İkizler Burcu Finansal Hayatı

İkizler Burcu Finansal Hayatı:

Ocak ayına ortak para alanlarınızda Venüs gerilemesiyle giriş yapıyorsunuz. Hemen ocak başında 2 Ocak’ta oluşan yeni ay, ortaklaşa parasal konularda, banka işlemlerinde, vergi, kredi, faiz gibi konularda önemli adımlarınızı atmak için size destek verecek. Yurt dışı ve yabancılarla, yayıncılık ve medya ile ilgili konularda yapacağınız anlaşmalar, konuşmalar, görüşmeler gündeme gelebilir. Ama elinizi çabuk tutun, 14 Ocak’ta Merkür yılın ilk gerilemesine hazırlanıyor.
9 Ocak: Parasal konularda halletmeniz gereken destek karşınıza gelebilir. Bu tarih, para işleriniz veya maddi alanda ele alınması gerekenleri de içerecek.
12 Ocak: Girişimlerinize dikkat edin. Ortaklı işlerinizde ve özel hayatınızda yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz. Partnerinizin ailesiyle ilişkilerinde sorunlar oluşabilir.
14 Ocak: Merkür gerilemeye başlıyor. 26 Ocak’a kadar seyahat, ticaret, hukuk, medya, yurt dışı bağlantılı işlerinizde kendinizi doğru ifade etmeye özen gösterin. Bu alanlarda gecikmelere, aksilik ve sorunlara açık olacaksınız.
18 Ocak: Oluşan dolunayda elinize para geçebilir veya parasal konularda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Para idaresini iyi yapmaya çalışın. Kazançlı durumlar harcamalarınızı hızlandırabilir.
23 Ocak: Önemli bir iş görüşmesi, konuşulmuş bir seyahat fırsatı sizi mutlu edebilir. Daha önceden sorun yaşadığınız veya sorun yaşayacağınız konulara çözüm üretebilirsiniz.
24 Ocak: Banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız.
26 Ocak-4 Şubat: Parasal işlerinize dikkat edin. Ödemelerinizi sağlam tutun.
Şubat: Bu aya Kova burcunda oluşan bir yeni ayla giriş yapacaksınız. Seyahat, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda önemli sorumluluklar, adımlar devreye girebilir. Mecburi bir işle, hukuki bir meseleyle uğraşabilirsiniz.
11 Şubat: Parasal bir meseleyi ele alıp halletmeniz gerekebilir. Bir para konusu kafanıza takılabilir.
15 Şubat: Her türlü bilgi almaya yönelik aktivite için uygun zamanlara giriş yapacaksınız. Yurt dışı yayıncılık ve medya ile ilgili konularda yapacağınız anlaşmalar, konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelebilir.
16 Şubat: Gerçekleşen dolunayda önemli iş ve para bağlantıları sağlayabilirsiniz. Başlattığınız işlerin karşılığı gelebilir.
23-24 Şubat: İşinizde güzel kazançlar oluşabilir.
25 Şubat: Konuştuklarınıza, yaptıklarınıza dikkat edin. Çabuk sıkılacak, tepkisel olacak, davranışlarınızla beraber iş yaptığınız insanları şaşırtacaksınız.
Mart: İş koşturmalarınız, iş bağlantılarınız, kariyeriniz önem kazanıyor. İş ve kariyer alanlarınızdaki her tür yenilik ve başlangıçlar için harekete geçebilirsiniz.
3 Mart: Tutkulu, iş bitirici olabilirsiniz.
5 Mart: Hayat size gülümseyecek. Şahane bir teklif karşınıza çıkabilir.
6 Mart: Venüs Kova burcuna geçecek. Yabancı ortaklı işler, seyahat, medya, hukuk ve ticaret alanınız olduğundan bu alanlarda farklı ama heyecanlı oluşumlar ve ilişkiler içine girmeniz mümkün. Hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz.
10 Mart: Bir iki hafta iletişiminiz, kariyer ve iş konularına kayıyor. İşinizle ilgili konularda konuşma ve görüşmelerinizi arttıracaksınız. Birden fazla konu ve olayla ilgilenmeniz söz konusu olabilir.
21 Mart: Güzel bir teklifi hak etmiş bulunuyorsunuz. Bu dönem iş alanlarınızdaki terfiyi sevdiğinizle kutlayabilirsiniz.
22 Mart: Girişimleriniz konusunda dikkatli olun. Sizinle uğraşan insanların ne kadar ileriye gideceğini görebilir, riskli davranışlarınızla seyahat ve hukuk alanlarınızda zorlanabilirsiniz.
23 Mart: Annenize, iş arkadaşlarınıza, diğer insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz.
Fikirleriniz toplum önünde değer görürken, hikayenizi iyi anlatacaksınız ama kendinizden fazla ödün vermeyin.
27 Mart: Bu tarih ve takip eden 2 hafta boyunca Merkür sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Önemli bir işin sorumluluğunu 28 Mart’ta üstlenebilirsiniz.
Nisan: Sosyal çevre ilişkilerinizle başlıyor. 1 Nisan yeni ayında grupsal işlerinizde, arkadaşlık bağlantılarınızda, organizasyona yönelik her tür konularda önemli kararlarınız devreye girebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni tanışacağınız çevrelerden ve insanlardan fayda görebilirsiniz.
3 Nisan: Sosyal ortamlarda ve çevrelerde güzel bağlantılar ve işler kurulabilir. 5 Nisan ve civarında iş alanlarınızda bir sorun oluşabilir. Bir seyahat, bir iş programı durabilir. Bu tarih itibarıyla kariyerinizdeki ilişkilerin sağlamlaşacağı, artacağı bir döneme giriş yapıyorsunuz. 3 haftalık bu dönem zam, terfi gibi konuları üstlerinizle, patronlarınızla konuşmak için uygun olacak. Yapacağınız seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz.
7-8 Nisan: Sosyal çevrenizden göreceğiniz destekleriniz yüksek olurken, maddi konularda zorlanabilirsiniz. Parasal konularda birilerini ikna etmek kolay olmayabilir. 10 Nisan’a bu anlamda dikkat edin.
12 Nisan: Önemli bir şans, yer değiştirme fırsatı devreye girebilir. Kariyerinizde önemli açılımlar oluşurken, şartlarınız ve iş birlikleri konusunda gerçekçi adımlardan uzaklaşmayın. Önemli işlerinizde kendinizi yaratıcılığınızla gösterebilirsiniz.
15 Nisan: Mars kariyer evinizde ilerlemeye başlıyor. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Bu süreçte patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin. Sinirli tavırlardan ve içsel streslerden uzak durun.
18 Nisan: Güç çekişmelerinden uzak durun. Hisleriniz size yol gösterecek. İş hayatınızda yardımlar alacaksınız. Güzel iş konuşmaları oluşabilir.
25-27-28 Nisan: Keyfinizi yerine getirecek güzel haberler alabilirsiniz. Yaptığınız her şeyin fark edildiğini göreceksiniz. Patronlarınızdan faydanız yüksek olabilir.
30 Nisan: Parçalı Güneş tutulmasında hızlı ani ve beklenmedik olaylar oluşabilir. Yurt dışında bir fırsat yakalayabilir, seyahat, yabancılarla yapılacak işlerinizde hızlı gelişmeler altında olabilirsiniz. Şartlar elinizde olmayacak. Ortaya çıkacak olan olaylar sonucunda neyin, niçin olduğunu anlayacaksınız.
Mayıs: Aya kariyer ve iş adımlarınızda, özel hayatınız, ilişkileriniz konusunda keyifli haberlerle giriş yapacaksınız. Önemli bir teklif ayaklarınızı yerden uçurabilir.
4-5-6-7 Mayıs: Önemli organizasyonlar, davetler, takım çalışmaları, iş birlikleri, gelirlerinize odaklanabilirsiniz. Şansınızın rahat akacağı bu zamanları iyi değerlendirin.
10 Mayıs: Merkür gerilemeye başlıyor. Çeşitli aksilik ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Büyük girişimlerinizi başlatmayın.
11 Mayıs: Sosyal çevrenizden fayda göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yer değiştirmek, çevrenizi yenilemek kolay olabilir. Yeni yerler ve insanlardan büyük şanslar görebilir, işten elde edilen gelirlerinizde artışlar bekleyebilirsiniz.
15 Mayıs: Sorumluluklarınız size ağır gelebilir veya isteğiniz yaşayacağınız olaylarla bölünebilir. Engeller ve kısıtlamalar oluşabilir.
16 Mayıs: Gerçekleşen tam Ay tutulması, iş, hizmet alanlarınızı hareketlendirecek. Bu tutulmayla beraber iş hayatınızda hızlı olaylar yaşanabilir. İş değişikliğine, iş sonlanmalarına, işinizde yaşayacağınız krizlere ve tamamlanması gereken konulara hazır olmalısınız.
18 Mayıs: Kariyer ve iş girişimlerinizde, göz önünde olacağınız ortamlarda enerjiniz yüksek çalışmayabilir. Bugünlerde karşınıza gelen fırsatlarda bir şeyleri gözden kaçırıyor olabilirsiniz.
19-20-24 Mayıs: Güzel iş fırsatları, organizasyonlar hayatınıza akabilir.
30 Mayıs: Burcunuzda bir yeni ay oluşacak. Bu ay atacağınız adımlar, girişeceğiniz işler size uzun vadede fayda sağlayabilir. Geçen ay yaptığınız planlarınız için 15 gün boyunca çalışabilir ve harekete geçebilirsiniz.
3 Haziran: Merkür düzeliyor, birkaç gün bekledikten sonra adımlarınızı hızlandırın.
5 Haziran: Birkaç ay boyunca gelecek planlarınızda disipline olmakta zorlanabilirsiniz.
11 Haziran: Gücünüzü geri plandan yürüteceğiniz işler üzerinde gösterebilirsiniz.
13 Haziran: Kendinizi rahat ifade etmeye başlıyorsunuz. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Kafanızdaki plan ve projeler için harekete geçebilirsiniz.
16 Haziran: Hayatınız üzerinde etkisi olan insanların, işiniz konusunda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Kendi bakış açınıza güvenin.
19-20 Haziran: Güzel fırsatlar oluşabilir ama yurt dışındaysanız, işe gömülüyseniz bu dönem kendinizi mutsuz görebilirsiniz.
28 Haziran: Bu tarihten sonra karşınıza çıkan iş fırsatları, olasılıklar konusunda yavaşlamalar ve gecikmeler devreye girebilir. Panik olmayın, bu dönem size değişmesi gerekenleri gösterecek.
29 Haziran: Maddi alanda oluşan yeni ay, parasal yeni başlangıçları ve projeleri hayatınıza taşıyabilir. Parasal işlerinizde önemli adımlar oluşabilir.
Temmuz: Çevre, iş fırsatlarınız öne çıkarken, 2 Temmuz’da arkadaşlarınızla parasal çekişmeler oluşabilir.
5 Temmuz: Bugün ve sonrası Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlayacak. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz.
9-10 Temmuz: Hayat seçenekleriyle güzel olasılıkları size sunabilir.
13 Temmuz: Oluşan dolunay, ortaklaşa para konularınızda etkili olacak. Para alışverişleri, ödemeler ve satın alma konusunda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz veya sevdiğiniz insanın veya ortağınızın hayatında bu gelişmelere şahit olabilirsiniz.
Ortaya çıkması muhtemel bir ödeme algınızı para işlerinize çevirebilir. 14 Temmuz’da bir para konuşması sizi rahatlatacak.
16-17-18-23 Temmuz: Maddi konularda şans sizden yana. Büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz.
19 Temmuz: Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak.
28 Temmuz: Oluşan yeni ay, yakın seyahatler, geziler, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, teknoloji alanlarınızda yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir.
Bu alanda girişilecek her tür oluşum, olumlu olarak size dönecektir.
Ağustos: Kendi içinde yine çeşitli şans ve fırsatlar barındırıyor. İletişim, satış, tanıtım, reklam, dijital işler, teknoloji, organizasyon işleriniz varsa güzel tekliflere ve iş birliklerine açıksınız. Girişimciliğiniz desteklenecek. 1-2-3 Ağustos’u değerlendirin.
7 Ağustos: Dikkatli olun. Önemli işler engellenebilir. Yurdışından, mahkemelerden bir sonuç bekliyorsanız sizin dışınızda oluşan gelişmeler sizi zorlayabilir.
9 Ağustos: Sahip olduklarınızı sorgulayabilir, parayla ilgili bir meseleyi uzatabilirsiniz.
11 Ağustos: Bu tarih ve sonrası 3 haftalık dönem içinde bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarında size yeni kapılar açabilir. Ama sıkılgan yapınızla bu alanlarda sorunları kendiniz yaratacaksınız.
12 Ağustos: Oluşan dolunayda, kendinizi vermeniz gereken bir iş, yapmak durumunda kaldığınız bir seyahat veya bir iş planı üzerinize yük bindirebilir.
20 Ağustos: Bu tarih ve sonrası hayat hızlanırken, önemli adımlar için konuşmaktan ziyade eyleme geçmeye çalışın. Büyük girişimlerinizi 30 Ekim’e kadar hayata geçirin.
10 Eylül: Kariyer ve iş evinizde oluşan dolunay, iş hayatınızda stresli oluşumları hayatınıza taşıyabilir. Evinizle ilgilenmeniz gereken zamanlarda, ortaya çıkacak bir iş ya da sorumluluk size rahat soluk aldırmayabilir. Her durumda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.
9 Ekim: Bu tarih ve sonrası 15 gün boyunca yaratıcılığa ve sanatsal çalışmalara dayalı işlerinizin karşılığını alabilirsiniz.
25 Ekim: Parçalı Güneş tutulması iş alanlarınızda, gündelik hayatınızın ritminde önemli kararları karşınıza getirecek. Sevdiğiniz bir projeye dahil olabilir ya da sadece size mutluluk ve keyif veren işlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İş konularında bir kadın size yardımcı ve destek olabilir.
28 Ekim: Jüpiter Balık burcuna geçerek geri hareketine devam edecek. Kariyer alanlarınızda gözden geçirmeniz gerekenleri karşınıza getirecek.
30 Ekim: Mars geri hareketine başlıyor. Ocak 2023’e kadar önemli girişimlerinize dikkat edin. Büyük başlangıçlardan, hareketlerden uzak durun.
6-7-9-10 Kasım: İş ilişkilerinizde ve ortamlarınızda zorlanacağınız tarihler.
8 Kasım: Tam Ay tutulması beklenmedik olayların ortaya çıkmasına neden olabilir. Yurt dışıyla ilgili bir işinizde hızlı kararlar oluşabilir.
16 Kasım: Bu tarih itibarıyla 3 hafta boyunca, ortaklı işleriniz konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız.
19 Kasım: Girişimleriniz konusunda dikkatli olun; daha önceden verilmiş bir kararın yanlış olduğunu görebilirsiniz. 21 Kasım-22 Kasım işinizi yapmaktan mutluluk duyabilirsiniz.
7 Aralık: Ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.
10 Aralık: Bugün ve sonrasında ortaklaşa para alanlarınızda bazı zorlanmalar oluşabilir ama genel olarak iyi etkiler altında olacaksınız.
20 Aralık: Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Sosyal çevrenizden, arkadaş ilişkilerinizden fayda göreceğiniz, gelirlerinizi arttıracağınız, çevre değişimlerinde şanslı olacağınız bir dönem başlıyor.
23 Aralık: Yeni ay, ortaklaşa parasal konularda, banka işlemlerinde, vergi, kredi, faiz gibi konularda önemli adımlarınızı uygulamanız için size destek verecek.
25-28 Aralık: Maddi konularda güzel haberler alabilirsiniz.
29 Aralık: Merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Parasal işlerinizde dikkatli adımlar atmaya çalışın.