin, sette yaşanan gerginlikler nedeniyle küstüğü iddia edilmişti.

"Küs değiliz"

Çekimlerden sonra bir araya gelmeyen ikili, Bergen filminin dün akşam yapılan galasında bir araya geldi. Birlikte kamera karşısına geçen ikili, sarılarak barıştıklarını ilan etti.

Filmde anne-kızı oynayan Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi’nin sette gerginlik yaşadığı ve küstükleri ortaya çıkmıştı. Muhabirlerin soruları üzerine Abdullah ve Ataizi bitbirine sarılarak “küs değiliz” dedi.

"Bir şey olmuş da onu anlatmamız mı gerekiyor"

Farah Zeynep Abdullah ise sette aralarında yaşanan soğuk savaş kendisine sorulduğunda başta ne diyeceğini şaşırdı ve daha sonra "Ne diyeyim? Ne demem gerekiyor. Hayır, ben anlayamıyorum zaten… Bir şey olmuş da onu anlatmamız mı gerekiyor" diye konuştu.