İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri:

22 Mayıs-21 Haziran arasında doğumlu ikizler burcu kadını meraklı, nazik ve sevecen yapılarıyla bilinir. Zeka ile yönetilen ikizler iki farklı kişiliği ile de bilinir. Peki ikizler burcunun özellikleri nelerdir? İkizler burcunun hem olumlu hem de olumsuz özellikleri:

Doğum tarihi: 22 Mayıs-21 Haziran
Yönetici gezegen: Merkür
Element: Hava
Renk: Sarı
Uğurlu günü: Çarşamba
Uğurlu taşı: Akik, Yeşim, Zümrüt
Karşıt burç: Yay
Vücutta temsil ettiği yer: Eller ve kollar
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı:5
En uyumlu burç: Yay, Kova 

21 Mayıs ile 20 Haziran arasında doğduysanız İkizler burcusunuz. İkizler, iletişimin hükümdarı olan Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Bir hava işareti olarak İkizler entelektüel, meraklı ve işbirlikçidir. Ayrıca kendilerini başkalarının yerine koymakta da iyidirler. Değişken bir burç olarak İkizler çok uyumludur ve bazen dünyaya/toprakla bağlantı kurmakta zorlanırlar. 

 İKİZLER BURCUNUN OLUMLU ÖZELLİKLERİ  

İkizler burcu kadını zeka ve hızlı düşünmesi ile bilinir. Hızlı düşündüğü için hızlı konuşması ile bilinse de aslında ikizler burcunun pratik zeka durumundan kaynaklanır. Değişken bir ruh haline sahip ikizler burcu hem çok mutlu olup hem de bir anda mutsuz olabilir. İkizler kadınları problem çözmeyi de sever. Aslında mutsuz oldukları anda onu çözmek içinde ellerinden geleni yaparlar. Yeni insanlar, yeni yerler ve yeni şeyler denemeye meraklıdır ve eline geçen her fırsatta hayatı ve onun heyecanını deneyimlemeye fazlasıyla istekli olur.

İKİZLER BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ 

İkizler burcu manipüle etme konusunda iyilerdir bu yüzden karşıdaki insanlara itici gelebilir. Ayrıca ikizler burcu kararsız ve tutarsız davranışlarından dolayı karşısındaki insanı da yıldırabilir. Kararlarıyla, kişiliğiyle ve insanlarla davranış biçimiyle tutarsız olmaya meyillilerdir. İkizler kadını, ilişkilerde kolayca sıkılır, sürekli olarak yeni ve heyecan verici bir şeyler ister. Duygularıyla alaycı mizah ve kaçınma teknikleriyle başa çıktıkları için karşısındaki partnerine tutarsız ve duygusuz gelebilirler. Aslında her şeyi içlerinde yaşarlar. İkizler burcu kadını hırslı yapıları gereği karşısındaki insanlarla her an yarış haline girebilir bu da karşısındaki insanlar tarafından rahatsız edici bir durumdur. 

İKİZLER BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANIR

İkizler burcu kadını monotonluktan asla hoşlanmaz farklı şeylere yönelim gösteren ikizler burcu kadını farklı mekanlara gitmekten farklı yerler görmek hoşlanabilir. İkizler kadını espri anlayışı olan insanları sever. Sıkıcı ve komik olmayan birini etrafında da istemez. Entellektüellikten hoşlanan ikizler burcu zekadan da hoşlanır fakat hırsları gereği en zeki kendisinin olmasını ister bu yüzden etrafındakilerle ego savaşlarına da girebilir. 

İKİZLER BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANMAZ

İkizler burcu kadını problemi çözme odaklıdır bu yüzden problemlerini konuşmadan halledilmesinden hiç hoşlanmaz. Yüzeysel olan hiçbir şeyden hoşlanmayan ikizler kadını yüzeysel bir ilişkide asla kalamaz. Her zaman şeffaflığı savunur. Ayrıca ikizler kadını monotonluktan da hiç hoşlanmaz her zaman farklı şeyler deneyimlemek ister. İkizler burcu kadını cimri insanlardan da hiç hoşlanmaz. 

DİLARA YILDIZHAN İKİZLER BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR: