Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri:

Aslanlar, 23 Temmuz ile 22 Ağustos arasında doğan sabit bir ateş burcudur. Aslan kadını, her yönden kraliçe gibi, muhteşem bir dişil enerjisine sahiptir. Peki Aslan burcu kadını nelerden hoşlanır ve nelerden hoşlanmaz? İşte Aslan burcu kadının tüm özellikleri:

Doğum tarihi: 24 Temmuz-21 Ağustos 
Yönetici gezegen: Güneş
Element: Ateş
Renk: Turuncu
Uğurlu günü: Pazar
Uğurlu taşı: Yakut
Karşıt burç: Kova
Vücutta temsil ettiği yer: Kalp
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı: 10
En uyumlu burç: Kova ve İkizler

Lider burcu olan Aslan burcu kadını hayat dolu kişiliklerdir ve onların coşkusu tamamen bulaşıcı olabilir. Bir Aslan kadını kendi hayatından sorumludur ve bir başkasının ona ne yapması gerektiğini söylemesinden hoşlanmaz! Özgür doğar ve özgür yaşar!

ASLAN BURCU KADININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ 

Aslanlar da tıpkı bir aslan gibi hayatın önlerine çıkardığı her şeyin üstesinden gelebilirler. Maceracıdırlar, kendiliğinden risk alırlar. Bazen bu onların başını belaya sokabilir, ancak karşılaştıkları sorunları çözecek kadar akıllıdırlar. Düştüklerinde, her zaman kendilerini tekrar toplarlar. Başkalarından emir almayı sevmezler. Aslanlar otoriter karaktere sahiptir. Onlar bir alfa olduğu için kuralları dinlemeyecekler kuralları kendileri belirleyecektir. Aslan kadınları çalışkan ve hırslıdır. Bir şeyi kafalarına koyduklarında asla vazgeçmezler. Önlerine ne kadar engel çıkarsa çıksın ilerlemeye devam edecekler. Aslan'ın cömert ve sadık oldukları için çoğu zaman birçok arkadaşı vardır. 

ASLAN BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ 

Tüm Aslan kadınları inatçı ve esnek olamayabilir. Kendilerine güvenleri yüksek olduğu için her zaman haklı olduklarını varsayabilirler. Arkadaşlarıyla, ortaklarıyla veya patronlarıyla asla uzlaşmak istemezler. Odadaki hiç kimsenin kendilerinden daha akıllı olduğunu düşünmezler, bu yüzden asla geri adım atmazlar. Aslan burçları bencil olabilir ve ilgi odağı kendisi olmak isterler. Aslan burcu kadının olumsuz özellikleri bu yüzden benmerkezcilikdir. Kibirli yapılarıyla girdikleri ortamlarda her zaman soğuk bir tavır sergileyebilirler. Aslan burcu kadını her zaman ilgi görmek ister eğer ilgi odağı kendileri olmazsa o zaman kıskançlık yapabilirler. 

ASLAN KADINI NELERDEN HOŞLANIR? 

Aslan kadınları, özellikle onlar için yapılan eventleri severler. Her zaman ilgi odağı olmak isterler. Bu yüzden sahne önü sanatlardan keyif alırlar. Sahnede durmak ve herkesin gözlerinin üzerlerinde olmasını ister. Aslanlar performans sergilemek için yaratılmıştır. Arkadaşlarıyla takılırken bile anlattıkları hikayelerin hep ilgi çekmesini isterler. Herkesin ilgisini çekmek için tam olarak ne söyleyeceklerini çok iyi bilirler. Lider olan Aslan burcu kadını grup çalışmalarında da olayı ele almaktan asla çekinmezler. 

ASLAN BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANMAZ? 

Aslan kadınları hiçbir şekilde saygısızlığa dayanamaz. Kendi değerlerini bilirler, bu yüzden kötü muameleye gelemezler. Birisi zamanını boşa harcarsa, onlara yalan söylerse veya onları aldatırsa o zaman o kişiyle bir daha bir araya gelmez. Aslan kadını agresif ama ikna edicidir, bu yüzden onların kötü tarafına tanık olmak istemezsiniz. Eğer onlarla tartışmaya girerseniz tartışmayı kazanmana izin vermeyecekler. Aslan burcu kadını arkadaşlığı da önem verir bu yüzden arkadaşlıkta kıskançlığa yer verebilir karşısındaki kişiden de aynı öz veriyi bekler. 

DİLARA YILDIZHAN ASLAN BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR: