İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler Burcu Aşk Hayatı:

12 Ocak: Partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerinde sorunlar oluşabilir.
29 Ocak: Venüs düzeliyor. Çocuğunuzla olan sorunlarda daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor.
30 Ocak: Daha az tanıdığınız insanlara ve onların davranışlarına tepkileriniz yüksek olabilir. Size ne yapmanız gerektiğini söyleyen herkese tepkisel yaklaşabilirsiniz.
Şubat: Bu aya Kova burcunda oluşan bir yeni ayla giriş yapacaksınız. Uzakta bulunan akrabalarınızın hayatında zorlanmalar oluşabilir.
23-24 Şubat: Özel hayatınızda romantik olabilir, sevdiğiniz insanın ailesiyle iyi anlaşabilirsiniz.
2 Mart: Oluşan yeni ay evliliğe adım atmak, ailenizden destek görmek, güzel teklifler almak açısından muhteşem bir yeni ay.
6 Mart: Bu tarih itibarıyla Venüs Kova burcuna geçerek sizin uzak çevre alanlarınızdaki ilişkileri güzelleştirecek. Uzaktaki akrabalarınıza ve sevdiklerinize karşı özgür düşünce yapınızla olabildiğince esnek olacaksınız.
6 Mart: Seyahat sırasında biriyle tanışma olasılığınız çok yüksek. Bir eğitimde, online mecralarda karşı cinsin etkisini üzerinizde hissedebilir, kalbiniz boşsa birinden hoşlanabilirsiniz.
18 Mart: Oluşan dolunay ev ve aile yaşantınızı etkileyecek. Çok yoğun olacağınız bu dönem, ailenize gerektiği gibi vakit ayıramayabilirsiniz veya tam tersi, ev hayatınızda harcayacağınız vakit işinizi olumsuz etkileyebilir. Yine de aileniz için yapmanız gereken işlerinizi devreye sokarak bu dolunay rahatlayabilirsiniz.
19 Mart: Dış ortamlarda tanımadığınız insanlarla ilişkilerinizde dikkatli olun. Farklı ve değişik ilişkiler ilginizi çekebilir. 21 Mart’ta güzel bir teklifi hak etmiş bulunuyorsunuz. Yine bu dönem partnerinizin ailesiyle tanışabilir, isteme, söz, nişan gibi etkinliklerinizi planlayabilirsiniz. Özel hayatınızı ilgilendiren bir teklif le sevdiğinizle kutlamak öne çıkabilir.
2 Nisan: Bazı arkadaşlarınızla, çevrenizden kişilerle iletişiminizi şifalandırmalısınız.
16 Nisan: Bu tarih civarında çevrenizi, arkadaşlıklarınızı, özel hayatınızı irdeleyeceksiniz. Aşk hayatınızda veya çocuğunuz varsa onun hayatında verilmesi gereken önemli duygusal kararlar gündeme gelebilir. Sosyal çevrenizde karşınıza gelen bir aşk öne çıkabilir.
30 Nisan: Oluşan parçalı Güneş tutulmasında, annenizin akrabaları veya kardeşlerinin hayatında önemli olaylar yaşanabilir.
2 Mayıs: Bu tarih itibarıyla arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize vakit ayıracağınız bir döneme giriş yapacaksınız.
21 Mayıs: Güneş sizin burcunuza geçerken, kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Yine bugün dilediğinize ve istediğinize dikkat edin, hepsi gerçekleşebilir.
23 Mayıs-3 Haziran: Bu tarihler arasında geçmiş konu ve olaylar, ailenizle uğraşabilirsiniz.
28 Mayıs: Bu tarihten sonra sosyal ortamlardan elinizi ayağınızı çekebilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmak, özel ilişkilerinizde kendinizi yeterince ifade edememek ve fedakarlıklar ön plana çıkabilir. Yine bu dönem arkanızdan konuşulduğuna şahit olabilirsiniz.
11 Haziran: Aşk hayatınızda hızlı ve farklı davranmak hoşunuza gidecek.
14 Haziran: Oluşan dolunay evliliğinizi ve ilişkilerinizi etkileyecek. Bu dolunay sizi birçok konuda hassas kılacak. Birkaç gün boyunca özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde önemli kararlar alabilirsiniz. Kendinize olan düşkünlüğünüzün arttığı bu dönemde sevdiğiniz insanın hayatındaki olaylar sizin hayatınızı da etkileyecek.
16 Haziran: Hayatınız üzerinde etkisi olan insanların özel hayatınızda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Kendi bakış açınıza güvenin. Bugün tanışacağınız kadersel bir insandan çok etkilenebilirsiniz.
23 Haziran: Bu tarihten sonra 3 hafta boyunca hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğraşacaksınız. Artık silkinme zamanınız geldi; biraz kendinize vakit ayıracak ve kendinizi ön planda tutacaksınız. Alışverişler, bakımlar, kendinizi şımartacak her şey önünüze seriliyor.
29 Haziran: Oluşan yeni ay zamanında abartmadan, ilişkilerinizde beklentilerinizi yükseltmeden ilerlemelisiniz.
19 Temmuz: Merkür sayesinde akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.
28 Temmuz: Oluşan yeni ay, akraba, kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir.
28 Temmuz: Jüpiter geri hareketine başlıyor. Sosyal çevre oluşumlarında arkadaşlık ilişkilerinizde, geleceğe yönelik adımlarınızda karşınıza çıkan fırsatlarda yavaşlamalar görülebilir.
29 Temmuz: Yakın çevrenize karşı tepkilerinizi kontrol edin. Sevdiklerinizin hayatındaki zorlanmalar, bir konuşma veya tartışma canınızı sıkabilir.
31 Temmuz: Değişim için beklenmedik şanslar yakalayabilirsiniz. Değişmekten korkmayın.
4 Ağustos: Merkür, 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor.
Evinizle ilgili sorunlara çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve kendi ailenizle olan iletişiminiz hızlanacak.
12 Ağustos: Oluşan dolunayda akrabalarınız ve kardeşlerinizin hayatında önemli duygusal temaların ön plana çıktığına şahit olabilirsiniz.
15-16-18 Ağustos: Ev ve aile hayatınızda, yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda keyfiniz yerinde olacak.
26 Ağustos: Aşk hayatınızda konuşmalarınız artabilir. Aşkı konuşmak, paylaşmak ve yaşamak ön plana çıkabilir. Çocuklarınız varsa onlarla iletişiminiz güçlenecek, sorunlarınız varsa çözümleri rahatlıkla elde edeceksiniz.
27 Ağustos: Yeni ay, eviniz ve ailenizle ilgili konularda yeni karar ve başlangıçları ayağınıza getirebilir. Ama bu dönem evinizde huzuru bulmak kolay olmayacak. Sinirli yapınızı kontrol edin.
27- 28 Ağustos: Kardeş veya akrabalarınızın hayatındaki zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Onlara bu dönem sert girmeyin.
10 Eylül: Merkür geriliyor. Aşk hayatınızda eski ilişkiler gündeme gelirken, çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminize dikkat edin.
16 Eylül: Aile ortamlarında tahammülsüz olmayın. Karşı cinsle anlaşmak kolay olmayabilir.
24 Eylül: Aile ortamlarında hayal kırıklıkları ve sorunlar oluşabilir. 23 Eylül’den 2 Ekim’e kadar aile ortamlarınızda eski konularla uğraşacaksınız. Bu tarihler arasında emlak alım, satım ve kiralamadan uzak durmaya çalışın.
26 Eylül: Yeni ayla beraber, aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, yaratıcılık isteyen işlerinizde, hobi alanlarınızda yeni başlangıçlar ve kararlar gündeme gelebilir. Önünüzdeki 15 gün boyunca çevrenizden destekle hareket edeceksiniz. 27-28 Eylül aile alanlarınız için yapacağınız harcamalar sizi destekliyor.
29 Eylül: Bu tarihten sonra aşk hayatınızda romantizm rüzgarları veya aşk olgusu öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa bu süreçte ona olan sevginiz her şeyin üstüne çıkabilir. Denge ve sosyallik gerektiren her tür spor faaliyetiyle uğraşmak hoşunuza gidecek.
Ekim: Ayın başında Merkür düzeliyor. Sosyal ortamlarınız size yeşil ışık yakarken eğlenceye daha fazla vakit ayıracaksınız.
9 Ekim: Bu tarih ve 15 gün sonrasında sosyal çevrenizdeki olaylar hızlanabilir. Arkadaşlarınızın hayatındaki değişimler sizi de yakından ilgilendirecek.
11 Ekim: Bu tarihten sonra aşk hayatınızda konuşmalarınız artabilir; aşkı konuşmak, paylaşmak ve yaşamak ön plana çıkabilir. Çocuklarınız varsa onlarla iletişiminiz güçlenecek, sorunlarınız varsa çözümleri rahatlıkla elde edeceksiniz. Özel ilişkilerinizde bu dönem kendinizi kandırmayın. Söz vermeye, olayları farklı gözlerle görmeye meyilli olacaksınız.
19-20 Ekim: Hırslarınızı ve tutkularınızı iyi kontrol edin. Kıskançlık ve baskı ilişkilerinizi zedeleyebilir.
16 Kasım: Bugünden itibaren 3 hafta boyunca, özel hayatınız konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. 17 Kasım’dan sonra sevdiğinizle aranızdaki konuları halletmek, konuşmak için de uygun. Taşınma konusuyla ilgili kararlar devreye girebilir ya da istediğiniz bir danışmanlık varsa alabilirsiniz.
24 Kasım: Yeni ay, ikili ilişkiler, evlilik ve özel hayatınızla ilgili konularda önemli adımları destekliyor. Evlenmeye karar verdiyseniz kararınızı uygulayabilirsiniz.
Aralık: Bu aya özel hayatınızda ve ilişkilerinizde anlaşmazlıklarla giriş yapabilirsiniz. Özel hayatınızda kendinizi karşı tarafa çabuk kaptırabilir, bunun sonucunda bazı sorunlara açık olabilirsiniz.
8 Aralık: Dolunay, kişisel isteklerinizi öne çıkarabilir. Bir birlikteliğiniz veya ilişkiniz varsa önemli sonlanmalar veya sorunlar yaşanabilir. Ya da hayatınızla ilgili önemli olarak alacağınız bir karar, ilişkinizin şartlarını değiştirebilir. Gerginlikten uzak durun.
10 Aralık: Bu tarih ve sonrasında kendinize güvenmenize rağmen sevgide kendinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.