Venüs Oğlak burcunda! Bizleri neler bekliyor? Etkileri neler olacak?

Güzelliği, Aşkı, Öz değerlerimizi ve Parayla olan ilişkimizi dile getiren Venüs 8 Ocak Saat 18:00'da Oğlak burcuna giriş yapıyor. Peki, bizleri neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor...


VENÜS OĞLAK BURCUNDA! ETKİLERİ NE OLACAK?

Aynı gün Güneş ve Neptün arasındaki güzel açı yardımseverliğimizi göstermemiz için uygun ve romantizmin arttığı bir gün olacak. Venüs için Oğlak burcunun sert benliğini yumuşatmak kolay olmayacak elbet. Duygularımızı tamamen karşı tarafa yansıtmak yerine soğuk davranışlar sergileyebiliriz.  İlişkilerdeki iletişim normalde olduğundan daha ciddiye alınacak. Bu yüzden iletişim kurarken ağır söylemlerden kaçınmanızı öneririm. Her ne kadar Oğlak burcunda rahat etmese de, Venüs’ün Oğlak burcu ziyaretini olumlu kullandığımızda keyfi alışveriş yapmadığımız bunun içinde birikim yapmanın daha kolay olduğunu gördüğümüz bir dönem olacak.

DİYET YAPMANIN TAM VAKTİ

Ayrıca uzun zamandır diyet yapmak isteyip olumlu sonuç alamıyorsanız tam vakti. Bu süreç de başlanan diyet Oğlak burcunun kararlı yapısıyla birleştiğinde olumlu sonuçlar verir. Venüs gezegeninin Boğa burcundaki Uranüs ve Mars'a yaptığı olumlu açılar temeli sağlam olan kalıcı olayları sürpriz bir şekilde hayatımıza getirebilir. İlişkilerinizde ani karar vererek ciddi boyuta taşıyabilirsiniz. Kariyer de yükselme, sağlık konularında olumlu sonuçlar almamızı sağlar. Bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

 venüs oğlak burcunda23 Ocak günü Oğlak burcunun soğuk temasına rağmen özellikle Balık, Boğa, Akrep burçları için Venüs’ün Ay ve Neptün olumlu açıları sevgiyi vermek ve almak adına güzel gelişmelerin olduğu bir gün. Saç cilt bakımı yapılabilecek en iyi zaman dilimi.

28 OCAK GÜNÜNE DİKKAT!

Dikkat etmemiz gereken en önemli tarih ise 28 Ocak Plüton ile Venüs’ün aynı derecelerde buluşuyor olması. ikili ilişkilerde çözülmemiş ve bilinç altında kalmış, üzeri örtülmüş her konu gün yüzüne çıkacak. Temeli sağlam olan ilişkilerinizde bunu çözüm sağlarken, zayıf ilişkiler yaşanacak kaos ile birlikte bitirme kararı alacak. Yengeç, Aslan ve İkizler burçları daha temkinli davranmalarını tavsiye ederim.

Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını diliyorum...

 İLGİLİ İÇERİKLER