Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri

Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri:

22 Kasım ile 21 Aralık arasında doğduysanız Yay burcusunuz. Yay burcu, bir yay ve ok veya okçu ile sembolize edilir. Yay, şans, servet, felsefe ve gerçeğin gezegeni Jüpiter tarafından yönetilir. Peki Yay burcunun özellikleri nelerdir? İşte tüm detaylar:

Doğum tarihi: 22 Kasım - 21 Aralık
Yönetici gezegen: Jupiter ve Neptün
Element: Ateş
Renk: Mor ve Turkuaz
Uğurlu günü: Perşembe
Uğurlu taşı: Turkuaz taşı 
Karşıt burç: İkizler
Vücutta temsil ettiği yer: Kalça
Enerji: Yang enerji
Şanslı sayı: 3, 7 ve 9
En uyumlu burç: İkizler ve Koç 

Yay erkekleri çok eğlenceli, enerjik ve maceracıdır. Çok cesurdur bu hayatta her şeyi deneyimlemek ister. Yay genellikle grubun “eğlenceli arkadaşı” olarak kabul edilir ve en sıradan akşamı unutulmaz ve heyecan verici bir şeye dönüştürür. Ateş burcu olarak Yay, yaşam konusunda hevesli ve dışa dönüktür. Değişken bir burç olarak Yay, uyumlu ve esnektir, ancak aynı zamanda oldukça dikkatsiz ve tutarsızdır. Onlar yoğun, enerjik insanlardır. Onlar rutine dayanamayan özgür ruhlardır.

YAY BURCU ERKEĞİNİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Yay erkekleri, dünyanın gerçeğini ve bilgeliğini arayan çok enerjik ve maceracı varlıklardır. Jüpiter tarafından yönetildiği için bilgiye, öğrenmeye ve felsefeye derinden değer verir. Diğer insanlarla çevrili olmak, bağlantılar kurmak ve yeni şeyler öğrenmek ister. İyimser ve enerjik, hayatı dolu dolu yaşamak isteyen bir kişidir. Deneyimleri paraya veya pahalı bir hediyeye tercih ederler.

YAY BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Yay erkeği çok flörtöz ve çekici olsa da, her zaman gerçek niyetlerle olmaz. Egosunun beslenmesini istediği için sürekli başkalarından ilgi isteyecektir. Narsisizm onun en kötü özelliklerinden biridir. Takdir edilmek ister ve bunun tek bir kişi yerine bir grup insan tarafından olmasını tercih eder. Çoğu ateş burcu gibi, herkesin ona dikkat etmesini ve onu övmesini istiyor.

YAY BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANIR?

Yay erkeği macerayı sever. Doğa yürüyüşlerine, kamp gezilerine ya da dünyanın herhangi bir yerindeki güzel bir şehre gitmek isteyen bir ortak ve arkadaş ister. Onun arzuladığı ve sevdiği özgürlük duygusu tehlike duygusudur. Yay erkekleri de eğlenmeyi sever. Yay burcu erkeği göz önünde olmayı sever. Eğlenmeyi çok sever. Yay burcu erkeği özgürlüğünün kısıtlanmasını istemez. Her zaman değer görmek ister.

YAY BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANMAZ?

Yay erkeği hareketsiz oturmayı sevmez. Her zaman hareket halindedir veya hareket halinde olmak, bir yere gitmek ve bir şeyler yapmak ister. Yay burcu erkeği kendisinden hesap sorulmasını istemez. Ayrıca bir Yay erkeği eleştiriye gelemez. Ne yapması gerektiğinin söylenmesinden ya da sorumluluk almak zorunda kalmaktan hoşlanmaz.

DİLARA YILDIZHAN YAY BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİNİ ŞÖYLE ANLATIYOR: