Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay Burcu Aşk Hayatı:

2 Ocak: Yakın çevreniz ile iletişiminiz artacak; tartışmalar, konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. Elinizi çabuk tutun çünkü 14 Ocak’ta Merkür bu alanlarınızda geriliyor. 14-26 Ocak tarihleri arasında girişimlerinize başlamayın.
12 Ocak: Bu tarihte dikkatli olun. Ailenizdeki insanların girişimleriniz ve adımlarınız konusunda sizi desteklemediğini düşünebilirsiniz. Ev ortamlarınızda enerjiniz düşük olabilir.
30 Ocak: Yakın çevrenizden bir insanın aile hayatında zorlanmalar oluşabilir. Çevrenize karşı agresif tutumlardan kaçının.
Şubat: Aya yeni ay etkisiyle giriş yapıyorsunuz. Yeni ay, yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatıyla ilgili konu ve olayları hızlandırabilir. İletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarında paraya dayalı birtakım işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Bu yeni ayda yakın çevrenizden bir insanın ekstra sorumluluğunu üstlenebilirsiniz.
15 Şubat: Bu tarih sonrası zihinsel becerilerinizi geliştireceksiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz artacak; tartışmalar, konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelecek..
2 Mart: Ev alım-satım, kiralama, taşınma gibi düşünceleriniz varsa bu tarih ve sonrası yapmaya özen gösterin. Yine ailevi kararlarda bu yeni ay sonrası rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.
5-21 Mart: Ev ve aile alanlarınızda çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ev ortamlarınızda şansınız yüksek olurken, bir ev sahibi olabilirsiniz.
6 Mart: İletişimi bol, ilişkileri keyifli bir dönem başlıyor. Akraba veya kardeşlerinizle kuracağınız ilişkilerde, rahat ve esnek etkiler altındasınız. Bu dönemde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinizle ilgili konularda mücadeleleriniz artacak. Yine yakın çevrenizden bir insanla bu dönemde aşka yelken açabilirsiniz. Bir arkadaşlığın keyifli ve iletişimi yüksek bir aşka dönüştüğünü görebilirsiniz.
10 Mart: Artık geleceğe yönelik planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Ev hayatını gündeme alacak, evle ilgili planlarınızı yapacak, aile hayatınızda önemli konuşmalar yapacaksınız.
13-23 Mart: Ev ortamlarınızda enerjiniz düşük olabilir. Ailenizdeki insanlara yardım edebilir, sevdiklerinize fedakarca yaklaşabilirsiniz. Ev alımı gibi işleriniz varsa yanılma ihtimaline karşı dikkatli olun.
18 Mart: Oluşan dolunay ile aile hayatınızda duygusal kararlar alabilirsiniz. Ailevi konular dış çevrenize karşı davranışlarınızı etkileyebilir.
19-22 Mart: Araba kullanırken dikkatli olun. Sinirli ve agresif olabilirsiniz.
27 Mart: Merkür aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa daha kolay çözüm bulabilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem.
Nisan: Ayın başında oluşan yeni ay sizin aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, eğlenceye yönelik her türlü alanda, yepyeni adımlar atmanıza yardım ediyor. Özel hayatınızda, çocuğunuzla olan ilişkinizde şifalanması gereken konular olabilir.
2-3 Nisan: Güzel konuşmalar yapacak, kendinizi iyi ifade edecek ve sorunlarınıza çözüm üreteceksiniz.
5 Nisan: Bu tarih civarında yakın çevrenizin sağlığında bazı zorlanmalar görülebilir.
Ayrıca evinizi daha çok seveceğiniz ve orada vakit harcayacağınız bir dönem olacak.
Evinizi güzelleştirmek, dekorasyon, tadilat, tamirat, yer değiştirme gibi konular gündeminizde olacak. Dışarıda olmaktansa, sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz.
11 Nisan: Sağlığınızla ilgili konularda kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.
12 Nisan: Evinizde ve yuvanızda sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz. Emlak, arsa, arazi alanlarınızda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Babanıza ve sevdiğiniz insanın ailesine yardımlarınız olabilir.
15 Nisan: Mars, ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Enerjinizi bu alanlarda harcayacaksınız. Bu dönemde evinizin güvenliğini ihmal etmeyin. Ev ve aile hayatınızda kararsızlıklarınız oluşabilir.
16 Nisan: Oluşan dolunay, sosyal çevrenizde, arkadaş ortamlarınızda hassas birkaç gün geçirmenize neden olabilir.
25-27-28 Nisan: Aile hayatınız için yapılması gerekenler, halledilmesi gereken bazı konular için hareketli olacaksınız.
30 Nisan: İlişkileriniz ve özel yaşamınızda iletişiminizi arttırabilirsiniz. Problemleriniz varsa, bu dönemde çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlginiz daha çok partnerinizde olacak.
Mayıs: Bu ay ev ve aile hayatınızda yaşanacak ve sizi çok mutlu edecek haberlerle dolu. Keyfinize diyecek yok.
2 Mayıs ve sonrası: Aşk hayatınız önem kazanmaya başlıyor, kendinizi bulutların üzerinde uçuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kıskançlık ve huzursuzluklar yaratmamaya özen gösterin.
4-5-6-7 Mayıs: İşleri evinizden toparlayacağınız, evde misafir ağırlayacağınız, babanızın akrabaları ve kardeşleriyle vakit geçireceğiniz günler olabilir.
10 Mayıs: Merkür yılın 2. gerilemesine hazırlanıyor. 23 Mayıs’a kadar özel hayatınızda, ilişkilerinizde iletişim sorunlarına açıksınız. Eski sorunlar, eski ilişkiler karşınıza gelebilir.
11 Mayıs: Bu tarihten itibaren Jüpiter aşk evinize geçiyor. Aşkta ve çocuk konusunda daha cesursunuz. Sanat, kreatif işler, hobiler ve spor alanlarında kendinizi gösterecek kararlar alabilirsiniz. Cesur girişimler şansınızı artıracak.
16 Mayıs: Gerçekleşen tam Ay tutulmasında bazı zorlanmalar karşınıza gelebilir.
Annenizin akrabalarının hayatında zorlanmalar olabilir.
19-20-21-23-24 Mayıs: Özel hayatınızda güzel etkiler altında olacaksınız.
25 Mayıs: Bu tarihten itibaren kendinizi oldukça keyifli ve aktif hissedeceksiniz. Sportif faaliyetler, eğlenceli ortamlar daha fazla ilginizi çekecek. Çok cesur olacaksınız. Aşk hayatınızda harekete geçmek için sabırsızlık duyabilirsiniz. Fazla heyecanlı tavırlarınızla hoşlandığınız insanı kendinizden uzaklaştırmamalısınız.
30 Mayıs: Yeni ay ve sonrası 15 gün içinde evlilik konusunda yeni karar ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Yine de doğru karar almak için 3 Haziran’ı bekleyin.
Haziran: Özel hayatınız aktif. 13 Haziran’da ilişkilerinizde ve özel yaşamınızda iletişiminiz artıyor. Problemleriniz varsa, bu dönemde çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak.
16 Haziran: Sevdiğiniz insandan beklentileriniz yüksek olabilir.
23 Haziran ve sonrası: Özel hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği ve arttığı bir dönem içinde olacaksınız. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız sizi mutlu ediyor.
16-17 Temmuz: Aile hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi mutlu edebilir.
31 Temmuz: Düşüncelerinizde depresif ve olumsuz olabilirsiniz.
20 Ağustos: Mars İkizler burcuna geçecek ve evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız Mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Bu dönem boyunca vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edebilirsiniz. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak.
26 Ağustos: Geleceğinize yönelik konular konuşulmaya başlanıyor. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle paylaşımlarınız artıyor. Arkadaşlarınız bu dönem sizden özel bir ilgi bekleyebilir.
27 Ağustos: Gerçekleşen yeni ayda, sevdiğinizle aranızda gergin rüzgarlar esebilir. Toplum önünde tartışmalardan uzak durun.
Eylül: Bu ay özel hayatınızda olumlu etkiler altındasınız. Sosyal çevre ilişkilerinizde, vereceğiniz sözlere dikkat edin.
10 Eylül: Oluşan dolunay, ev ve aile evinizde gerçekleşiyor. Evinizle ilgili konularda duygusal kararlar eşiğinde olabilir ya da ailenizle duygusal birkaç gün geçirebilirsiniz. İşiniz ve aileniz arasında denge kurmak sizi zorlayabilir. Yine aynı gün Merkür geriliyor. 23 Eylül’e kadar arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat edin. Eski arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz.
16 Eylül: Özel hayatınızda ve ailevi konularda gerginliklere dikkat edin. 29 Eylül’den sonra sosyal çevrenizde, arkadaş ortamınızda ilişkilerinizi güçlendirmenin yolunu bulacaksınız.
23 Ekim: İlişkilerinizde zorlanmalar yaşanabilir. Fedakarlık yapmanız gerekebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinden koşabilirsiniz. Hayatın anlamını keşfedecek ve yalnızlığın güzelliğini fark edeceksiniz.
25 Ekim: Oluşan parçalı Güneş tutulması kadersel alanınızda oluşuyor. Bu tarih ve sonrası 6 ay boyunca korku ve tedirginlikleriniz artabilir. Sizi aşağıya çeken kriz durumlarından uzak durmalı, kendi ruhunuzu rahatlatacak ve dinleyecek konulara yönelmelisiniz. Bu tutulma kendi ruhunuzu keşfetmenizi sağlayacak.
28 Ekim: Jüpiter Balık burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. Eviniz, yuvanız ve ev konularıyla ilgili alanlar yeniden aktif olmaya başlayacak.
30 Ekim: Mars geri hareketine başlıyor. Ocak 2023’e kadar özel hayatınıza, ilişkilerinize, taşınma alanlarınıza dikkat edin. Bu dönemde yeni adımlar, kararlar için desteklenmeyeceksiniz. Sevdiğinizle birbirinize savaş başlatmayın.
6-7-9-10-11 Kasım: İş konularında kafanıza göre davranacaksınız. Yakın çevrenize karşı üstlendiğiniz sorumluluklar sizi zorlayabilir. Kendinizi birçok alanda yalnız ve mutsuz hissedebilirsiniz.
12-15-21 Kasım: Ev ve aile hayatınızda şansı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.
16 Kasım ve sonrası: Geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Ayrıca görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz.
24 Kasım: Özel hayatınızı ilgilendiren her tür yeni başlangıç için çok keyifli bir yeni ay oluşuyor. Aile düzeninizde, evle ilgili konularda şansınız yükseliyor.
Aralık: İlişkileriniz ve aile hayatınız gündemde olacak. 1 Aralık’ta sevdiğinizle birbirinizi anlamanız kolay olmayacak.
2-4-14 Aralık: Ailenizle ilişkilerinize dikkat edin. Onlardan beklentiniz yüksek olabilir ama kişisel girişimlerinizde desteklenmediğinizi görebilirsiniz.
6-9 Aralık: Aşırı iyimserlikten uzak durun. Aile ortamınızda küçük bir olayı abartabilir, pireyi deve yapabilirsiniz.
8 Aralık: Oluşan dolunay önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Özel hayatınızda bir sonuca varabilirsiniz veya sevdiğiniz insanın hayatındaki oluşumlar sizin hayatınızı etkileyebilir. Taşınma, yer değiştirme gündeme gelebilir. Bunları yaparken sevdiğinizle zaman zaman karşı karşıya gelebilirsiniz.
20 Aralık: Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Aşkta ve çocuk konularında daha cesur ve atak olabilirsiniz.