İkizler Burcu Kadınının Özellikleri - Elele

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri:

22 Mayıs-21 Haziran arasında doğumlu ikizler burcu kadını meraklı, nazik ve sevecen yapılarıyla bilinir. Zeka ile yönetilen ikizler iki farklı kişiliği ile de bilinir. Peki ikizler burcunun özellikleri nelerdir? İkizler burcunun hem olumlu hem de olumsuz özellikleri:

Doğum tarihi: 22 Mayıs-21 Haziran
Yönetici gezegen: Merkür
Element: Hava
Renk: Sarı
Uğurlu günü: Çarşamba
Uğurlu taşı: Akik, Yeşim, Zümrüt
Karşıt burç: Yay
Vücutta temsil ettiği yer: Eller ve kollar
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı:5
En uyumlu burç: Yay, Kova 

İKİZLER BURCU KADINI FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

 

İkizler Burcu Kadınları haritalarında sert açılar yoksa ve özellikle yükselenleri ikizlerse genellikle ince ve normalin üzerinde uzundurlar. Ellerini iyi kullanan, çok hızlı, enerjik ve pratik olan ikizler kadınları genellikle mavi, yeşil ve ela gözlüdürler. Işıl ışıl parlayan gözleri bir noktaya birkaç saniyeden fazla bakamaz. İkizler burcu solunum yollarını da temsil ettiğinden bu konuda hassas davranmalıdırlar. Aşırı beyaz tenleri yazın güneşten, kışın soğuk rüzgarlardan kızarır.

İKİZLER BURCU KADINI HANGİ HEDİYELERDEN HOŞLANIR?

İkizler Burcu kadını yeni piyasaya çıkmış, revaçta olan şeylerden hoşlanacaktır. Antika gibi eski bir şey almayı asla düşünmeyin. Gezmek, yeni kültürler öğrenmek, yeni tatlarla tanışmak onun için çok ilgi uyandırıcıdır. Kültür gezileri başta olmak üzere; onun bireysel ilgilerine uygun seyahat, yeni bir şey öğrenmesine yardımcı olacak kitap, cd ya da online eğitim şahane birer hediye olabilir.

İKİZLER BURCU KADINI NASIL BESLENMELİ?

İkizler Burcu insanları hızlı yemek yemeye meyilli olabilirler. Hatta en sağlıksız davranışları yemek yerken, yemek yemeye odaklanmamalarıdır. Bazen kafaları çok hızlı çalıştığından yemek yemeye odaklanamazlar, düşüncelere dalıp gidebilirler, bazen de ne yemek istediklerine karar veremezler ya da unuturlar. Ancak onun için en sağlıklısı küçük porsiyonlarla birden fazla sağlıklı öğün tüketmektir.

İKİZLER BURCU KADINI NASIL AŞIK EDİLİR?

İkizler Burcu kadın erkek farketmeksizin aşırılıklardan hoşlanmaz. Yakasına yapışıp ‘Gitme’ demek, ‘Bir Saate Buradasın Ben Anlamam’ mecburiyetleri, ‘Ben Sensiz Nefes Alamam’ acitasyonları onun arkasına bile bakmadan kaçarak uzaklaşmasına sebep olur. Onun yerine kendinizi geliştirin. Gündemde ne varsa haberdar olun. Okuyun, eğitim alın, kafanızı çalıştırın, hobileriniz olsun ve en önemlisi çoğu konu hakkında şahsi fikirleriniz olsun. ‘Bunlar Benim İçin Kolay Tabii Ki De Yapabilirim’ diyorsanız. Onun artık sizinle muhabbet edecek bir nedeni var demektir. Rüzgar ikinizi nereye götürür bilemeyiz ama şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.

İKİZLER BURCU KADINI AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

İkizler Burcu kadını belli bir yaşa gelene kadar aşk meşk durumları onun için oyundan ibarettir. İlk başlarda saçınızın renginden yürüyüşünüze kadar sizi aşırı cazibeli bulan İkizler kadını ilerleyen süreçte o keskin zekasıyla sizi yerden yere vurup dalga geçebilir. Bu hava elementinin ve değişken niteliğin doğal halidir. Unutmayın; ikizler kadını en az iki kadındır.

İKİZLER BURCU KADINI NASIL MUTLU EDİLİR?

İkizler Burcu kadını fikir, zihin insanıdır. Güncel olaylar, son gelişmeler, son çıkan kitaplar, filmler ve müzikler onun ilgilendiği şeylerdir. Biraz dedikodu, biraz trend topic muhabbetler onun cıvıl cıvıl, neşeli enerjisini açığa çıkarıp mutlu bir gün geçirmesine yardımcı olacaktır. Unutmayın; onun bu güzel enerjisi bulaşıcıdır.

İKİZLER BURCU KADINI NASIL BİR SEVGİLİ OLUR?

İkizler Burcu kadını meraklı, öğrenmeyi seven insanlardır. O sevgili olarak kendi zeka düzeyinde ya da ondan bir tık daha ileride birini seçecektir. Nostaljik muhabbetler, eskiler, aslında konuşmaktan zevk alacağı konular değildir. Her zaman yeni ve gelişmiş olanın peşinde bu hanımlarımız için; ilgisini çeken donanımlı konuşmalar yapmanız, öğrenmeye açık bir sevgili olmanız gerekecektir. Aksi halde sizden daha akıllı ve bilgili birinin arayışına girebilir.

İKİZLER BURCU KADINI AFFEDER Mİ?

İkizler burcu kadını değişkendir dolayısıyla kinci olamaz. Bugün size öfkelendiyse yarın aynı duygularla size yaklaşmaz. Unutur ya da yumuşar. Ona değişken olduğu için kızmayın bazen kavgalarınızın büyümemesi için çok güzel bir etken bu.

İKİZLER BURCU KADINI GÜVENİLİR Mİ?

İkizler burcu insanları aslında genel olarak açık sözlüdür ve karşısındaki kişiyi çok çabuk analiz eder. Onlar bilgiyi, her konu hakkında araştırmış olan kişiyi, fikri olanı, zekası olanı hemen tanır ve hayranlık duyar. Bu özel seçilmiş, saygıyı hak eden tüm insanlara karşı da dürüst ve sadıktırlar.

İKİZLER BURCU KADINI GÜVENİ NASIL KAZANILIR?

İkizler Burcu kadını kendi içindeki derin korku nedeniyle stabil kalmakta, kimi zaman derin bir ilişki kurmakta zorlanacaktır.

Eğer onun ruh halinin renkliliğini anlar, elinden sımsıkı tutar ve asla bırakmazsanız o özlem duyduğu huzurlu limanı siz olabilirsiniz. Unutmayın; ikizler esnektir ve kartlarınızı doğru oynarsanız ikinci şanslara açıktır.

İKİZLER BURCU KADINI EN POZİTİF YANLARI

İkizler burcu kadınının yeni fikirlere, öğretilere, heyecanlara açık oluşu; onunla her ne sıfatla bir araya gelmiş olursanız olun size asla yanında sıkılma imkanı vermeyecek. Onunla yeni bir şeyler keşfetmek, değişik aktivitelere katılmak, yeni kültürler öğrenmek, yeni insanlar tanımak sizin de ufkunuzu açacak, muhabbet etmek hatta azıcık olan bitenin dedikodusunu yapmak hayatınıza renk katacaktır. Monotonluktan uzak, eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız tercihiniz ikizler kadınından yana olsun.

İKİZLER BURCU KADINI EN NEGATİF YANLARI

İkizler kadını kimi zaman kendi içinde sadece ikizler değil beşizler bile olabilir. Ruhen, zihnen ve fiziksel olarak değişik tavırlar sergilemek onun doğasında vardır. Bazen bir ikizler insanını anlayamayışımız bu nedenledir. İçindeki her kadını ayrı ayrı tanımak hepimiz için yorucu olabilir.

İKİZLER BURCU KADINI NASIL AŞIK EDİLİR?

İkizler Burcu Kadını bir ilişkide olması gereken tüm romantik tavırlardan hoşlanır. Sizi kolayca fethedebilir. Ancak ilgisini çekmeniz gerekmektedir. En alakasız anda bile o bir yandan sizinle muhabbet edecek bir yandan ‘Bu Çocukla Olur Mu Acaba’ diye kafasındaki meraklı sorulara cevap arayacaktır. Kim bilir belki de olur.

İKİZLER BURCU KADINI NASIL ANNE OLUR?

İkizler burcu kadını anne olmayı çok ister. Ancak ‘Annelik’ aşırı sabır gösterilmesi gereken bir durum olduğundan cesaret edemeyebilir. Bu onun gözünü korkutur. Ancak ilgisini çeken bir erkek bulup anne olabilirse çocukları tarafından sınırlandırılmak istemez. Her ne kadar vaktini; ilgisini çeken başka şeylere yoğunlaştıracak olsa da çocuklarını aşırı derecede sever. Hatta bağımsız tavırlarıyla onlara örnek olur ve özgür bireyler yetiştirir.

İKİZLER BURCU KADINI NASIL BİR ARKADAŞTIR?

İkizler Burcu kadını hayat dolu, neşeli bir arkadaştır. Keyfi yerinde bir modda ise ince zekasıyla yaptığı esprilerle sizi güldürecek, cıvıl cıvıl hareketleriyle size de enerji verecektir. Meraklı yapısı sayesinde her konu hakkında bilgi sahibidir. Sizinle uzun sohbetler edebilir. Gayet mantıklı, bilgili ve pratiktir.

İKİZLER BURCU KADINI AİLE İÇİNDE NASILDIR?

Siz artık bir ikizler kadınının eşi olduysanız kocasına tutkun bir kadınla berabersiniz demektir. Ama şunu bilin ki o iki kişilik evinizde aslında birkaç kişi yaşıyor gibi hissedebilirsiniz. O hiçbir zaman monoton biri olmayacaktır. Bugün cıvıl cıvıl parlayan bir parti kızı gibi uyanabilir ancak yarın entelektüel birine dönüşebilir. Unutmayın ikizler burcu insanları bazen beşizler burcu bile olabilir.

İKİZLER BURCU KADINI HOBİLERİ NELERDİR?

İkizler Burcu kadını yeni ufuklara açılmak, seyahat etmek, yeni kültürler öğrenmek için gezebilir, okuyabilir, seyredebilir. Yeter ki merak ettiği o şeyi öğrensin. Onunla bir kütüphanede, sinema ya da tiyatroda ya da bir kafe de elinde telefon Chatgbt’ye sorular sorarken hatta Google’a dakikada 20 soru yazarken karşılaşabilirsiniz. Eli de kafası gibi çok hızlı çalışır. Şahane klavye kullanır.

İKİZLER BURCU KADINININ HAYATTAN BEKLENTİSİ NEDİR?

İkizler Burcu insanları araştırmacı, sabırsız, meraklı yapısının altında kendine bir ideal arar. Asıl sorun da o ideali bulma konusudur. Onun sınırsız hayal gücü nedeniyle o ideal herhangi bir şey olabilir. Yetenekleri, bilgisi, öğrenme arzusu gelişmiş İkizler kadınının bunu ne zaman keşfedeceği ise hepimiz için merak konusudur.

İKİZLER BURCU KADINI KARİYER HAYATI NASIL OLUR? HANGİ MESLEKLER UYGUN?

İkizler burcu Merkür yönetiminde olduğundan bu kadınlar konuşkan, keskin zekalı,  çabuk kavrayan kişilerdir. Her ne kadar her sabah aynı ruh haliyle uyanmasalar da tabi ki bir meslek sahibi olurlar. Ulaşım, trafik, seyahatler ile tüm işler, iletişim, reklam ajansları, satış pazarlama, tercüman, öğretmen, DJ, görüntü yönetmeni, aktris, magazin gazeteciliği tam onların enerjisine uyan işlerdir.

İKİZLER BURCU KADINININ PARA İLE OLAN İLİŞKİSİ NASILDIR?

İkizler burcu kadını monoton bir hayat yaşamayı sevmez. İşin içine para kazanmak da girdiğinden mutlaka bir iş sahibi olmak isteyecektir. Kazandığı parayı nasıl dengeli harcayacağını da iyi bilir. Ne de olsa o pratik ve mantıklı bir kadındır.

İKİZLER BURCU KADINI EV YAŞAMINDA NASILDIR?

İkizler kadını her gün yapılması gereken işlerin insanı değildir. Haritasında Boğa, Başak gibi burçlardan etki almadığı sürece rutin yemek, yatak toplama, bulaşık ya da temizlik onun ruh halini beklemek durumundadır.

İKİZLER BURCU KADINI HANGİ RENKLERİ TERCİH ETMELİ?

İkizler burcu ile parlak sarılar, yeşiller, maviler, gümüş grisi uyumlu enerjidedir.

İKİZLER BURCU KADINI HANGİ DOĞAL TAŞLARI KULLANMALI?

İkizler burcu ile Topaz, Agate, Aventurine, Peridot, İnci ve Ay taşı uyumlu enerjidedir.

İKİZLER BURCU KADINI CİNSELLİKTE NASILDIR?

İkizler Burcu kadını açıkçası cinsel zevklere aşırı odaklı değildir. Onun ruh hali de İkizlerin hava elementi olması dolayısıyla bir oraya bir buraya eserek değişiklik gösterebilir. Bu nedenle onun kendini ihtirasa kaptıracak sabit bir ruh hali yoktur. Bu kadını hem zihinsel hem ruhsal hem de fiziksel olarak cezbedebilirseniz o zaman çok cazip, eğlenceli ve değişik bir deneyim sizi bekliyor olabilir.