Aslan Burcu Finansal Hayatı

Aslan Burcu Finansal Hayatı:

Ocak ayına iş, hizmet alanlarınızda gerileyen Venüs ile giriş yapıyorsunuz. İş alanlarınızda beraber çalıştığınız kişilerle olan ilişkilerinize bu dönem dikkat edin.
30 Ocak’a kadar olan dönemde beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda sıkıntılar görülebilir. Ocak ayında çok çalışacaksınız, yaptığınız işten keyif almayı da ihmal etmeyin.
2 Ocak: İş ve hizmet alanlarınızda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayda iş hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girebilir. İş değiştirme, yeni bir işe başvurma etkileri devrede olacak. Ama Venüs’ün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın.
9 Ocak: İş alanlarında güzel bazı sonuçlar elde edeceksiniz.
12 Ocak: Yatırım yapıyorsanız dikkatli olun, yanılma ihtimaliniz yüksek. Harcamalarınızda da kendi ihtiyaçlarınızın dışında hareket edebilirsiniz.
18 Ocak: Dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkarabilir. İş alanlarınızda bu kadar hızlı çalışırken aslında neyin neden olduğunu fark edeceksiniz.
24 Ocak: Enerjinizi işinize harcayacaksınız. Mücadele etmek durumunda kalacaksınız. Kontrol ve güç ana kelimeleriniz olacak. İş hayatınızda önemli girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu dönem büyük bir projede yer almak önem kazanacak.
26 Ocak: Bu tarihten sonra şubat başına kadarki dönem, Merkür Oğlak burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. İş alanlarınızda büyük bir yoğunluk olacak. Her türlü aksilikle karşılaşabilirsiniz ama her şeyi ele almak anlamında da şanslı bir dönem olacak.
30 Ocak: Ortak işlerinizde çabuk havlu atabilirsiniz.
15 Şubat: Ortaklı işleriniz varsa bu dönem ortaklarınızla gelecek planları yapma anlamında destekli olacaksınız.
18-23 ve 24 Şubat: İşle ilgili konularda şans sizden yana olacak. Önemli işlerinizi bu tarihe denk getirebilirsiniz.
Mart: Bu ay önemli bir yeni ayla başlıyor. Bu yeni ay, ortak parasal konularda güzel sonuçlar alacaksınız. Oldukça keyifli olacaksınız. Krediniz, ödemeniz varsa rahat ödeyeceksiniz. Nafaka ya da mirasla ilgili sıkıntılı bir konu çözüme ulaşabilir.
Kendinizi geliştireceğiniz, parasal yönden de güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir yeni ay sizi bekliyor. Hem parasal meselelerde hem de geleceğe yönelik daha ciddi adımlar atmak isteyeceksiniz.
5-21 Mart: Parasal konularda güzel bir fırsat karşınıza çıkacak. Elinize iyi bir para geçebilir ya da hayatınızdaki kişinin maddi açıdan güzel bir teklifle karşılaştığı haberini alabilirsiniz.
10 Mart: Parayla ilgili konular önem kazanıyor. Sıkıntı ve problemleriniz varsa kararsızlıklarınızı aşarak bu sorunlara çözümler üreteceksiniz. Bu dönem başkalarına yardım etmek öne geçebilir.
18 Mart: Dolunay para alanlarınızda gerçekleşecek. Parayla ilgili mart başında almış olduğunuz güzel kararların hanenize nasıl girdiğini göreceksiniz. İşle ilgili konularda da gücünüzü etrafa göstereceksiniz.
22 Mart: Bu tarihe dikkat edin. Ortaklı işleriniz varsa bazı zorlanmalar devreye girebilir.
27 Mart: Kendinizi geliştireceksiniz. Seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız.
Nisan: Bu aya eğitim, seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, hukuk, medya alanlarınızda oluşacak bir yeni ay enerjisiyle giriş yapıyorsunuz. Yeni başlangıçlar, yeni adımlar bu ay sizi çok destekleyecek. Yurt dışına gitmek, yabancı insanlarla çalışmak isteyebilirsiniz. Daha önce seyahat etmek istediğiniz ama gidemediğiniz yerlere gidebilirsiniz.
5 Nisan: Parasal konularda çok daha rahat çözümler üreteceğiniz bir dönem başlıyor. 7 ve 8 Nisan’da yakın çevrenizden biriyle beraber iş yapmak anlamında destekleneceksiniz.
11 Nisan: Kariyerinizde konuşmalarınızı hızlandıracağınız bir dönem başlıyor. Bu dönem göz önünde olacağınız ortamlarda yapacaklarınızı anlatmak önem kazanırken birden fazla işle uğraşabilir, işinizi daha büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz.
12 Nisan: Güzel bir etkileşim devreye girecek. Ortak parasal konularda önemli bir fırsat karşınıza gelecek. Bu fırsat çocuğunuzun hayatıyla da bağlantılı olabilir ya da özel hayatınızda kim varsa parasal konularını içerebilir. Önemli bir birleşme, iş birliği, paranın elinize geçmesi gibi konularda güzel açılımlar devreye girecek.
Gerçeklikten uzaklaşmamak şartıyla güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
15 Nisan: Enerjinizi ortak para konularına harcayacaksınız. Kredi, vergi, faiz, ödemelerle ilgili alanlarda gücünüzü ortaya koyacağınız, zaman zaman kararsız kalabilir, zaman zaman yumuşak yapınız yüzünden zorlanabilirsiniz.
18 ve 24 Nisan: Dikkat! İş yaptığınız insanlarla anlaşmazlıklar ve güç çekişmeleri devrede olabilir. Kariyerinizde bazı noktalarda desteklenmediğinizi düşünebilirsiniz.
30 Nisan: Parçalı Güneş tutulması kariyer ve iş alanlarınızda gerçekleşecek. Hızlı, ani olaylara açık olmanız gereken bir dönem. Yer değişikliği veya yeni bir iş karşınıza çıkabilir. İşten elde edilen gelirlerinizi artırmanın yolunu bulacaksınız.
Mayıs: Parasal konularda güzel gelişmelerle sizi destekleyecek. Ay başında güzel bir para fırsatı partnerinizden, ailenizden veya patronunuzdan gelebilir. Uzun çalışmalarınız sonucunda tahsil edemediğiniz bir alacağınız devreye girmiş olabilir, bir miras kalmış olabilir. Ama kendinizi mutlu hissedeceksiniz.
4-5-6 ve 7 Mayıs: Kariyer ve iş konularında karşınıza güzel fırsatları çıkaracak. 10
Mayıs: Bu tarihten itibaren 23 Mayıs’a kadar büyük girişimlerden uzak durmaya çalışın.
11 Mayıs: Jüpiter para alanlarınızdan çıkıp seyahat, hukuk, yurt dışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler, yabancılarla girişilecek her tür iş alanlarınızda gelişiyor. Bu alandan yana şans ve fırsatlar karşınıza çıkacak. Çok keyifli seyahatler yapacaksınız.
Diğer insanlarla girişeceğiniz iş birliklerinde büyük şanslar yakalayacaksınız.
18 Mayıs: Parasal konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Kafanızda bazı hesapları yanlış yapabilirsiniz. Planlarınız varsa dikkatli olun çünkü yanılabilirsiniz.
20-21 Mayıs: Arkadaş çevreniz sizi girişimleriniz konusunda destekleyecek. Kendinizi iyimser hissedecek ve güzel sonuçlar alacaksınız. 21 Mayıs’ta bir arkadaşınızla beraber girişeceğiniz bir iş sizi çok mutlu edecek. Sorun yaşadığınız insanlarla aranızı düzelteceksiniz.
23 Mayıs: Bu tarihten 3 Haziran’a kadarki dönemde kariyer ve iş konularına dikkat etmeniz gerekecek. İletişimde kendinizi gösterirken yanlış ifade edebilirsiniz. Göz önünde olduğunuz ortamlarda dikkatli olun.
25 Mayıs: Enerji alanlarınız değişiyor. Seyahate daha fazla yer vereceksiniz. Mücadeleci konular en çok hukuk ve ticari faaliyetler alanında yaşanacak. Yolculuklarda kazalara karşı dikkatli olun. Hızlı hareket etmekten kaynaklı daha az tanıdığınız insanlarla sürtüşebilirsiniz.
28 Mayıs: Kariyerinizde kendinizi çok daha ön plana çıkaracaksınız. Üstlerinizle bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. 28 Mayıs’tan birkaç gün önce yaşadığınız problemler varsa bütün bunları ele alacak ve geride bırakacaksınız.
29 Mayıs: Parayla ilgili önemli bir iş bağlantısı karşınıza çıkabilir.
12 Haziran: Güzel bir iş bağlantısı devreye girerken önemli insanlarla bir araya geleceksiniz. Hızlı bağlantılar kuracaksınız. 13 Haziran’dan sonra önemli iş birliklerine açık bir dönem olacak, işten elde edilen gelirlerinizi artıracaksınız.
16 Haziran: Parasal konularda birilerine yardım etmek istiyorsanız yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Parayla ilgili konularda kendinizi kandırabilirsiniz.
20 Haziran: Sosyal çevrenizden gelecek güzel bir iş, seyahat fırsatı sizi çok mutlu edecek.
2 Temmuz, 5 Temmuz: İş konularında kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda hızlı ilerlemeler var.
5 Temmuz: Bu tarihten sonra kariyer ve iş konularında enerjinizi harcamaya başlayacaksınız. 1.5 ay boyunca kariyerinizde ve göz önünde olacağınız konularda mücadelenizi vereceksiniz.
9 Temmuz: Verdiğiniz sözlere dikkat edin. Bir işi almak için yüksekten atabilir, sonra bu sözleri yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.
10 Temmuz: İş hayatınızda hızlı gelişmeler karşınıza çıkabilir. Beklenmedik yerlerden gelecek desteklerle kariyerinizde güzel ilerlemeler kaydedeceksiniz.
13 Temmuz: Dolunayda iş konularınıza dikkatinizi vereceksiniz. Diğer taraftan işle ilgili önemli bir karar verme noktasına gelebilirsiniz.
18 Temmuz: Bu tarihten sonra hem kariyer hem yakın çevre alanlarınızda kendinizi geri plana çekeceksiniz. Kafanızdaki planları hayata geçirmek için bu dönemi iyi kullanın.
28 Temmuz: Jüpiter geri hareketine başlıyor. Seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, hukuk, sosyal medya, ticaret alanlarınızda şimdiye kadar gelmiş olan fırsatların yavaşladığını görebilirsiniz. Birkaç ay boyunca bu fırsatları hayatınıza ne kadar geçirip geçirmediğinizi görecek, buna göre yeni kararlarla ilerleyeceksiniz.
29 Temmuz: Fikirlerinizi ortaya koyarken dikkatli adımlar atın. Söylediğiniz bir söz, iş hayatınızda birinin kulağına gidebilir ve bir kriz yaşayabilirsiniz.
31 Temmuz: Patronunuzun hayatında önemli değişimler olabilir ve bu durum sizi de etkileyebilir. Değişimlerden korkmamanız gerektiğini fark edecek, özgün taraflarınızı işinizde göstereceksiniz. Gerginliklerden uzak durun.
Ağustos: Bu ay güzel etkilerle başlıyor. Kendi amacınızı ve kader yolunuzu çok net göreceğiniz bir ay olacak. Kariyerinizde önemli olaylar olacak ve bu olaylara göre ne yapmanız gerektiğini çok net göreceksiniz.
1-2-3 Ağustos: Kendinizi iyi hissedeceğiniz tarihler. Bu tarihlerde herkesin gözü üzerinizde olacak, güzel gelişmeler yaşanacak.
4 Ağustos: Para ile ilgili konuşmalarınız hızlanıyor. Maddi konularda neler yapabileceğinizi görebileceğiniz bir dönem. Ticaretle uğraşıyorsanız, mal alım satımı konusunda şanslı bir süreç. Normal bir işiniz varsa bu dönem parayla ilgili konulara kafanızı çalıştıracaksınız. Sıkıntılarınız varsa çözüm üretebileceksiniz.
9-11 ve 14 Ağustos: Bu tarihlerde işle ilgili konularda dikkatli adımlar atın. Yelkenleri çok çabuk suya indirebilirsiniz.
15-16-18 Ağustos: İş hayatınızda daha rahat hareket edeceksiniz.
21 Ağustos: Dikkat edin, parasal konularda net kararlar alamayabilirsiniz. Maddi konularda kandırılma etkisi devrede.
26 Ağustos: Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, network ve dijital alanlarda önemli işler devreye girebilir.
27 Ağustos: Gerçekleşen yeni ay, parayla ilgili konularda hızlı başlangıçlar getirecek. Ama parasal konularda çok tedirgin ve sinirli olabilirsiniz. Alacağınız kararlarda düşüncesizlikten uzak durun. Sizi harekete geçiren konuları gözden geçirin, yoksa ilişkilerde sorunlar çıkabilir.
Eylül: Yakın çevre konularınız, parasal işleriniz ve ilişkileriniz önem kazanıyor.
Eylül başında sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerde güzel şanslar karşınıza çıkabilir. Abartıdan uzak durun. Fikirlerinizle çevrenizi etkileyeceksiniz ama tutamayacağınız sözler vermeyin.
10 Eylül: Dolunay, parayla ilgili konuları karşınıza getirecek. Birine para yardımı yapabilirsiniz. Ödeme ya da borçla uğraşabilir, sevdiğiniz insanın maddi konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Merkür iletişim evinizde gerileyecek. 23 Eylül’e kadar iletişimle ilgili konularda kendinizi yanlış ifade etmemeye çalışın. Teknolojik aletler almayın. Bu dönem telefonunuzu, bilgisayarınızı yedekleyin. Büyük başlangıçlardan kaçının.
11 Eylül: Parasal konularda desteklendiğiniz bir tarih. İşinizle ilgili konularda değiştirdiğiniz alanlardan yana fırsatlarınız çok yüksek. 19 ve 20 Eylül’de güzel kazançlar karşınıza gelebilir.
23 Eylül: Bu tarihten 2 Ekim’e kadarki dönemde Merkür para alanlarınızda gerileyecek. Bu süreç içerisinde parayla ilgili konularda önemli adımlar atmayın. Daha önceden iş yaptığınız insanlarla çalışabilirsiniz ama yeni tanıdığınız insanlarla iş yaparken dikkat edin.
Ekim: Bu ayın başında Merkür’ün düzelmesiyle birlikte çok daha rahat adımlar atacaksınız.
11 Ekim: Bu tarihten sonra iletişimle ilgili işlerinizde görüşmeleriniz hızlanıyor.
14-18 ve 19 Ekim: Bu tarihlerde hayat sizi destekliyor. Sosyal çevrenizdeki insanlar önemli işlerinizde sizi destekleyecek.
19-20 Ekim: Beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmazlıklara açık olacaksınız.
28 Ekim: Jüpiter Balık burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Para alanlarınızda yeniden fırsatlar yakalayacaksınız.
30 Ekim: Mars gerilemeye başlıyor. Sosyal çevre, organizasyon alanınızda ilerliyordu.
Şimdi bu alanlarda geri gitmeye hazırlanıyor. Ocak 2023’e kadarki dönem önemli. İş bağlantıları konusunda, projeye dahil olma, girişimde bulunma konularından uzak durun.
Gireceğiniz ortamlarda takışmayın, sözlü kavgalara girmeyin.
Kasım: Bu ay zor etkilerle başlıyor. Kariyerinizdeki değişimler aile hayatınızda önemli kararlar almanıza neden olabilir.
8 Kasım: Tam Ay tutulması kariyerinizdeki önemli kararları karşınıza getirecek. 30 Nisan civarı verdiğiniz kararların sonuçlarını göreceksiniz. İş yaparken sizi zorlayan insanlar olduğunu fark edebilirsiniz.
9-10-11 Kasım: İş hayatınızda dikkat etmeniz gereken günler.
17 Kasım: Sanatsal işlere kendinizi daha çok verebilir, bu alanda kendinizi gösterebilirsiniz.
24 Kasım: Jüpiter düzeliyor. Ortak parasal konularda şansınızın daha da artacağı bir döngü başlıyor. Parayla ilgili konularda aralık sonuna kadar şans ve fırsatlar sizinle olacak. 24 Kasım’da oluşacak yeni ay, sanatsal işleri karşınıza getirebilir.
2-4 ve 6 Aralık: Bu tarihlerde parayla ilgili konularda dikkatli adımlar atın. Harcamalarınız sizi yanıltabilir. İhtiyacınız olmayan alışverişler yapabilirsiniz. Bu da sizi zorlayacak.
7 Aralık: İş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlarken 10 Aralık ve sonrası işinize asılabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla bağlarınız kuvvetlenirken, kendinizi işiniz konusunda göstermek istediğiniz bir dönem olacak.
20 Aralık: Jüpiter Koç burcuna geçecek. Seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, sosyal medya, yabancı insanlarla yapılacak işlerde şanslı bir döngü olacak.
2023’e bu şanslı etkilerle giriş yapacaksınız.
23 Aralık: Yeni ay, işinizle ilgili önemli kararları karşınıza getirecek. Bu kararları hızlıca uygulayın.
29 Aralık: Merkür iş, hizmet alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Eski olayların karşınıza geldiğiniz görebilirsiniz.
22-25 ve 28 Aralık: Bu tarihlerde işle ilgili konularda hayatın sizi desteklediği tarihler olacak.