Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri

Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri:

Aslan erkekleri cesur ve bağımsızdır. İhtiyacı olan bir aile veya arkadaş için her şeyi yaparlar. Eğer 24 Temmuz - 21 Ağustos arası doğduysanız kesinlikle Aslan burcu erkeğisiniz. Peki Aslan burcu erkeği nasıl olur? Özellikleri nelerdir? Aslan burcu hakkında bilmeniz gerek her şey: 

Doğum tarihi: 24 Temmuz-21 Ağustos 
Yönetici gezegen: Güneş
Element: Ateş
Renk: Turuncu
Uğurlu günü: Pazar
Uğurlu taşı: Yakut
Karşıt burç: Kova
Vücutta temsil ettiği yer: Kalp
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı: 1, 5 ve 9
En uyumlu burç: Oğlak ve Balık 

Aslan erkekleri bir aslanı temsil eder. Bu yüzden doğal liderlerdir. Emir almak istemezler. Emir vermeyi her zaman tercih eder. Aslanlar ilişkilerinin ve kariyerlerinin sorumluluğunu almak ister. Bu burç otorite figürleriyle anlaşamaz çünkü onlar alfa olmak isterler. Güçlerini kendilerinden almaya çalışan herkese kafa tutarlar.

ASLAN BURCU ERKEĞİNİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ 

Aslan erkekleri güçlü ve korkusuzdur. Diğer ateş burçları gibi, başarısızlıktan veya reddedilmekten korkmazlar çünkü her zaman onlar için bir çözüm yolu vardır. Aslan burçları iş hayatında oldukça tutkuludur. Zorluklardan asla geri adım atmazlar. Güneş tarafından yönetilen Aslan erkeği dışa dönük, kendine güvenen ve enerjiktir. Hırslı biridir ve bir kez aklına bir şey koyduğunda onu başarmaya kararlıdır. 

ASLAN BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ 

Aslan erkekleri çok inatçıdır. Aslan burcu her zaman kendini haklı görür bu yüzden farklı düşünceleri kabul etmekte zorlanırlar. Aslan burçlarında narsist olma özelliği de vardır. Zaman zaman kendini beğenmişlikleri de vardır. Aslanlar başkalarının düşüncelerini ve fikirlerini dinlemeyi reddeder. Ödün vermek istemezler çünkü diğer kişinin hatalı olduğunu bilirler. Aslan burcu erkeği herkesten üstün olduğunu düşünür. 

ASLAN BURCU ERKEKLERİ NELERDEN HOŞLANIR?

Aslanlar, tiyatroya gitmeyi ve gösterileri izlemeyi severler. Hatta sahneye çıkıp oyunculuk yapabilirler. Sonuçta, Aslanların spot ışığından daha çok sevdiği hiçbir şey yoktur. Odadaki herkesin onlara bakmasını isterler. Göz ardı edilmek hayattaki en büyük korkularıdır. Aslan erkekleri her zaman ilgi odağı olmak ister onu onaylamak kabul etmek Aslan erkeklerin en hoşuna giden şeydir. Ayrıca Aslan erkekleri arkadaş ortamında aranan en önemli insandır. Arkadaş ortamını çok sever o yüzden arkadaşlarına düşkündür. 

ASLAN BURCU ERKEKLERİ NELERDEN HOŞLANMAZ?

Aslanlar arka plana itilmeye dayanamazlar. Göz ardı edildiklerinde sinirleri ortaya çıkacaktır. İhmal edildikleri bir ilişki yaşamak istemezler. Aslanların sürekli ilgiye ihtiyacı vardır, yoksa ihtiyaçlarının karşılanmadığını hissedeceklerdir. Bir Aslan'ı etrafta tutmak istiyorsanız, onlara odaklanmak için zaman ayırmanız gerekir.

DİLARA YILDIZHAN ASLAN BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİNİ ŞÖYLE ANLATIYOR: