Farklı tarzlara yönelik TV ünitesi modelleri Doğtaş'ta!

Farklı tarzlara yönelik TV ünitesi modelleri Doğtaş'ta!

Televizyon izleme keyfinizi ikiye katlayan, göz zevkinizi okşayan Doğtaş Tv ünitesi tasarımları ile oturma alanlarınızın aurası yükselsin.

Günün yorucu izlerinden sıyrılıp huzuru bulmak evin en rahat köşesinde gerçekleşir. Bu çoğu zaman ayaklarınızı uzatıp harika bir film izlediğiniz yahut gözlerinizi kapatıp dinlendiren melodilere kendinizi bıraktığınız anlardır. Oturma alanlarınızda hem fonksiyonel hem de estetik anlamda büyük bir açığı kapatan ve ev dekorasyonunun kilit taşı olan tv üniteleri Doğtaş tecrübesi ve kalitesiyle yeniden yorumlanarak mobilya seçimlerinize esin kaynağı oluyor.

Hem televizyon izleme keyfini ikiye katlayan hem de işlevsel ve estetik özellikleriyle derli toplu bir görünüme zemin oluşturan televizyon üniteleri sadelik ve natürel dokunuştan ödün vermeden evde göz okşayan bir şıklık oluşturmayı başarıyor.


Olivia TV Ünitesi

Doğtaş yaratıcılığı ile klasik, modern, retro ve country gibi kemikleşmiş tarzların avangard yansımalarını televizyon ünitenizde belirgin olarak hissedebilir; tüm tasarımlarda apayrı bir özen ve karakteristiğin ön plana çıktığı Doğtaş tv üniteleri koleksiyonunda hayal ettiğiniz hatları kendiniz kombinleyebilirsiniz.


Louisa TV Ünitesi

İster zamansızlığı seçin ister geçmiş zamanların iz bırakan klasik çizgilerini… Doğtaş geleneğinde var olan geçmişle geleceği ustaca harmanlama özelliği sayesinde salonlarınızda ve yemek odalarınızda nostaljiyi taptaze bir yorumla yeniden inşa edebilirsiniz.


Montana TV Ünitesi

Modüler yaklaşım size bol seçenek ve kendi zevkinizi özgürce ifade etme olanağı tanırken; kaliteli malzeme ve hayal gücünün birleşimi mekanlarınızın daha da değer kazanmasını sağlıyor.


Diamond TV Ünitesi

Televizyon izleme keyfi adeta bir tutkuya dönüşüyor. Tv ünitenize eşlik eden yemek masası, sandalyeler, konsol, konsol aynası, orta sehpa, ünite rafları gibi detaylarla hem asal ihtiyaçlarınız cevap buluyor hem de estetik algıdan feragat etmeden dinamizmi ve konforu bir arada yaşıyorsunuz.


Alice TV Ünitesi

Ceviz ağacının sıcak ve alımlı görüntüsü, beyaz rengin ferahlatıcı ve dingin huzuru, yansımalı metaller, gold ışıltılar ve yenilikçi tarzı yansıtan tüm malzemeler şıklığın senfonisini oluşturuyor. Koltuk takımları televizyon üniteleriyle tamamlanıyor ve şıklığın karşı konulamaz cazibesine imza atıyor.

İstediğiniz, hayalini kurduğunuz, arzu ettiğiniz tüm çizgiler Doğtaş güvencesinde hayat bulan tv ünitelerinde fazlasıyla var. Hayallerinizi hayata geçirmenin tam sırası…

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.