İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri:

Astrolojiye göre 22 Mayıs-21 Haziran arasında doğduysanız İkizler burcusunuz . İkizler, iletişimin hükümdarı olan Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Değişken bir burç olarak İkizler etrafına karşı uyumlu olabilir fakat değişken bir ruh halini hayatının her alanında da sergiler. 

Doğum tarihi: 22 Mayıs-21 Haziran
Yönetici gezegen: Merkür
Element: Hava
Renk: Sarı, yeşil ve turuncu
Uğurlu günü: Çarşamba
Uğurlu taşı: Akik, Yeşim, Zümrüt
Karşıt burç: Yay
Vücutta temsil ettiği yer: Eller ve kollar
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı: 5,14
En uyumlu burç: Kova 

İkizler erkeği çok dışa dönüktür. Her zaman yeni ve heyecan verici bir şeye atlamaya hazırdır. Sürekli uyarılmaya ihtiyaç duyduğu için, çok yönlüdür ve aynı anda birden fazla görevi yerine getirmede iyidir. Oldukça rekabetçi olabilir, her zaman iyi bir mücadeleye hazırdır. İkizler burcu erkeği hayatı olduğu gibi yaşar derin düşünmek istemez.

İKİZLER BURCU ERKEĞİNİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ 

İkizler adamı çok uyumludur bu onun içindeki hava elementinden dolayıdır. İkizler burcu erkeği oldukça nazik bir burçtur. Eğlenceli ve sevecek huyları onları iyi bir arkadaş yapar. İkizler burcu her zaman akışta kalmayı tercih eder. İkizler erkekleri de problem çözmeyi sever. Oldukça zeki, fikir ve farklı bilgilerle doludur.

İKİZLER BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ 

İkizler erkeği oldukça iki yüzlü olabilir. Bu burcun ikili doğası nedeniyle, biraz dengesiz bir yapıya sahiptir. Size iyi yüzünü gösterirken sinsi davranışlar gösterebilir. Bir tarafı iyi iken diğer tarafı son derece karanlık olabilir. Kararlarında, kişiliğinde, insanlara karşı davranışlarında tutarsız ve kararsızdır. Biraz güvenilmezlik vardır.

İKİZLER BURCU ERKEKLERİ NELERDEN HOŞLANIR? 

İkizler erkeği espri anlayışı olan insanları sever. Sıkıcı insanlardan nefret eder! Espri anlayışı olan, yaşama hevesli ve yeni şeyler deneyen birini, sohbet edebilen birini her zaman hayatında ister. Entellektüel yapıya sahip bir İkizler burcu erkeğini etkilemek için müzikten, kitaptan konuşmaktan çekinmeyin. 

İKİZLER BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANMAZ?

İkizler burcu erkekleri rutinleri sevmez hayatı hep farklı yaşamak ister bu onun iki karakterli tavrından da kaynaklanır. Bir gün çok iyiyken diğer gün yabancı olabilir bu yüzden onun hep farklı maceralar yaşamasına müsade edin. İkizler burcu erkeği yalnız kalmaktan hoşlanmaz her zaman etrafında birinin olmasını ister çünkü o sessizliğe hiç gelemez. 

DİLARA YILDIZHAN İKİZLER BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİNİ ŞÖYLE ANLATIYOR: