İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri:

Astrolojiye göre 22 Mayıs-21 Haziran arasında doğduysanız İkizler burcusunuz . İkizler, iletişimin hükümdarı olan Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Değişken bir burç olarak İkizler etrafına karşı uyumlu olabilir fakat değişken bir ruh halini hayatının her alanında da sergiler. 

Doğum tarihi: 22 Mayıs-21 Haziran
Yönetici gezegen: Merkür
Element: Hava
Renk: Sarı, yeşil ve turuncu
Uğurlu günü: Çarşamba
Uğurlu taşı: Akik, Yeşim, Zümrüt
Karşıt burç: Yay
Vücutta temsil ettiği yer: Eller ve kollar
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı: 5,14
En uyumlu burç: Kova 

İKİZLER BURCU ERKEĞİ FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

 

 

İkizler Erkekleri eğer haritalarında etki eden keskin açılar yoksa genellikle ince çevik ve normalin üzerinde uzundur. Küçük, elle oyulmuş gibi güzel yüz hatlarına sahiptirler. Kahverengi gözlü olanları da elbet vardır ama genellikle mavi, yeşil ve ela gözlüdürler. Işıl ışıl parlayan gözleri bir noktaya birkaç saniyeden fazla bakamaz. Aşırı beyaz tenleri yazın güneşten, kışın soğuk rüzgarlardan kızarır.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ HANGİ HEDİYELERDEN HOŞLANIR?

İkizler Burcu Erkeğini tanımlamak gerekirse ilk kelime ‘Merak’ olacaktır. Gizemli, öğreti içeren her şeyi merak eder ve araştırmak ister. Onun her konuda bilgi sahibi olmak isteyişi de bu nedendendir. Son dönemlerde popüler olan ‘Katil Kim Etkinliği’ İkizler Erkeği için ideal bir hediye olabilir. Bilirsiniz bu etkinlik kalabalık oluyor ve çeşit çeşit insanla muhabbet ederek sonuca varmak gerekiyor. Etkinliğin başında onun merak duygusunu gıdıklayıp daha sonrasında o ince, keskin ve kıvrak zekasıyla cinayeti çözmesini izlerken siz de eğlenebilirsiniz.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ NASIL BESLENMELİ?

İkiler Burcu elleri, solunum yollarını temsil eden burçtur. Kış aylarında soğuktan etkilenmemek, onları bronşite sürükleyen hastalıklardan uzak durmak için bağışıklık sistemlerini güçlü tutmaları çok daha akılcı olacaktır. Düzensiz beslenme huyları olan İkizler Erkekleri için özellikle kışın zencefilli bitki çayları üst solunum yollarını korumada etkili olacaktır.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ NASIL AŞIK EDİLİR?

İkizler erkeğini markete yoğurt almaya gönderip dönmesini beklemeyin. Pazar günü yoğurt için çıkan erkeğiniz Çarşamba günü dönüş yapabilir. Ona döndüğünde ‘Neredeydin Kaç Gündür’ hesap sormaları, ‘Bir Saate Buradasın Ben Anlamam’ mecburiyetleri, ‘Ben Sensiz Nefes Alamam’ acitasyonları, yapmayın. Bu onu komple yormak demektir. Hatta gitmesin diye yakasına yapışmanız ise onun komple gitmesine neden olabilir. Kısıtlamadan ve dırdır etmeden onun bu hallerini kabullenebilirseniz ilişkinizin devamı için bir şans kazandınız demektir. E zor tabii.. Bu dönem kendi kendinize ‘Cesaretin Var Mı Aşka’ şarkısını bol bol mırıldanmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

İkizler erkeği gezmeyi ve keşfetmeyi sever. Onun bireysel ilgi alanlarının çeşitliliği ve her konu hakkında bilgi sahibi olması sizi büyük ihtimalle büyüleyecektir. Sizin umutla doluşunuz renkli hayaller peşine düşüşünüz sonrasında hiç beklemediğiniz anda bir evlenme teklifi edebilir. Aniden. Şak diye. Ne alaka şuan dediniz değil mi? Daha önceki tüm ruh hali değişkenliklerini unutun ve yeni bir ruh haline girmeden ‘Evet’ derseniz tatlı mı tatlı bir ‘bilmece erkeğiniz olur.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ NASIL MUTLU OLUR?

İkizler Burcu erkeği akıl oyunlarından hoşlanır. Bazen bir gizemi çözmesi için onu meraklandırın. Ara sıra bir yerde ilk defa tanışıyormuş gibi beraber tiyatro oynayın. Bir konu hakkında onunla, hanginizin fikrinin daha doğru olduğunu mantıklı bakış açılarıyla enine boyuna değerlendirmeye çalışın. İkizler Burcu Erkeği çabuk sıkılır. Rutinden, monotonluktan hoşlanmaz. Her buluşmada farklı yer seçin. Bazen şehir dışı günübirlik bir gezi bile onu mutlu edecektir.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ NASIL BİR SEVGİLİ OLUR?

İkizler erkeği bir anda elinde iki adet biletle gelip sizi konsere götürmeyi teklif edecektir. Gelirken size çiçekler, çikolatalar da getirecektir. Siz mutluluktan havalara uçarken o, ince esprileri ile size kahkahalar attırır. O bitmeyen muhabbetiniz saatlerin nasıl geçtiğini anlamamanıza sebep olur. Ancak her şey şahane gidiyor demeyin. Ertesi gün sizi arayarak birkaç gün şehir dışına gideceğini söyleyebilir. Acaba sevmiyor mu? Başka biri mi var? Kafanızda 50 tane soru var değil mi? Korkmayın. Sadece ilgisi şimdilik başka yerde. Merak ettiklerinin peşinde. Elbet geri dönecek fakat başka bir ruh haliyle. Neden böyleler diye sormayın bunun pek mantıklı bir cevabı yok. O ruh halini, aşırı merakları stabil tutmak her yiğidin harcı değil zaten.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ AFFEDER Mİ?

Aslına bakarsanız İkizler erkeğinin affetmek konusunda çok ince bir nüansı vardır. Sizinle sadece arkadaş mıydı? Yoksa bir birliktelik için aday mıydınız? Arkadaşsanız; ikizler erkeği esnektir ve kartlarınızı doğru oynarsanız ikinci şanslara açıktır. Eğer sevgili adayıysanız ve konuşmalarınız bir noktada çatıştıysa o sizden çoktan vazgeçmiş olabilir. Onlar hır-gür sevmezler hatta çok iyi iletişim kurabilmek isterler. O ikizlerin içindeki adamlarla uyum sağlayamadınız diye üzülmeyin. Belki de sizin için ‘Bay Doğru’ başka bir burçtandır.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ GÜVENİLİR MİDİR?

İkizler erkekleri, kadınların kafasında her daim soru işaretleri ve kuşkular bırakır. Fakat şundan emin olabilirsiniz; Eğer siz ona güveniyorsanız ve o bundan eminse o halde onun en derinlerdeki adalet duygusuna tanıklık edecek, dürüstlükten asla ayrılmadığını fark edeceksiniz. İkizler sizin güveninizi hissettiğinde hiç beklemediğiniz sadakat ve gerçek güveni size yaşatacaktır. Unutmayın; belki o hisleri aşırı kuvvetli su grubu erkeği değil ama karşı tarafın ona güvenmediğini çok çabuk anlar.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ GÜVENİ NASIL KAZANILIR?

İkizler Burcu Erkeği öncelikle sıkboğaza gelemeyecek yapıdadır. Onun yalnız kendisine sakladığı, bir içyapısı, ruh dengesi vardır. Davranışlarınız aşırılıktan uzak, ama heyecan verici hatta bazen gizemli olsun. Onu aşırı didiklemez, zorlamazsanız işler her zaman yolunda gidecektir. İkizler Burcu Erkekleri aynı zamanda merak eden, araştıran, öğrenen insanlardır. Oturup muhabbet ettiğiniz birçok konu hakkında o çoktan bilgi sahibi olmuş olacaktır. Siz o güveni hatta saygısını kazanmak istiyorsanız; en iyisi çoğu konu hakkında bilginiz hatta şahsi fikirleriniz olsun.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ EN POZİTİF YANLARI NELERDİR?

Eğer yanınızda bir ikizler erkeği varsa ve siz içinden çıkamadığınız bir probleminiz olduğunu düşünüyorsanız fikir danışmak için çok şanslı bir andasınız demektir. O objektif, pratik, kıvrak zekalı ve hedef hatta sonuç odaklıdır. Siz daha ‘Nasıl Yapsam Acaba’ sorularını sorarken, o bir anda sizin kendinizi hiç yormadan, işi en basit ama akılcı şekilde çözmenize yardımcı olacaktır.  Şanslısınız farklı bir bakış açısıyla tanıştınız. Hiç uğraşmanıza gerek kalmadı.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ EN NEGATİF YANLARI

İkizler Burcu astrolojide değişken nitelikli bir burçtur. Bugün buralarda yarın başka bir yerde olabilir. İşini, aşk hayatını, giysilerini değiştirir. Bir kitabı bile okurken önce son sayfalara göz atması olasıdır. Onu anlamadan, empati kurmadan onunla beraber zaman geçirmek sizin de dengenizi bozabilir.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ NASIL AŞIK EDİLİR?

İkizler burcu erkeği ile kafa yapılarınız uyumluysa, onun merak duygusunu gıdıklıyor bilgi birikiminizle etkiliyor hatta onu sık boğaz etmiyorsanız 1-0 öne geçtiniz demektir. Onu kısıtlamadığınızı, merakları yüzünden izole etmeye çalışmadığınızı fark edince fiziksel ve ruhsal olarak sizi asla aldatmayacaktır.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ NASIL BABA OLUR?

İkizler burcu erkeği çocukların yetişmesiyle ilgilenecek, anneye destek olacak ve asla sert disiplinli bir baba olmayacaktır. Şanslısınız ki bu baba; çocuklarınız okula başlamadan çoktan onlara bir sürü şey öğretmiş olur. Çocuklar babalarını sevgi dolu, heyecan verici, neşeli bir baba olarak tanımlayacak, ergenlik dönemi de dahil olmak üzere iyi kötü her türlü sırlarını paylaşacaklar. Çünkü o, asla çocuklarını yargılamayacak, bağırıp çağırmayacak. Ama ne yazık ki bu baba rutin davranışlarda kötü olduğundan çocuklara bu disiplini siz vermek zorundasınız.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ NASIL BİR ARKADAŞTIR?

İkizler burcu insanları karşısındakini baskı altına almadan ve yargılamadan nasıl seveceğini bilir. Onunla sosyalleşmek aşırı heyecan vericidir. Eğer kafa yapılarınız uyuyorsa; kahkahalar eşliğinde hem dedikodulu hem dertleşmeli muhabbet etmeye başladıysanız, konudan konuya atlar saatlerin nasıl geçtiğini bile anlamazsınız.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ AİLE İÇİNDE NASILDIR?

İkizler Erkeği için aile her zaman önceliklidir. İkizler yöneticisi Merkür aynı zamanda kardeşleri, yakın akrabaları da temsil ettiğinden, haritalarında sert açılar almadıkları, sürece hepsiyle çok iyi anlaşırlar. O kimseyi yargılayan biri olmamıştır, kimsenin işine de karışmak istemez sadece yardım isteyene ruhen uygunsa yardım eli uzatır. Bu yüzden en sevdiği akrabası düşüncelerini söylerken onu yargılamayan, onun bireysel özgürlüklerine karışmayanlardır.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ HOBİLERİ NELERDİR?

İkizler Burcu erkeğinin hobileri şunladır diyerek klasik bir yorum yapmak yanlış olacaktır. İkizler erkeğinin hobileri bireyseldir. Kendi ilgi alanlarına göre değişir. Kimisi kelebek koleksiyonu yaparken kimisi aldığı kaptanlık eğitiminin ardından bütçesine uygun teknesini kullanır. Bu arada bu adamı yine standart düşünmemeliyiz. Hobileri de kendileri gibi birden fazla ve birbirinin zıttı olabilir.

İKİZLER BURCU ERKEĞİNİN HAYATTAN BEKLENTİSİ NEDİR?

İkizler Burcu Erkeği genel olarak heyecandan hoşlanan, çeşitlilik isteyen biridir. Özgürlüklerine, bilgiye önem veren İkizler Burcu erkekleri çevrelerinde onları rahat bırakan, anlayışla karşılayan insanlar ister. Bırakın gitsin. Alt tarafı yeni meraklarını, ilgi alanlarını keşfedip geri dönecekler.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ KARİYER HAYATI NASILDIR? HANGİ MESLEĞİ SEÇMELİ?

Bir İkizler Erkeği yapımcı, şarkıcı, avukat, aktör, satış pazarlamacı, yazar ya da ajan olabilir. Ancak onu anlatırken birkaç sektör veya meslek ile sınırlamak doğru olmaz. O ilgi duyduğu merak ettiği her şeyi öğrenmek isteyecektir. Tabi ki öğrendiklerini mesleğe de çevirebilir. Bilgisayar işiyle uğraşan İkizler erkeğiniz yeni bir eğitimle magazin sayfalarına yazmaya başlamak isterse sakın şaşırmayın.

İKİZLER BURCU ERKEĞİNİN PARA İLE İLİŞKİSİ NASIL OLUR?

Bir ikizler erkeği para konusunda da yine değişken olacaktır. Önce cömert sonra hiç beklemediğiniz anda cimri hale gelebilir. Ancak ortalamasını aldığınızda genel olarak cömertlikleri ağır basacaktır. İkizler insanları para veya bilgi bitirmek hevesinde değillerdir. O her ikisini kendi içinde sentezler ve ortaya bambaşka bir şey çıkartır. O parlak zekasıyla her daim yeni fikirler üretir ve bunları insanlığın hizmetine sunabilecek niteliktedir.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ EV YAŞAMINDA NASILDIR?

Diyelim ki bir ikizler erkeği ile evlisiniz ve artık bir ya da daha fazla çocuğunuz var. Kesinlikle bu babanın, çocukların sorumluluğu nedeniyle Dünya’dan izole yaşamasını beklemeyin. Kısıtlanmış hisseden bir ikizler insanının, ruh halinin çabuk değişebildiğini ve suratını asıp somurtkan moda geçebileceğini asla unutmayın. Şöyle örneklendirelim; avucunuzun içinde bir damla cıva var ve siz onu sımsıkı tutmaya çalıştınız. Parmaklarınızın arasında binlerce parçaya ayrıldı değil mi? İşte kısıtlanan ikizler erkeğinin evdeki ruh hali de bu şekilde olacaktır.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ HANGİ RENKLERİ SEVER?

İkizler burcu ile parlak sarılar, yeşiller, maviler, gümüş grisi uyumlu enerjidedir.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ HANGİ DOĞAL TAŞLARI KULLANMALI?

İkizler burcu ile Topaz, Agate, Aventurine, Peridot, İnci ve Ay taşı uyumlu enerjidedir.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ CİNSELLİKLTE NASILDIR?

Tipik bir İkizler erkeği onunla aynı frekansta yaşıyor olmanızı isteyecektir. Aynı hayalleri kurmak, hayatı benzer algılamak onda fiziksel çekimin yoğunluk kazanması için etkili olacaktır. Akıllarınızın ve ruhlarınızın uyum ve ahenk içinde olması gerekir. İşte o zaman yatak odanız kahkahalarla bezenmiş, samimi, fantezilere açık, uyumlu, eğlenceli, heyecanlı bir mekana dönüşecektir.