Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan Burcu Aşk Hayatı:

9 Ocak: Aranızda problem yaşadığınız bir insanla ilişkilerinizi düzeltme fırsatı bulacaksınız.
12 Ocak: Dikkatli olmanız gerekebilir. Özel hayatınızda, girişimlerinizde ve sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızda yanıltıcı etkiler devrede olacak.
30 Ocak: Göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamak çok da kolay olmayabilir.
Şubat: Bu aya ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda oluşacak yeni ayla merhaba diyeceksiniz. İlişkilerde üstlenilecek önemli sorumluluklar bu yeni ayla beraber devreye girerken, bir taşınmanın da sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Babanızın ailesinden bir insanın sağlık problemleri oluşabilir.
15 Şubat: İkili ilişkiler ve özel hayatınızı daha konuşacağınız ve bu alanda kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir süreç başlıyor. İki hafta boyunca sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı artıracaksınız.
16 Şubat: Dolunayda önemli kararlar alacaksınız. Hayata, ilişkilere dair verilecek önemli kararlarınız olacak. İş hayatınızda bir insanla yakınlaşma olasılığınız çok yüksek.
25 Şubat: Söylediklerinize, yaptıklarınıza dikkat edin. Sevdiklerinizle anlaşmak çok kolay olmayacak. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak ve göz önünde olacağınız ortamlarda tepkilerinizi kolayca göstereceksiniz.
Mart: Bu ay önemli bir yeni ayla başlıyor. Spiritüel ve ruhsal alanlarla ilgilenmekten mutluluk duyacaksınız. İlişkilerde bazı konular canınızı sıkabilir.
6 Mart: İkili ilişkiler ve özel hayatınız konusunda destekleniyorsunuz. Bugün itibariyle ilişkilerin üzerine daha fazla düşeceksiniz. Sevdiğiniz insanla daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz.
19 Mart: Bu tarihe dikkat edin. İlişkilerde tansiyonlu durumlar olabilir. Tepkilerinizi kolay verebilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa ona karşı dürüst olmaya özen gösterin.
22 Mart: Özel hayatınız ve girişimleriniz konusunda enerjinizi doğru harcayamayabilirsiniz. 19 Mart itibariyle ilişkilerde tehlikeli adımlardan uzak durun.
5 Nisan: İkili ilişkiler ve özel hayatınızda birtakım zorlanmalar devreye girebilir. Sevdiğiniz insanın hayatında yaşayacağı sorunlar aile hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Taşınmayla ilgili bir konuda zorlanabilirsiniz. Anne babanızın, aile büyüklerinizin hayatında bazı zorlanmalar olabilir. 5 Nisan itibariyle kendi içinizde olmak, ruhsal çalışmalar yapmak, gizemli konulara kendinizi vermek isteyebilirsiniz. Cinselliğe olan isteğiniz artabilir. Tutkularınızla hareket edecek, romantizmi hayatınıza alacaksınız.
7-8 Nisan: Sevdiğiniz insanla kısa vadeli planlar yapacağınız tarihler. Bir seyahate çıkmak, yakın çevrenizden birini ziyaret etmek anlamında destekleneceksiniz.
16 Nisan: Dolunay yakın çevre konularınıza dikkat çekecek. Akrabalar, komşular, yakın dostların hayatındaki önemli olaylar devreye girebilir. Uğraşılarınız bu dönemde çok fazla olabilir. Dolunayda yakın çevrenizin yardımına koşmak durumunda kalacaksınız. Yoğunluğunuza rağmen yakınlarınızı ihmal edemeyeceksiniz.
30 Nisan: Parçalı Güneş tutulmasında, partnerinizin veya sizin ailenizde beklenmedik olaylar devreye girecek. Sosyal çevrenizle irtibat halinde olacaksınız. Yeni insanlarla tanışacak, davetlere daha fazla zaman harcayacaksınız.
2 Mayıs: Bu tarihten sonra çok gezeceğiniz bir dönem başlıyor. Seyahat edebilir, öğrenmekten mutluluk duyabilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla bağlantılar kuvvetleniyor. Farklı kültürlerle bir arada olmaktan mutluluk duyacaksınız.
10 Mayıs: Bu tarihten itibaren 23 Mayıs’a kadarki dönemde sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönem eski arkadaşlarınızla bir araya gelmek önem kazanacak.
15 Mayıs: İkili ilişkiler ve özel hayatınızda dikkatli olmanız gerekiyor. Sevdiğiniz insanın sizi çok desteklemediğini düşünebilirsiniz. Bu da ilişkilere mesafe koymanıza neden olacak.
16 Mayıs: Tam Ay tutulması gerçekleşecek ve bu tutulmayı ev, aile, yuva alanlarınızda yaşayacaksınız. Ailevi konular ön plana çıkarken evinizle ilgili olaylar, yer değiştirme, kiralama gibi işler önemli olacak. Kariyeriniz ya da karşınıza gelecek fırsatlardan dolayı ailevi konularda önemli kararlar alacaksınız.
27 Mayıs: Dikkat! Tutkulu yapınızla davranacaksınız. Kıskançlık, manipülasyon, baskı etkisine dikkat edin.
30 Mayıs: İkizler burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayla beraber çevre değişikliklerine açık olabilir ya da çevrenize dair önemli kararlar alabilirsiniz. Önemli organizasyonlar, davetler devreye girebilir.
5 Haziran: Satürn gerilemeye başlayacak. İkili ilişkiler ve özel hayat alanlarınızda sorumlu davrandıysanız, biraz daha kendinizi rahat bırakacağınız bir döngü başlıyor.
12 Haziran: Sevdiğiniz insanın ailesiyle bir araya gelmek, evlilikle ilgili bir karar vermek anlamında destekleneceksiniz.
13 Haziran: Bu tarihten sonra sosyal çevrenizde önemli konuşmalar devreye girecek. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçireceksiniz.
14 Haziran: Dolunay aşk hayatınızı tetikleyecek. Bu dönem hayatınızda biri yoksa sosyal alanda hareketli olmanız aşkı karşınıza getirecek. Hayatınızda biri varsa o insanla önemli kararlar alacaksınız. Çocuk haberi gündeme gelebilir. Çocuğunuz varsa onlarla ilgili konulara odaklanacaksınız.
19 Haziran: İkili ilişkiler ve özel hayatınızda dikkatli olun. Sevdiğiniz insanın sizi anlamadığını, sizi zorladığını, yalnız bıraktığını düşünebilirsiniz.
14 Temmuz: Dikkat edin, yanılma ihtimaliniz var. Özellikle çevrenizdeki bir insanın hayatınızla ilgili bir konuda sizi yanıltması söz konusu olabilir.
16 Temmuz: Kendi halinizde olacağınız, psikoloji, bilinçaltı çalışmaları yapacağınız bir gün. Bugün rüyalarınıza, aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin. Geleceğe yönelik her tür dileğinizi bugüne denk getirmeye özen gösterin.
20 ve 26 Temmuz: Gerginliklere dikkat edin. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Çok çabuk tepki verebilirsiniz. Güç çekişmelerinden uzak durun.
23 Haziran: Bu tarihten sonra hayat sizi yeni bağlantılar kurmak adına destekleyecek. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerlere girebilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızla aranızdaki bağları kuvvetlendirmek adına güzel bir dönem olacak.
29 Haziran: Gerçekleşecek yeni ayda hiçbir şekilde harekete geçmeyin. Hayatınızda olup biten çok şey olacak. Arka arkaya haberler alabilirsiniz ama 15 gün boyunca bir şeyler başlatmak için acele etmeyin. Abartılı hareketlerden uzak durun, olayları abartmayın.
23 Temmuz: Hayatınıza dair çok güzel haberler alacaksınız. Kendinizi geliştirmek için planlarınızı hayatınıza geçirmek adına güzel gelişmeler olacak.
28 Temmuz: Hayatınızda hareketlendirmek istediğiniz ne varsa devreye koyabilirsiniz. Yeni ayla beraber, istek ve beklentileriniz, başlatmak istediğiniz konular devreye girecek.
7 Ağustos: Dikkat edin! İkili ilişkiler ve özel hayatınızda zorlanma enerjisi devreye girecek. Ailenizden bir insanın kariyer ya da ev hayatında zorlandığını görebilirsiniz.
11 Ağustos: Görüntünüzü yenileyeceksiniz. Sıkılganlıklarınızın arttığı, ikili ilişkiler ve iş hayatınızda dengeyi tutturmakta zorlandığınız bu dönemde görüntünüzle oynamayı tercih edeceksiniz.
15-16-18 Ağustos: Özel hayatınızda daha rahat hareket edeceksiniz.
20 Ağustos: Sosyal çevre alanlarınızda uğraşılarınız artmaya başlayacak. Fikirleriniz ve düşüncelerinizle etrafınızdaki insanları organize edebilirsiniz.
26 Ağustos: Yakın çevrenizle iletişimi artıracaksınız. Akrabalar, komşularla olan bağlantılar önem kazanıyor.
28 Ağustos: Özel hayatınızda dikkatli olmanız gerekecek.
26 Eylül: İletişim alanlarınızda yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayda önemli kararlar alacak ve şanslı etkileşimler altında olacaksınız. Bazı gerçekleri de bu arada gözden kaçırmayın.
29 Eylül: Yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantılarınız kuvvetleniyor.
9 Ekim: Dolunay karşınıza bir seyahat fırsatı çıkarabilir. Yabancı insanlarla yapılacak işler hızlanabilir. Büyük olaylarla uğraşmak zorunda kalacaksınız ama bu esnada cesur yapınızla hareket edeceksiniz.
23 Ekim: Bu tarihten sonra Satürn düzeliyor. İkili ilişkilerinizde ve özel hayatınızla ilgili konularda daha sorumlu hareket etmeye başlıyorsunuz. İlişkilerde yapmanız gerekenlere kendinizi daha rahat vereceksiniz.
25 Ekim: Parçalı Güneş tutulması ev, aile ve yuva alanlarınızda oluşacak ve önemli kararlar bu tutulmayla devreye girecek. Evinizle ilgili yapmanız gerekenlerle ilgili önemli açılımlar yaşayabilirsiniz. Yine bu konularda güzel bir haber alabilirsiniz. Kasım: Bu ay zor etkilerle başlıyor. Kasım başında gerginlikleriniz yüksek olabilir. Ev, aile ve yuva alanlarınızda sıkılgan bir yapı sergileyeceksiniz.
6-7 Kasım: Hem sevdiğiniz insanı hem ailenizi destek olmaları için zorlayabilirsiniz. Ama aradığınız desteği bulmak da kolay olmayacak.
9-10-11 Kasım: Hem özel hayatınız hem de ailevi konularda dikkat etmeniz gereken günler.
12-13 ve 15 Kasım: Evinizde, ailenizde mutluluğu bulacağınız tarihler olacak. Öncesindeki gerginlikleri unutacak, eviniz için yapılması gerekenleri ele alacaksınız.
17 Kasım: Aşk hayatınızda görüşmeleriniz hızlanabilir. Çocuğunuz varsa onunla bağlarınız kuvvetlenebilir. Hobilerinize daha çok zaman ayırmak isteyebilirsiniz.
24 Kasım: Yeni ay, aşkı, mutluluğu getirebilir. Bu yeni ayda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.
30 Kasım: Sevdiğiniz insanla yapacağınız plan sizi çok mutlu edebilir. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda toparlanmalar söz konusu. Bir ilişkinin ciddi bir noktaya ilerlediğini görebilirsiniz. Ama aşk hayatında çabuk kararlar almayın çünkü Aralık başında ilişkilerde gerginlikler devreye girebilir. Kalbiniz boşsa biriyle tanışabilirsiniz ancak “büyük aşklar nefretle başlar” şeklinde bir tanışma olacak. 2
Aralık: Çok daha rahat hareket edeceksiniz.
8 Aralık: Dolunayda sosyal çevre alanlarınız hareketleniyor. Arkadaşlarınızla yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar bu dolunayda karşınıza gelebilir. Gerginliklere karşı dikkatli olmaya çalışın.