“Yaratıcı Çocuk Festivali” için geri sayım başladı

Türkiye’nin en kapsamlı çocuk ve aile organizasyonu olan “Yaratıcı Çocuk Festivali” için geri sayım başladı. Festival, 5’inci yaşına yakışır etkinlikler ve gösterilerle 8-9 Haziran tarihlerinde Kadıköy Festival Park’ta gerçekleşecek.

“Yaratıcı Çocuk Festivali” için geri sayım başladı

“Yaratıcı Çocuk Festivali”, 8-9 Haziran tarihlerinde Kadıköy Festival Park’ta düzenlenecek. Bu yıl 5. kez gerçekleştirilecek olan festivalde eğlenceli ve öğretici 100’den fazla etkinlik yer alacak. Bu etkinliklerde çocuklar beceri ve yaratıcılıklarını keşfederken, aileler de keyifli söyleşi ve konserler eşliğinde tadına doyulmaz bir gün yaşayacaklar.

Festival Programı Dopdolu…

“Yaratıcı Çocuk Festivali” binlerce çocuğu; yaratıcı sanat atölyeleri, ekoloji, tasarım, bilim, trafik ve ileri dönüşüm alanlarında yapılacak nitelikli öğretici atölyelerle buluşturarak farkını ortaya koyacak. Aileler konserler, eğlenceli şovlar ve seçkin markaların onlar için hazırladığı ikram ve etkinliklerle dolu iki günün tadını çıkartacaklar.

“Yaratıcı Çocuk Festivali” için geri sayım başladı - Resim : 1

Festivalin sahne programında yer alacak birbirinden özel isimler ise Evrencan Gündüz, Nejat Yavaşoğulları ve Safiye. Yaratıcı Çocuk Festivali; yaratıcı kabare, büyüleyici cycling, fantastik bilim, bubble ve balon katlama şovları, pandomim sanatçıları, jonglörler, sihirbazlar, hediyeler, yarışmalar ve sürprizlerle dolu, eğlenceli bir hafta sonunu 5’inci yaşında Kadıköy Festival Park’a taşıyacak.

“Yaratıcı Çocuk Festivali” için geri sayım başladı - Resim : 2

Ziyaretçiler tek biletle, atölyeler, stand etkinlikleri, ortak alan aktiviteleri, gösteri ve konserlerden oluşan 100’den fazla kaliteli etkinliğe katılabilecek. 

Tarih:                   8-9 Haziran 2024

1. seans:              10.00-14.30

2. seans:              15.00-19.30