Lezzet, keyif ve eğlence

Izaka Terrace, açıldığı günden bu yana leziz tatlar sunmaya devam ediyor. Şık ve samimi ambiyansı, yenilenen retro bohem dekoru ve özgün zarafeti ile bu ay radarımıza girmeyi başardı.

Lezzet, keyif ve eğlence

Izaka Terrace, tarihi ve kültürel dokusu ile hayranlık uyandıran tarihi yarımadadan köprüye uzanan panaromik Boğaz manzarası eşliğinde yenilenen enerjisi, sıcak atmosferi, seçkin lezzetleri ve ambiyansı ile günlük koşuşturmaya ara vermek ve yoğun tempolu hayatı bir süreliğine askıya almak isteyen herkesin seveceği bir mekan.

Lezzet, keyif ve eğlence - Resim : 1

NE YENİR?
Anadolu mutfağı başta olmak üzere dünya mutfaklarını, kültürlerini ve lezzetlerini kucaklayan bir menüye sahip. Bu özel menü Şef Ali Ronay’ın danışmanlığı ile hazırlanıyor. Ronay’ın menüye eklemeye uygun gördüğü her bir lezzet profesyonel mutfak ekibi tarafından konuklara sunuluyor. Rafine damaklara hitap ettiği kadar hem maceraperest hem de geleneksel lezzet paletlerine uyumlu bileşenlerden oluşan Izaka Terrace’ın yenilenen menüsünde, herkes seveceği bir seçenek bulabilir.

Lezzet, keyif ve eğlence - Resim : 2

VE EĞLENCE...
Harika Boğaz manzarasının tadını sadece restoran bölümünde değil Lounge Bar’da da çıkarabilirsiniz. Bar ve lounge alanları özellikle de gün batımı ve sonrasında, olağanüstü aperatifler ve seçkin müzik tınıları eşliğinde en özel anların paylaşıldığı bir ambiyansa dönüşüyor. Ayrıca bu bölümde ünlü DJ’lerin performanslarıyla kaliteli müziğin tadını çıkabilir ve eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için; izakaterrace.com